Blanka586 Blanka586 komentáře u knih

Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Štěpán Javůrek

Moje první kniha od tohoto autora a byla jsem mile překvapená. Hodně čtivé, smutné a zároveň takové opravdové. Neměli to lidé v té době lehké, ani na jedné straně. Nikdy jsem se o sudetskou otázku nezajímala, ale bylo to dobře napsané.

07.03.2024 5 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Kniha Ukradené životy se mi zdála zbytečně přembinovaná a složitá. Přiliš mnoho témat a chaos. Příběh byl chvílemi i napínavý, inspektorka Lottie Parkerová mi byla docela sympatická. Neměla to úplně jednoduché a myslím, že to nebylo tak, že by se nestarala o své děti. Při svém povolání neměla na vybranou. Čekala jsem od knížky víc.

15.02.2024 3 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Knihu jsem přečetla za 2 odpoledne a byla perfektní. Patrik Hartl je hodně čtivý a tady se mu to opět podařilo!

04.02.2024 5 z 5

Pláňata Pláňata Petra Dvořáková

Na knihu své oblíbené autorky jsem se moc těšila. Četla jsem její knihy Zahrada, Chirurg a Vrány. Po přečtení knihy Pláňata jsem nějak nevěděla, jak to cítit. Přišlo mi to smutné a pravdivé. Myslím, ze vsichni, co zili v teto době, prozili v podstatě to stejné. Asi jsem čekala ještě víc.

01.02.2024 4 z 5

Útěk na venkov Útěk na venkov Julie Caplin

Útěk na venkov - moc hezké čtení. Takové pohlazení po duši.

20.01.2024 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Kniha se mi moc líbila. Hodně emotivní a dojemný příběh od mé oblíbené autorky.

28.11.2023 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Kniha se mi moc líbila. Perfektní. Jako všechny knihy od této autorky.

22.11.2023 5 z 5

Na kočičí svědomí Na kočičí svědomí Markéta Harasimová

Povedená kniha od mé oblíbené autorky, sice úplně jiná, než jaké jsem četla dosud, a i když nejsem velký příznivec koček, četla se hezky a bylo to takové odpočinkové pohlazení. A možná jsem konečně i těm kočkám porozuměla!

16.11.2023 5 z 5

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Čekala jsem od knihy víc. Vadily mi zpřeházené kapitoly. Přestože takto píše hodně autorů, tady to působilo zmateně. Vadily mi vulgarismy. Kniha mě vůbec nenadchla. Nakonec jsem ji dočetla. Rozchody jsou dramatické a nepříjemné, nic nového.

02.11.2023 3 z 5

Sítě Sítě Petra Dvořáková

Hodně dobrá knížka, před autorkou smekám. Všechny tři příběhy byly napínavé, zajímavé a plné emocí. Bylo to hodně o manipulaci a někdy mi připadalo, že je to hrozné. Nemohla jsem se od toho odtrhnout, jak to dopadne.

17.10.2023 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Moc hezká kniha, plná citu, lásky a porozumění. Prožívala jsem všechno s Quinn a Grahamem. To jak se milovali a řešili otázku neplodnosti, věřím, že to je těžké překonat a smířit se s tím, žít život naplno a být šťastný za to, co máme. A netrápit se tím, co nemůžeme mít.

17.10.2023 5 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Knížka byla skvělá, dobře se četla a bavila mě. Napínavá a jen jsem čekala, jak to dopadne.

21.09.2023 5 z 5

Nikdo není sám Nikdo není sám Petra Soukupová

Petra Soukupová je skvělá. Dokáže popsat běžné rodinné i osobní situace tak, že máte pocit, že je právě prožíváte. Dějí se každému z nás a ona je dokáže vykreslit s takovou upřímností a silou...

21.09.2023 5 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Karin Krajčo Babinská píše skvěle. Mile mě překvapila. Její knížky jsou perfektní. Dostala jsem je všechny od mé dcery, moc děkuji. Těším se na další.

02.09.2023 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Brandza je perfektní. Nezklamal. Zajímavé téma, hezky se četlo a bylo to napínavé.

02.09.2023 5 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Jedním slovem SKVĚLÉ!
Napínavé, perfektně vymyšlené téma, čtivé, Kristýna Trpkova je vynikající!

22.08.2023 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Kristýna Trpková - perfektní. Moc se mi to líbilo. Čtivé, napínavé, knížka měla všechno!

20.08.2023 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Knihu Stvůra jsem přečetla jedním dechem. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Velice dobře napsaná, napínavá a přitom velice čtivá. Vraha jsem odhalila už asi v polovině knihy. Došlo mi, že to nemůže být nikdo jiný. Knihu vřele doporučuji.

15.08.2023 5 z 5

Slepá ulička Slepá ulička Joy Fielding

Skvělá knížka od mé oblíbené autorky!

13.08.2023 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Kniha se moc hezky četla. Překvapivý konec. Kyu jsem obdivovala, jak všechno zvládala. Moc se mi to líbilo.

02.08.2023 5 z 5