Blanka586 Blanka586 komentáře u knih

Slepá ulička Slepá ulička Joy Fielding

Skvělá knížka od mé oblíbené autorky!

13.08.2023 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Kniha se moc hezky četla. Překvapivý konec. Kyu jsem obdivovala, jak všechno zvládala. Moc se mi to líbilo.

02.08.2023 5 z 5

Nedokončený rukopis Nedokončený rukopis Franck Thilliez

Frankc Thilliez je můj oblíbený autor. Je hodně složitý. Perfektně propracovaný příběh s nečekaným koncem. A jaký byl vlastně konec?

18.07.2023 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Lisu Regan mám moc ráda. Její knihy jsou perfektní detektivky a opět nezklamala. Kniha se dobře četla a nemohla jsem se od toho odtrhnout. Vřele doporučuji.

07.07.2023 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Vynikající knížka od Aleny Mornštajnové. Citlivě zpracované téma, plné emocí a smutku. Obdivuji autorku, jak to dokázala napsat. Jak vše vyplouvalo postupně na povrch a napínavý závěr.

05.07.2023 5 z 5

Sametová kůže Sametová kůže Markéta Harasimová

Vynikající knížka, napínavá, hezky se četla.

04.07.2023 5 z 5

Potemnělý ráj Potemnělý ráj Markéta Harasimová

Příjemná knížka, hezky se četla.

22.06.2023 5 z 5

Celá pravda Celá pravda Cara Hunter

Kniha byla složitě napsaná, příběhy se prolínaly a v ději jsem se trochu ztrácela
Ale závěr napínavý.

25.05.2023 4 z 5

Pokojská Pokojská Nita Prose

Nejprve to na mě působilo jako pohlazení po duši. Knížka se krásně četla. Příjemné čtení. Potom byla dokonce i napínavá. Moc hezká knížka.

02.05.2023 5 z 5

Volným pádem Volným pádem Markéta Harasimová

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Mám tuto autorku moc ráda. Byl to hodně smutný příběh s dobrým koncem. Člověk si pak váží všeho, co má....

27.04.2023 5 z 5

Růže a slzy Růže a slzy Markéta Harasimová

Markéta Harasimová píše skvěle. Téma domácího násilí bylo otřesné. Sama jsem něco podobného prožila. Bylo těžké o tom číst, hodně emotivní. Pak je potřeba najít v sobě sílu to změnit a žít dál.

14.04.2023 5 z 5

Smrtelný hřích Smrtelný hřích Markéta Harasimová

Spisovatelku Markétu Harasimovou mám moc ráda. Knihu jsem četla jedním dechem, i když téma bylo otřesné. Není to moc odpočinková kniha, ale i to se asi v životě děje.

10.04.2023 5 z 5

Říkejte mi Win Říkejte mi Win Harlan Coben

(SPOILER) Je to moje první kniha od tohoto autora. Knihou jsem se protrápila. Dočetla jsem ji do konce, ale příběh se táhl a pořád jsem čekala, že to bude napínavé, ale nestalo se tak. Kniha mě nezaujala.

08.04.2023 2 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Kniha se jeví jako obyčejný příběh obyčejné rodiny. Připadalo mi, jako bych četla o sobě a svém dětství. Moji rodiče bohužel celý život protězovali moji sestru. Nevím, co jsem dělala špatně, dobře jsem se učila, zpívala ve sboru, tančila a hrála na klavír. Přesto mě moje matka neustále kritizovala a trestala. Vím, jak je to zoufalé. Zoufalá byla i Bára. Konec knihy byl šokující. Je mi to moc líto.

29.03.2023 5 z 5