barbora6886 barbora6886 komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

AM. Mám velmi ráda, mám přečtené všechny její knihy. Ať už inspirace přišla odkudkoliv, kniha se mi vryla do paměti. Jsem maminka malé dcerky, takže to pro mě byla síla! Navždy budu sledovat signály a chránit ji.

06.07.2023 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Hltala jsem to jak dívá! Neuvěřitelný příběh o houževnatosti jednoho člověka. Závěr byl nejlepší (skunk a ponožky)

28.04.2024 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Takový o životě, o štěstí i obyčejných problémech všedního života. Takové knihy se mi líbí, člověk zapomene na vlastní problémy a uvolní se. ♥

28.02.2024 5 z 5

Buď jako řeka Buď jako řeka Shelley Read

Emotivní příběh o silné dívce a jejím osudu. Obdivuji hlavní hrdinku jak se se vším poprala. Akorát mě mrzí, že se nedozvíme jak to všechno přijal syn.

25.02.2024 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

(SPOILER) Líbilo se mi to, ale jako bych v tom viděla tyhle tři knihy. Poslední paní Parrishová, za zavřenými dveřmi a hospodyně. Každopádně mě potěšilo jak dopadl a že už to nikomu neudělá. Trochu jsem tušila, že je divný. Pomocnice v sobě měla pěknou příšeru kterou stačilo trochu podráždit. Zajímavé co se skrývá v křehké dívce, tohle pán domu nečekal.

15.02.2024 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Super! Musela jsem udělat šneky.

25.10.2023 5 z 5

Sestřičky pod jmelím Sestřičky pod jmelím Donna Douglas

Já chci další díl, prosííím. Je to úžasná série.

31.01.2024 5 z 5

Pod africkým sluncem Pod africkým sluncem Barbara Wood

Luxusní zážitek z příběhu. Další krásná kniha od výjimečné autorky.

28.11.2023 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

(SPOILER) Potěšilo mě jak zemřel, aspoň věděl jak trpělo to štěně.

19.07.2023 5 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Slabota. Připadá mi, že jsou poslední dobou thrillery na jedno brdo.

28.04.2022 2 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Krásná kniha, hodně emotivní. Hlavní hrdinka musela udělat těžké rozhodnutí. Rozhodla se správně, byla to silná žena.

21.02.2024 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Hezký prostředí, ale přijde mi, že kostra příběhů se často opakuje. Mají se rádi, nemají se rádi a pak šťastný konec. Začíná mě to trochu nudit.

01.11.2023 4 z 5

Nikdo není sám Nikdo není sám Petra Soukupová

Bohužel mě menadchla. Pořád jsem čekala kdy to přijde, jenže nic nepřišlo.

17.07.2023 2 z 5

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

Luxusní, měli by to natočit.

02.04.2024 5 z 5

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Podobný příběh se doopravdy stal, dodalo to knize hodně emocí. Ovšem ten konec nebyl zrovna šálek mé kávy a celkový dojem pokazil.

12.11.2023 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Mělo to dost nesrovnalostí, ale příběh se mi líbil.

01.05.2022 5 z 5

Tisíce metrů ode dna Tisíce metrů ode dna Jasmin Schreiber

Byl to krásný ale smutný příběh. Nemohla jsem z té příhody, slepice a sedadlo. :D

09.03.2022 5 z 5

Černá vdova Černá vdova Markéta Harasimová

Kniha výborná, příběh silný. Když jsem to četla, vzpomněla jsem si na jeden svůj bývalý vztah, takže jsem příběh hodně prožívala. Při čtení se mi otevíral nůž v kapse, je hrozný kolik žen tak potichu trpí. Doufám, že si z knihy vezmou příklad.

09.03.2022 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

(SPOILER) Málem jsem se u oběda pozvracela! No jo, citlivka. Až jsem si na tu představu zvykla, tak byl konec. Je hrozný, že když je něco legální, lidi si zvyknou na cokoliv. Taky žasnu nad lidskou krutostí! Jako pardon, ale lovit těhotné ženy a pak sníst jejich nenarozené děti! Hnus!!

22.03.2024 5 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková