AlexandraBane AlexandraBane komentáře u knih

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

To byla senzace. Po pomalejším začátku se to rozjelo a přicházela jedna pecka za druhou. Nemohla jsem přestat obracet stránky

15.01.2024 4 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Úžasná kniha

09.01.2024 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Tak tohle byla síla. Když mi zapadly všechny dílky, jen jsem zírala s otevřenou pusou.

02.01.2024 5 z 5

Srážka světů Srážka světů Chris Colfer

Úžasné zakončení série. Celá série se skvělě čte a ubíhá pod rukama. Nemůžu jinak než doporučit dál!

16.12.2023 5 z 5

Na vlnách fantazie Na vlnách fantazie Chris Colfer

Další úžasný díl. Jak dvojčata stárnou i děj se stává temnejší, i přesto to zůstává pohádkou. (Pokud tu někdo píše, přiznejme si, kdo by někdy nechtěl potkat s postavami, o kterých píše)

14.12.2023 5 z 5

Za hranice království Za hranice království Chris Colfer

Od pohádek k dobrodružství. Další úžasný zážitek

10.12.2023 5 z 5

Varování bratří Grimmů Varování bratří Grimmů Chris Colfer

Opět skvělý díl. Connerovo putování s Bree a Alexina výuka super. Tuhle sérii si užívám vždycky.

07.12.2023 5 z 5

Návrat Kouzelnice Návrat Kouzelnice Chris Colfer

Naprosto úžasný příběh, na konci vždycky brečím

01.12.2023 5 z 5

Kouzelné přání Kouzelné přání Chris Colfer

Nemám co téhle knize naprosto co vytknout. Byla naprosto úžasná a kouzelná. Vřele doporučuji všem, kdo mají rádi pohádky (čteno v originále)

25.11.2023 5 z 5

Dej mi své jméno Dej mi své jméno André Aciman

Krásný příběh, některé věci mi teda přišli až moc. Na autorův styl si musíte zvyknout, ale celkově nemám co vytknout

19.11.2023 4 z 5

Vláda vlků Vláda vlků Leigh Bardugo

Po lehkém zklamání z prvního dílu, mi to tenhle díl vynahradil plnou měrou. Naprosto úžasné

15.11.2023 5 z 5

Sedmá pohroma Sedmá pohroma James Rollins (p)

Moje první kniha od autora a určitě ne poslední. Bylo to napínavé, poučné a skvěle se to četlo.

11.11.2023 5 z 5

Koláčky a spiklenci Koláčky a spiklenci Theo Addair (p)

Trošku temnější pokračování Dana s Kitem, ale kluci to ustáli. Jsou to zlatíčka s dobře praštěnými přáteli.

06.11.2023 5 z 5

Světlo mezi oceány Světlo mezi oceány M. L. Stedman

Rozhodně zajímavá kniha. Co je dobře a co je špatně? Chápete obě strany a cítíte s nimi. Co byste dělali vy, na místě, některé z postav? Jen ten konec se mi moc nepozdával. Ale to nic nemění na tom, že to byla naprosto úchvatná kniha

03.11.2023 5 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Vrátila jsem se ke Kitovi s Danielem a bavilo mě stejně jako tehdy ( i když už nejsem věková kategorie). Takové milé pohlazení na duši

03.11.2023 5 z 5

Ještě jsem to já Ještě jsem to já Lisa Genova

Bylo to náročné čtení, přesto to bylo velice krásně napsané

26.10.2023 5 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Opět úžasné a napínavé čtení

22.10.2023 5 z 5

Doma jim trvalo dlouho než mě k Řece bohů přemluvili. Ne že bych litovala, nelituji. Nebylo to špatné čtení. Četlo se to dobře a utíkalo to. Tak v půlce, nebo někde před půlkou knihy to začalo nabírat grády a já si to fakt užila.

19.10.2023 5 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Moc pěkná kniha se zajímavým tématem. Můžu doporučit

17.10.2023 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Tak tohle se mi hodně líbilo. Z dílů, které, jsem přečetla, asi nejvíc. Čte se to hodně dobře ani jsem se nerozkoukala a byla jsem na konci.

08.10.2023 5 z 5