Návrat kouzelnice

Zlá kouzelnice, která kdysi proklela Šípkovou Růženku a uvrhla ji do stoletého spánku, je zpět. Po letech skrývání se chce mstít a je nebezpečnější než kdy dřív! Už je to rok, co se sourozenci Alex a Conner vrátili z Říše příběhů. Stejně tak dlouho neviděli svoji babičku – Kmotřičku vílu. Když se jednoho dne objeví u nich doma, s vojáky královny Popelky za zády, děti hned vytuší, že se stalo něco vážného. Jejich maminka byla unesena! Ačkoli jim babička zakáže cokoli podnikat, podaří se jim tajně proniknout zpět do Říše příběhů. Tam však brzy zjišťují, že vše je mnohem horší, než se domnívali, a že poprvé, kam paměť sahá, možná pohádky nebudou mít šťastný konec…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/327262/navrat-kouzelnice-blr-327262.jpg 4.7150

Země příběhů / Krajina príbehov 2.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno · Fragment (ČR)

The Enchantress Returns · 2013

Kniha Návrat kouzelnice

Bettyriverdale

Této knize nemohu nic vytknout jenom chválit. Ze začátku této knihy jsem si říkala : ,,Kdy už sakra půjdou do Země příběhů". Od té chvíle co byli v ní, to bylo čím dál zajímavější a konec fakt nečekaný. Jestli se koukáte na tuto knihu a ještě jste nečetli první díl ,běžte to rychle napravit i ten je úplně úžasný. Těším se, až si přečtu další díl.

Ivka14

Poslední dobou jsme měla čtecí krizi, měla jsem problém se začíst do knihy. U téhle knihy jsme se nemohla odtrhnout. Děj skvělý. Zjišťujeme víc z historie princezen a určitě je tam roztomilé kouzlo mezi dvojčatami. Určitě doporučuji.

Kika28

Krásná knížka, i když začátek byl pro mě nudnější než v prvním dílu, ale pak se to rozjelo a bylo to napínavé až do konce. Knížce dávám čtyři a půl hvězdičky

zimolka

Nádherně napsané,napínavé,prostě super,tak jako první díl.S dětmi čteme již další.

mia.com

Stejně jako jednička, tento díl byl plný rychle ubíhajícího dobrodružství. Jako milovnici pohádkových variací mě baví i jako dospělou a vrhám se na další díl :)

whiolet

S knížkou jsem se celkem prala, příběh byl dobře napsaný,ale nesedl.mi do nálady :(

Ivuska.09

Věděla jsem, že tato série bude velmi čtivá. Koncept byl podobný jako u prvního dílu, ale dle závěru se zdá, že s další knihou už tomu bude jinak. Jsem zvědavá, co bude dál.

okeey

Velmi ráda jsem se vrátila do tohoto kouzelbého světa. Druhý díl je ještě lepší než první, je tu více akce, bylo to všechno takový roztroušený, ale ke konci to do sebe všechno zapadlo jak puzzle. Prostě a jednoduše - krásná série. Nemám k tomu více slov.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

fantasy pro děti

Chris Colfer