Návrat Kouzelnice

Zlá Kouzelnice, která kdysi proklela Šípkovou Růženku a uvrhla ji do stoletého spánku, je zpět. Po letech skrývání se chce mstít a je nebezpečnější než kdy dřív! Už je to rok, co se sourozenci Alex a Conner vrátili z Říše příběhů. Stejně tak dlouho neviděli svoji babičku – Kmotřičku vílu. Když se jednoho dne objeví u nich doma, s vojáky královny Popelky za zády, děti hned vytuší, že se stalo něco vážného. Jejich maminka byla unesena! Ačkoli jim babička zakáže cokoli podnikat, podaří se jim tajně proniknout zpět do Říše příběhů. Tam však brzy zjišťují, že vše je mnohem horší, než se domnívali, a že poprvé, kam paměť sahá, možná pohádky nebudou mít šťastný konec…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/327262/big_navrat-kouzelnice-blr-327262.jpg 4.6271

Země příběhů / Krajina príbehov 2.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Enchantress Returns, 2013

Kniha Návrat Kouzelnice

Astridka

Zase nádherná kniha. Druhý díl je o trochu lepší než ten první. :) Kniha je nádherná a ROZHODNĚ doporučuji. :D :) :D

Štěpinambura

Ještě lepší než první díl! Super zápletka prostě výborné - tleskám!

Péťa86

Druhý díl, lepší než první... Je to pro mě čisté, dětské... Přeci jenom jsou to knížky pro děti, ale najde se v tom i dospělý. Knížka je též napsaná lehce, žádné složitosti přitom příběh je plný dobrodružství a okamžiků na zamyšlení (pro dospělé). Za mě opět pět hvězdiček :-)

1evca1

Tuhle sérii mám přečtenou celou. Druhý díl mám ale ráda že všech nejmíň (vsehny díly jsou ale nádherné napsané). Autor mi vůbec nevadí, styl psaní taky ne, ale mě prostě některé kousky vůbec nebavili. Ale i přesto dávám 4 hvězdy. Kniha sis pro děti (10-11)

Pert
02. lednaodpad!

Opět plně klišé. Ani nevím, proč jsem to četla. Zlá čarodějnice nemá žádnou motivaci ani hloubku. A šťastný konec. Znovu hrůza. Více jsem se rozepsala v mé recenzi na poslední díl.

janasim
19.10.2021

Tak já nevím. Je to mnou nebo tou knihou? Vážně to bylo opět super! Nikdy by mě nenapadlo, že pohádky, které znám, mohou mít takové pokračování. Motivy chování některých postav vás dokážou tak obměkčit, že vám jich skutečně bude líto,
i přestože jste je do teď nenáviděli. Toto prostě chcete číst, věřte mi.

Zojka
28.08.2021

nechápu proč musí pořád něco sbírat ?! každopádně tady je toho zla trošičku víc ale až moc podezřele dobře se jim všchno daří. ta mášemnka je prostě nejlepší.
nato jak je kniha cekem obsáhlá se velice rychle přečte já sama jsem to přečetla asi za dva dny. dopručuju úplně všem.

BarcaStell
26.05.2021

Nejlepší knihy ze všech na světě. Další díl byl super napínavý trochu smutný ale fascinující. Už se těším na další díl! A ať pořád tak úžasnej jako ta 1 a 2 ️