Návrat kouzelnice

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zlá kouzelnice, která kdysi proklela Šípkovou Růženku a uvrhla ji do stoletého spánku, je zpět. Po letech skrývání se chce mstít a je nebezpečnější než kdy dřív! Už je to rok, co se sourozenci Alex a Conner vrátili z Říše příběhů. Stejně tak dlouho neviděli svoji babičku – Kmotřičku vílu. Když se jednoho dne objeví u nich doma, s vojáky královny Popelky za zády, děti hned vytuší, že se stalo něco vážného. Jejich maminka byla unesena! Ačkoli jim babička zakáže cokoli podnikat, podaří se jim tajně proniknout zpět do Říše příběhů. Tam však brzy zjišťují, že vše je mnohem horší, než se domnívali, a že poprvé, kam paměť sahá, možná pohádky nebudou mít šťastný konec…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/327262/navrat-kouzelnice-blr-327262.jpg 4.7135
Série:

Země příběhů / Krajina príbehov (2.)

Žánr:
Dobrodružné, Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Fragment (ČR)
Orig. název:

The Enchantress Returns (2013)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (39)

Kniha Návrat kouzelnice

Přidat komentář
whiolet
16. června

S knížkou jsem se celkem prala, příběh byl dobře napsaný,ale nesedl.mi do nálady :(

Ivuska.09
11. května

Věděla jsem, že tato série bude velmi čtivá. Koncept byl podobný jako u prvního dílu, ale dle závěru se zdá, že s další knihou už tomu bude jinak. Jsem zvědavá, co bude dál.

okeey
07. dubna

Velmi ráda jsem se vrátila do tohoto kouzelbého světa. Druhý díl je ještě lepší než první, je tu více akce, bylo to všechno takový roztroušený, ale ke konci to do sebe všechno zapadlo jak puzzle. Prostě a jednoduše - krásná série. Nemám k tomu více slov.

Elizza
15. března

Mnohem záživnější, než první díl, akorát trochu trvalo, než se to celé rozjelo.
Bohužel je to úplně stejný koncept jako v jedničce. Dvojčata vlezou kam nemají, hledají přísady na kouzlo, které má vyřešit problém a nakonec ho ani nepoužijí, ale naopak, málem se vymstí jim samotným.

roman9276
08. března

Tohle byla parádička. Sice pro děti mládež, ale druhej díl byl snad ještě lepší než předchozí. Rád jsem se vrátil do tohohle kouzelnýho světa pohádek a tentokrát jsme se setkali se sněhovou královnou, mořskou čarodějnicí a s mnoha dalšíma. Fakt mě to bavilo, zase jsem si užil pěkný dobrodrůžo, chvílema to bylo dost napínavý, ale ten konec? Jako vážně? Životně nutně potřebuju další díl!

Jarmila97
07. března

Skvělá kniha úžasný příběh . Příběh je tak úžasné vymyšlený že se kniha čte sama už se těším až si koupím další díl :)

VeronikaHulova
28. února

Již jsem přečetla všechny díly Země příběhů a moc se těším na další díl. Mohu jedině doporučit.

Mischone
18. ledna

Další dobrodružné cestování s dvojčaty, které bylo stejně napínavé a vtipné. Opět bylo třeba získat pár předmětů, odhalit tajemství, vyhnout se nebezpečí, učinit několik vážných rozhodnutí a postavit se velké Kouzelnici. Nechybí Connerovi vtipné poznámky, Karkulčino nespokojené mrmlání a na závěr velké překvapení. Za mě plný počet, protože se kniha čte sama a bylo by úžasné, kdyby knihy byly zfilmované.