Těžko uvěřitelný příběh

Cash Carter je televizní hvězda. Každý teenager ho zná a někteří z nich ho dočista zbožňují. Když se čtyři jeho fanoušci domluví a ze srandy ho pozvou na road trip napříč Amerikou, nečekají, že by jim vůbec odpověděl. Jenže Cash jejich výzvu přijme! A tak se nesourodá partička pronásledovaná hordou paparazzi a neodbytných reportérů vydává na nejzásadnější výlet svého života. Během cesty kamarádi zjišťují, že jejich idol má tajemství. Pečlivě skrývané, šokující. Tajemství, které zasáhne jejich srdce, změní jejich pohled na život a poučí je o síle empatie a opravdového přátelství. Skvěle napsaný příběh, u kterého se budete smát i brečet. Colfer opět dokazuje, že je úžasný vypravěč. Osobní zkušenost z prostředí show byznysu je v tomto případě neocenitelná. Uvěříte mu každé slovo!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/377988/tezko-uveritelny-pribeh-3WI-377988.jpg 4.465
Literatura světová, Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

Stranger Than Fanfiction, 2017

Kniha Těžko uvěřitelný příběh

bari_be
dnes

Po přečtení prvních pár stran jsem si říkala, jestli mě příběh o partě kamarádů posedlých nějakým podivným seriálem bude bavit, ale pak kniha nabrala úplně jiný rozměr. Dotýká se citlivých témat, která jsou nám čtenářům blízká, nese v sobě poselství a spoustu krásných myšlenek, které si chci pamatovat. Čtivý, zábavný, ale i velmi smutný a dojemný příběh, který není zase tak těžko uvěřitelný :)

Medasek

Wow. Tahle kniha byla neuvěřitelná. Autorovi se rozhodně nedá upřít čtivost.
Ze začátku jsem měla strach, že mě kniha nebude bavit. Ale tohle byla super jízda.
Pravda v dějové lince sice není moc logiky, ale postavy jsou neuvěřitelně reálné.
Jedimé co mi zkazilo dojem z knihy byl konec. Vůbec jsem nic takového nečekala. A i slzička ukápla.
Jinak knihu celkově hodnotím na 4,5*.
PS: Měl by si to přečíst každý člověk co řeší problémy, o kterých si myslí, že by je okolní svět nepochopil.

maxihrosik
23.10.2019

Autor je pěkný filuta. Příběh chytne čtenáře hned od první stránky a až do konce ho nepustí. Jediný (ale výrazný) kaz na kráse je neuvěřitelnost téměř všech zápletek, jenže si nelze stěžovat, když před tím předem varuje samotný název knihy.

Yoh
07.10.2019

Taková ta knížka, u který se na začátku leknete, co z toho asi tak může vzejít, ale pak se něco zlomí a najednou jste spokojený :D. 4*

alena8482
30.09.2019

Na tuto knížku jsem narazila úplně náhodou v knihovně, když jsem vybírala četbu na čtenářský deník. Zaujala mě nejen svým názvem, ale také obálkou. Příběh mě tak moc vtáhl do děje, že jsem měla knížku přečtenou za pár dní. Také se mi velmi líbilo, jak byla každá kapitola originální. Kniha mě opravdu bavila, a i jsem se u ní zasmála, což myslím že nejsem jediná.

slamenka
20.09.2019

Kniha sice pro mladší čtenáře, ale tak perfektně napsaná, čtivá. A ten konec? Tušila jsem něco, ale i tak mě překvapil. Hlavně musím autora pochválit jak se lehce dotýká současných témat homosexuality a transexuality. Velice doporučuju mladým si ji přečíst!!

Ivet1990
15.08.2019

kniha se velmi dobře četla. Je pravda, že je pro mladší ročníky, ale i tak se člověk chvílemi pobavil

Bettyriverdale
23.07.2019

Tato kniha podle mého názoru patří k těm lepším. Sice nemám ráda knihy se špatným koncem, ale tahle byla skvělá!!! Nečekala jsem ten konec... ani reakci Tophera. Zajímavá kniha. Myslím, že by si ji měl přečíst každý dospívající v dnešní době.