Srážka světů

Závěrečný díl úspěšné série ze světa pohádek Velkolepé finále je tady! Brána mezi světy se otevřela a všechny postavy ze Země příběhů – hrdinové i padouši – mohou volně vstupovat do naší reality. Conner si myslí, že nic horšího se stát nemohlo. Ale jen do okamžiku, kdy zmizí Alex! Conner a jeho přátelé to bez ní nebudou mít jednoduché. Musí vybojovat tu největší bitvu na jejímž výsledku závisí vše. Osud a bezpečí těch, které milují, ale i mnohem víc. Dokážou vyhrát válku a obnovit rovnováhu a pořádek mezi lidským a pohádkovým světem?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/405142/srazka-svetu-AQR-405142.jpg 4.813

Země příběhů / Krajina príbehov (6.)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Words Collide (2017)

Kniha Srážka světů

mysik612
dnes

Nádherný závěr, i když ještě v půlce knížky to vypadalo, že konec vydá ještě na dalších 6 knih. Ale série byla nádherná. Netuším, co vniklo autorovy tak úžasnou myšlenku, ale shrnout všechny pohádky do jedné, za ten nápad by měl Chris Colfer dostat MINIMÁLNĚ nobelovku.

Torak

Dnes jsem dočetl poslední díl Země příběhu,byla to krásná série, plná moudrých myšlenek a archetypu. Když jsem se začetl,úplně jsem přestal vnímat okolní svět. Prožíval jsem s hlavními hrdiny jejich radosti i starosti.Byla to série, u které jsem se hodně nasmal,ale také si i pobrecel. I když se zda,že jsou to knihy jenom pro děti,není tomu tak.Mezi řádky je tam toho skryto mnohem více.Doporucuji všem.

Damaj

Šťastné konce existují, jen nevypadají tak, jak si myslíš. Šťastný konec neznamená řešení všech životních problémů ani záruku, že život bude snadný; je to slib, který dáváme sami sobě, že budeme vždycky žít, jak nejlíp můžeme, bez ohledu na to, co se nám stane.
Úžasný šestý díl této skvělé serie. Bude se mi stýskat po všech pohádkových hrdinech a vím, že se i v klasických pohádkách na ně budu dívat jinak, vím co některé vedlo k jejich činům, co prožily později nebo jací jsou v srdci. Nezáleží na věku, stačí věřit...

tomas8334

Konec dobrý, všechno dobré. Na jednu stranu mi budou Alex s Connerem chybět, na druhou jsem rád, že tenhle díl už je poslední. Série si tak až do konce udržela náboj a dynamiku (až na občasné zakolísání ve 4. a 5. dílu). Měl jsem strach, že to bude Chris Colfer protahovat a ze skvělého příběhu se stane "telenovela". Naštěstí se to nestalo a já můžu s klidným svědomím celou sérii doporučit.

Ivuska.09

Pokud jste četli předchozí díly ze série Země příběhů, tak si jistě nenecháte ujít ani tento. Mohu říct, že oproti předchozímu dílu mě závěrečný opět bavil. Celkově tedy mohu sérii doporučit všem milovníkům pohádek. Myslím, že každý takový člověk si v ní najde něco, co si zamiluje.

Kami97

Na poslední díl jsem se těšila a rozhodně jsem nebyla zklamaná. Connor s jeho literární armádou a přáteli ze Země Příběhů se snaží zachránit Alex, která má po zakletí zničit celý svět New Yorkem počínaje. Příběh plný akce a rozhodně velkého dobrodružství. Na konci knihy mi zůstal jen pocit, že všechno dopadlo přesně tak, jak mělo.
Celkově se mi tato série moc líbila a určitě bych ji doporučila dál. Podle mě to nejsou jen knihy pro děti, já jsem z nich byla nadšená i ve svých 21 letech :) Ještě se chystám na doplňkové knihy ze série, které vyšly pouze v angličtině - The Mother Goose Diaries, Queen Red Riding Hood’s Guide To Royalty a The Ultimate Book Hugger´s Guide.

bata44

Poslední díl nezklamal. Miluju tuhle sérii a je škoda, že už je to konec. Vždycky jsem se nemohla dočkat nového dílů a teď už se nemám na co těšit. Alex a Conner budou vždy mí dětští hrdinové.