Ajda300 Ajda300 komentáře u knih

Neviditelný host Neviditelný host Maryrose Wood

Když se vás někdo zeptá: ,,Tak o čem ten příběh byl?" Tak se mu dostane většinou odpovědi: ,,Ale... Jen o nějakých dětech které vychovali vlci."
Podle mě je to jen taková zástěrka. Skutečná zápletka je uvnitř příběhu, který je plný otázek, tajemství a napětí. Čím více čtete, tím více toužíte po dalším dílu, aby jste už konečně zjistili odpovědi.
Úžasná kniha promyšleně a geniálně napsaná.

29.08.2018 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Trochu mě štvalo jak se Tris chovala ale jinak senzační.

19.08.2018 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Hledala jsem něco v podobném stylu jako Hunger Games a narazila jsem na tohle. Příběh byl úžasný a moc mě zaujal.

19.08.2018 5 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Vzhledem k tomu že jsem si prvně přečetla o čem příběh je (a to jen tady z databáze), tak mi hned bylo jasné kdo je vrahem. Moc mi to však nevadilo. Kniha byla napínavá a velmi čtivá

19.08.2018 5 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Nejlepší z celé série.

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Nemohla jsem si pomoct a Levanu jsem trošku musela litovat. Channary mě dost štvala. Nechápu že Cinder může být její dcera

Cress Cress Marissa Meyer

Když jsem dočetla Cress, tak jsem si nemohla pomoct a musela jsem Cress z popisu porovnat z tou na obálce. Vždyť ty vlasy měla mít zacuchané.
Kromě obálky ale nemůžu nic vytknout.

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Scarlet byla snad ještě lepší než Cinder a to už je co říct

Cinder Cinder Marissa Meyer

Úžasné

Konec Konec Daniel Handler

Konec konce mě tedy vážně překvapil. Nebyl skoro ukončený a pořádně mě překvapil. Chtěla bych vědět víc o tom jak to se sourozenci dopadlo.

09.08.2018 4 z 5

Temné terárium Temné terárium Daniel Handler

Skvělé pokračování.

Zlý začátek Zlý začátek Daniel Handler

Po shlédnutí filmu, který mě dost zaujal jsem se rozhodla přečíst si knihu. Příjemně mě překvapila, ale musela jsem si ji vypůjčit z knihovny, protože se nikde nedal sehnat. Úžasný příběh. Sourozence jsem si hned oblíbila

09.08.2018 5 z 5

Deník Mimoňky : Příběhy neschopný psí chůvy Deník Mimoňky : Příběhy neschopný psí chůvy Rachel Renée Russell

Taková spíše oddechovka
Musela jsem si totiž odpočinout po jedné knize která mě příšerně naštvala (ehm, ehm... aliance).
Celkem ujde

12.05.2018 2 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

To je ten nejhorší konec v knižním světě.
Co je to za pitomost?!
Mám příšernej vztek

12.05.2018 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Skvělá napínavá kniha. Autorka má svůj vlastní styl. Nic podobně zformulovaného jsem ještě nečetla. Všem doporučuji!

12.02.2018 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Tahle knížka mě tak příšerně bavila! Cestování v čase-často v knihách použito, ale tentokrát velmi originálně.
PS: Film není tak dobrý jako kniha

16.01.2018 5 z 5

Terezománie Terezománie Petra Braunová

Strašný. Oproti prvnímu dílu... Katastrofa

16.01.2018 1 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Doopravdy zábavná kniha i když předchozí série byla o malinko lepší. Do knihy se začtete a už vás od ní nikdo neodtrhne. Moc jsem si oblíbila Miu, která chce pořád něco řešit. A Secrecy... Napínavé od začátku až do konce.

16.01.2018 4 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Kniha byla úžasná. Nejlepší z těch třech. Už jsem jí přečetla dvakrát a určitě si ji zase někdy přečtu znova. Ale vzhledem k tomu že mě nesmrtelnost děsí tak se mi ten konec úplně nelíbil. Já vím budou celou dobu a tak, ale názor stejně nezměním. Jinak je to senzační trilogie a všem co neví co číst doporučuji.

16.01.2018 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Kniha se mi docela líbila, až na některé podobnosti. Těmi podrobnostmi myslím podobnost s Hunger games. Aspen (trochu jako Hurikán), reality show (to snad nemusím vysvětlovat) a milostný trojúhelník (ale ten je asi všude). Příběh mi přišel vše na jedno brdo, protože jsem všechny tři díly přečetla hned po sobě. To nedoporučuji jinak se vám to vše slije dohromady.

15.01.2018 3 z 5