Neviditelný host

Neviditelný host https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176904/bmid_nepolepsitelne-deti-ze-sidla-ashton-neviditelny-host-176904.jpg 4 66 14

Co čeká na vlčí děti po návratu z Londýna? Hned po návratu z Londýna se naši tři Hrozní a jejich vychovatelka Penelopa Lumleyová ocitnou v jednom kole. Děti se totiž věnují pozorování ptáků v okolí Ashtonu a píší o nich knihu. Pro Penelopu to znamená maximální ostražitost, ale i tak jí nezbývá než převychovaným vlčatům věřit. Zároveň si láme hlavu nad záhadným darem a snaží se vyřešit zapeklitou otázku svého vlastního původu. Jak se vlastně ocitla na Akademii Agáty Swanburnové pro nadané dívky z chudých rodin? A proč se pro ni rodiče nikdy nevrátili?... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Jota

The Unseen Guest , 2012

Knihomolka582
21.03.2019 5 z 5

Tenhle díl mě moc bavil (stejně jako předchozí díly), ale vadly mi nezodpovězené otázky...

Ajda300
29.08.2018 5 z 5

Když se vás někdo zeptá: ,,Tak o čem ten příběh byl?" Tak se mu dostane většinou odpovědi: ,,Ale... Jen o nějakých dětech které vychovali vlci."
Podle mě je to jen taková zástěrka. Skutečná zápletka je uvnitř příběhu, který je plný otázek, tajemství a napětí. Čím více čtete, tím více toužíte po dalším dílu, aby jste už konečně zjistili odpovědi.
Úžasná kniha promyšleně a geniálně napsaná.

1Pocahontas1
19.04.2018

Knihy velmi dobré, ale škoda že čtvrtý a pátý díl není přeložený.

Pejuška
25.02.2018 5 z 5

Kniha se mi opět velmi líbila, jen těch nevyřešených otázek je mnoho, a kdoví, jestli se někdy dozvíme konec. Nicméně, kniha je velmi svižně psaná, poučná se zajimavým námětem.

RemiBlack
29.10.2017 4 z 5

Docela pěkné, odpočinkové čtení. Není to žádný boom, ale ani vyložený průměr. Nicméně pro mě byl třetí díl zklamáním.

U první knihy jsem si myslela, že jednoduše nechává otevřený konec do příštího dílu. Ve druhé knihy mi začalo vadit, že nikdo na nic neodpoví a jen pokládá další otázky. Však ono se to v tom posledním vyřeší…

A to byla chyba. Zase se nevyřešilo nic a tahle série (nemluvě o tom, že autorka píše už šestý díl, ale u nás vyšly jen tři) prostě nemá konec. Byl tu nějaký příběh (hezký, s potenciálem) o dětech, které vyrostly v lese. A o vychovatelce, která byla osiřelá. O tajemném vytí a záhadné nemoci lorda Ashtona, divném kočím, zmizelém (mrtvém?) manželovi vdovy Ashtonové, o soudci (nebo-kdo-to-vlastně-byl) Quinzim, Simonu Harley-Dixonovi a jeho tajemném strýci.

Bohužel, ten příběh tu i zůstává. Pořád, a bez odpovědí.

dqenisa
19.08.2017 4 z 5

Tahle serie byla prijemna, vtipna a takova trochu detska, ale pekna.

Svatojánek
07.10.2016 4 z 5

Super!

Dym
03.02.2016 3 z 5

Příběh se stále rozvíjí, vyvstává více otázek než odpovědí a nikdo neví co se příště zvrtne. Opět jsem si u knížky hezky odpočinula a jsem zvědavá na další díl : )

ledaver
24.11.2015 4 z 5

Příjemný příběh, jež jsem zvolila na uklidnění. A udělala jsem správně. Kniha je super a roli "uklidňující" skvěle splnila. Konec byl příjemně napínavý a vtipný. Milovníkům vlkům DOPORUČUJI!

Markét.
08.02.2015 2 z 5

Knížka spíše pro mladší čtenáře, trochu mě zklamalo že jsou čtyři díly ( jestli to chápu správně) no ale příběhem je knížka docela povedená no tedy až na ten překlad Hrozní... to je takové zvláštní.

kuceju
28.04.2014 5 z 5

Super kniha. Ti Hrozní (já bych jim tak nejradši neříkala) jsou strašně roztomilí. A úryvky z literatury se mi také zamlouvaly.

Marčullkas
24.04.2014 3 z 5

Otevřené konce nemám ráda, tak alespoň se můžeme těšit na další díl? Třetí díl hodnotím opět kladně.

zuzka66
26.02.2014

Tajemná knížka, která poodhalí tajuplnou minulost Hrozných

192
05.01.2014 5 z 5

Tato kniha a stejně jako předchozí dvě, mě naladila a potěšila.Již se těším na další.

vlčí děti

Maryrose Wood