Modrá jako safír

Být čerstvě zamilovaná v minulosti vážně není dobrý nápad. To si přinejmenším myslí šestnáctiletá Gwendolyn, novopečená cestovatelka časem. Koneckonců mají oba s Gideonem docela jiné starosti. Například jak zachránit svět. Nebo se naučit tančit menuet (A ani jedno není vůbec snadné!). Gwen má sice po svém boku několik dobrých rádců, ale když se Gideon začne chovat tajuplně, je jí jasné, že musí své hormony co nejdříve dostat pod kontrolu. Jinak z toho, že láska nezná čas, nezbude vůbec nic!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127563/big_modra-jako-safir-127563.jpg 4.61956

Drahokamy 2.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Saphirblau - Liebe geht durch alle Zeiten, 2009

Kniha Modrá jako safír

Lionis
13. listopadu

Krásné čtení na krásný volný den. Tak by se asi dal shrnout druhý díl, ale chybí tam jeden důležitý faktor. Ano Xemerius! Ten knihu posunul někam úplně jinam, a když se zrovna nacházel v ději (což bylo naštěstí často), tak jsem se na úkor prakticky čehokoliv od knihy prostě nezvedl.
Prvnímu dílu jsem dal bezchybných 5/5, ale zde je škoda že množství hvězdiček nejde zvětšit. Dal bych mu snad jen kvůli Xemeriovy 7. Bez něj by to bylo slabší, to je pravda, ale já si vybavím až na pár výjimek jen scény s ním a vždy se při tom ještě zpětně zasměju.

RoseJP

Také jsem byla víc nadšená z prvního dílu, občas mě některé pasáže nudily. Jsem zvědavá na třetí díl.

janadibelkova

Mě tedy první díl bavil a zaujal víc, i když musím uznat, že čtivý je i tento a rozhodně ho zdoláte během chvíle...Kerstin prostě svým stylem zaujme, strhne a knihu neodložíte.

Sabushenkaxx

Druhý díl jsem si opět užila. Autorka krásně rozvíjí linku příběhu a dokonale navnadí na třetí díl. Co mě obzvlášť potěšilo, byla šifra na poslední straně, nijak složitá, ale bylo to, jako malý dárek!

Papimami

Stejně dobrý jako druhý díl ️

jajsemenyk

Myslím, že nelze říct nic víc než úžasné :).

_Knihomolka_

Opět nemám co vytknout, boží kniha. Miluju a doporučuju :) .

PanTydlitát

Sympatické postavy, skvělé vykreslení charakterů postav, bravurně napsané milostné scény,... To je Kerstin Gierová.

Kdyby to šlo, hodnotím šesti hvězdami!