adrika20 adrika20 komentáře u knih

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Kniha mě naprosto uchvátila,je to dojemný přiběh.Myslim,že by bylo doré kdyby byla zařazená jako povinná četba.

15.11.2017 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha mě natolik vtáhla do děje ,že jsem ji měla přečtenou za jeden den.Je to poutavý, smutný příběh,příběh u kterého se Vám tají dech,vyjímečná kniha.Kniha,která Vás chytne za srdce a po přečtení koukáte jen tak do prázdna a přemýšlite jaký to bylo a jaký je to dnes ,o tom že spousta lidí si neváži toho co mají a co se jim nabízí.
Knihu bych doporučila všem věkovým kategoriím.

10.03.2018 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Kniha stejně napínavá od začátku až do konce, jako byla i prvotina této autorky .I když jsem od začátku, tak nějak předpokládala jak to asi dopadne ,závěr mě dost překvapil.
Super knížka, budu se těšit i na další díla autorky.

30.09.2018 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Čekala jsem od ní víc, nemůžu se zbavit dojmu že to byla ztráta času.

01.03.2018

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Kniha přečtena jedním dechcem,krátké kapitoly, které vás nutí číst a neodkládat to na zitra .Super kniha a taky zajímavá,jak jinak než pět hvězdiček ,všem kdo miluje tento žánr tak doporučuji .

28.02.2018 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Musím říct ,že čtení této knihy mě vzalo dost za srdce. Osvětim,jsem kdysi navštívíla,takže při čtení této knihy , jsem si toho hodně dokázala i živě představit .
Myslím,že Vyprávěčka je kniha, na kterou člověk jen tak nezapomene.Tak jako Zlodějku knih i Vyprávěčku bych navrhla do povinné četby.

18.11.2017 5 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Úžasná kniha,napínavá od začátku až do konce.Mráz mi běhal po zádech téměř celou dobu čtení. Konec mě překvapil ,nečekala jsem to.Rozhodně stojí za to si ji přečíst.

29.09.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

První díl od autorky(manželé od vedle) jsem nečetla, tak nemohu srovnávat. Ale za mě mohu jen říci,že kniha splnila mé očekávaní,napínavá a čtivá od samého začátku,přečtená za dvě odpoledne. Od poloviny knihy jsem tušila jak to asi dopadne, ale závěr knihy mě překvapil.

15.08.2018 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha mě uplně pohltila,zajímavá,čtivá, ale ten konec to bylo něco ,něco co jsem nečekala a ukápla i nějaká ta slza.Knihu určitě doporučuji.

04.01.2018 4 z 5

Predtucha Predtucha Gillian Flynn

Omlouvám se spisovatelce, ale tohle byla nejhorší kniha co jsem kdy četla,

15.11.2017 2 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Taky jsem toho názoru ,že zfilmování je podstatně lepší než kniha,kniha mě docela zklamala

15.11.2017 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Perfektní knížka ,i když ze začátku jsem v ní tak trochu tápala,ale pak jsem se nějak zorientovala.Bylo to hodně,hodně napínavé, zkrátka perfektní!
Rozhodně doporučuji

15.11.2017

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Budu stručná. Je to síla. Při čtení knihy se mi tajil dech, a chvílema jsem možná ani nedýchala. Kniha vás natolik pohltí,že zapomenete na přítomnost.Myslím,že každý kdo si knihu přečetl má své vlastní pocity, které se snad nedají ani popsat. Silný příběh ,který se vám vryje do kůže jako tetování.
Každopádně stojí za to si jí přečíst.

30.08.2018 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Strhující,zajímaví a velmi čtivý příběh.Chvílemi tak napínavý, že knihu nešlo jen tak odložit a jít v klidu spát . Některé pasáže byly docela dost drastické,místama mě až mrazilo.

27.12.2017 4 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Kniha byla velmi čtivá, napínavá, zajiímavá.Ještě dlouho po přečtení mi zůstala v hlavě. Jsem velice spokojená!

15.11.2017 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Super knížka ,čtivá,napínavá, luxusně napsaná,prostě Pecka. Kniha od které se človek nedokáže odtrhnout,osm hodin v práci uteklo jako ...
Četla jsem ji v práci na tajnačku :-) .Dávám pět hvězdiček

13.11.2017 5 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Kniha s velkým K .Super,bomba,pecka.Přečtená jedním dechem.Není víc co k tomu dodat.

12.10.2016 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Většinu knih jsem přečetla maximálně za tři dny,tuhle jsem četla asi měsíc.Nevím ,ale mě to nebavilo.

11.12.2018

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Kniha je dechberoucí ,to ano ,jako všechny knihy o holocaustu,ale četla jsem i lepší.

22.09.2018 3 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Kniha splnila mé očekávání,četla se příjemně a rychle .Nechyběla tam romantika ,humor a ani napětí,bylo tam všechno co člověka zaujme a neodradí od četby.

01.03.2018 4 z 5