Zrzavá_Tereza Zrzavá_Tereza komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Hana se mi líbila, moc. Jen jsem u ní nebrečela jako všichni ostatní. A asi ani nemám chuť na věneček...

25.07.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Ale tak jako jóóó, já to zhltla za dvě odpoledne na zahradě... Ale že by to bylo až tak plné zvratů a napínavé a já nevím co ještě... Ale asi je to mnou, asi mám načteno až příliš, stávám se už trošku náročnějším čtenářem a nedokážu to ocenit.

25.07.2017 3 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Téma vody a utopených žen se mi líbilo, ale čím blíž konci jsem se dostávala, tím víc jsem byla zklamanější a četla jsem spíše tak ze setrvačnosti... Škoda, protože taková Dívka ve vlaku mě vážně bavila.

26.06.2017 2 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Je to tak jednoduché a přitom tak působivé. A dojemné.

15.05.2017 5 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Profiler Winter je teda děsnej sympoš a já si rozhodně ráda přečtu další díl!

01.05.2017 5 z 5

V Tichu V Tichu Alžběta Bublanová

Taková příjemná česká jednohubka.

18.04.2017 3 z 5

Miluju to! Víc psát netřeba.

08.04.2017 5 z 5

Černá hra Černá hra Jozef Karika

Jednoduše řečeno - drsné čtení.

04.04.2017 3 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Ale tak přečetla jsem to no... ale žádné napětí, nudní hrdinové, žádná velká pointa.

30.03.2017 2 z 5

Vzdala jsem to na 135. stránce. Já Harryho miluju, ale tohle se prostě nedalo, mrzí mě to.

22.03.2017

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Nemůžu hodnotit jinak než pěti hvězdami.
Olsen to prostě umí a každá další kniha od něj je pro mě zárukou toho, že se nebudu nudit a budu se těšit na každou chvilku strávenou nad jeho příběhy.

12.12.2016 5 z 5

Smrtná zima Smrtná zima Kate A. Boorman

Za mě nudné... námět skvělý, tak trochu mi připomínal film Vesnice, ale strašně málo rozvinutý... Stačilo by trošku víc akce, nějakou pointu... Ke konci jsem se musela nutit to dočíst. Další díl číst rozhodně nebudu.

06.11.2016 1 z 5

Kráva nebeská Kráva nebeská David Duchovny

Já jsem se bohužel nudila :/

14.10.2016 1 z 5

Dívka od vedle Dívka od vedle Jack Ketchum (p)

Já tohle snad ani nebudu hodnotit hvězdami, ale spíš to sem napíšu - je to hrozné. Je to hrozné a brutální a bolí to. Ale nešlo přestat číst.

28.08.2016

Život s nepřítelem - Byla jsem ženou tyrana Život s nepřítelem - Byla jsem ženou tyrana Lenka Stránská

Hrozné.. z tohohle mi bylo špatně víc, než z nějaké knížky plné krve a násilí.

22.08.2016 3 z 5

Zombie: Příručka pro přežití Zombie: Příručka pro přežití Max Brooks

Bohužel za mě takové malé zklamání. Jako milovnice zombíků mám zhlédnuté snad všechny filmy a seriály o nich, takže mi tahle kniha nic nedala - všechno jsem už věděla a znala. Ale pro "zombie laika" bude třeba přínosná :)

22.08.2016 2 z 5

Red Red Jack Ketchum (p)

Moje první setkání s J. Ketchumem. A stálo to za to - příběhem hlavního hridny ve mně dokázal vyvolat neuvěřitelný vztek a zároveň i trochu úzkost. Rozhodně zkusím další knížku tohoto autora!

03.08.2016 4 z 5

Dcera sněhu Dcera sněhu Eowyn Ivey

Je to něžné, lidské, plné zimy, sněhu, touze po dítěti a lásce. Krásné.

01.08.2016 5 z 5

Dva proti Říši Dva proti Říši Jiří Šulc

Byla to hrozná doba. Byli to odvážní lidé. Bylo to silné čtení. Rozhodně doporučuju.
Velké plus je to, že to není napsáno jako dokument, ale jako román. To tomu dodává lidskosti a hlavní hrdinové vám tím ještě víc přirostou k srdci a ještě víc s nimi jejich příběh budete prožívat.

26.07.2016 5 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Bylo to krásné. Bylo to zamilované. Bylo to smutné. Bylo to bolestivé.
Jak moc jsem Finche chápala, jak moc jsem mu rozuměla. Jak moc bych si přála, aby si tuhle knížku přečetli ti, kteří se na ostatní, kteří se odlišují, dívají skrz prsty. Jak moc bych si přála, aby si tuhle knížku přečetli všichni rodiče a milovali pak své děti bez ohledu na to, jací jsou. Jak moc bych si přála, aby se lidé navzájem milovali bez ohledu na to, jací jsou.
Tak o tom je tahle kniha.

06.07.2016 5 z 5