Zdenas5 Zdenas5 komentáře u knih

V moci zla V moci zla Linda Castillo

(SPOILER) Jako ostatní knihy této série napínavé s rychlým spádem, jen stále přemýšlím nad tím, jak se probudila a měla pevně svázané ruce za zápěstí ...pravou rukou mi svírá levé rameno. Je tak blízko, že cítím jeho dech. Předstírám klopýtnutí, natočím se doprava. Vrazím obě ruce do kapes, vytrhnu pepřový sprej. Suggs mě pustí a sáhne po zbrani. Otočím se k němu. Zvedá revolver. Ale není dost rychlý. Nastříkám mu plnou dávku do tváře, přímo do očí... Kate je prostě velmi šikovná superhrdinka. Ale jinak dobré.

17.06.2020 4 z 5

I když mám děti už dávno odrostlé a takové vypjaté situace jsem neprožívala (nebo si to už nepamatuji), kniha se mi líbila a úsměv ze tváře se mi snad neztratil po celou četbu, což se mi už dlouho nestalo.

11.06.2020 4 z 5

Ztracené dopisy Ztracené dopisy Sarah Mitchell

Celkem příjemný příběh o přátelství a nelehkém rozhodování, v kterém se prolíná období druhé světové války a současnost.

05.06.2020 2 z 5

Sběratelé zla Sběratelé zla Mark Griffin

Čtivé, napínavé, sympatičtí hrdinové, trochu neuvěřitelný závěr. Dobrý start nové série.

26.05.2020 4 z 5

Smutné pondělí Smutné pondělí Kathy Reichs

Jak koukám na hodnocení asi budu jediná, ale mě kniha nějak nezaujala, chybělo mi tam něco, co by me drželo v napětí a nutilo číst dál a dál. Zaujalo mě až několik posledních stran. Možná jsem knihu nečetla v tom správném okamžiku, někdy se mi to stává, že knihu po několika stránkách odložím a po nějakém čase nechápu, proč se mi nelíbila. Tato se mi však hodila do výzvy,tak jsem ji dočetla.

13.05.2020 2 z 5

Poezie není zrovna můj šálek kávy, toto jsem četla kvůli výzvě, takové blboučky milé, prostě správný nonsens a pěkné ilustrace.

26.04.2020 3 z 5

Hluboká modř moře Hluboká modř moře Marie Lamballe (p)

Nezklame ani nenadchne. Taková odpočinková romantika. Prolínají se tu dvě dějově linie, ta starší mě bavila víc. Závěr nepřekvapil a docela se táhl. Za mě tak 2,5*

22.04.2020 3 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Opět velmi čtivé a napínavé od úplného začátku. Měla jsem pocit, že vše je jasné, ale k autorovi mi taková jednoduchost neseděla
A taky že jo. Vše bylo úplně jinak.A překvapení na závěr. Jen doufám, že pokračování vyjde brzy. Pan Freeman to prostě umí. Mohu jen doporučit.

06.04.2020 5 z 5

Volný pád Volný pád Jessica Barry

I mně trochu připomínala Horu mezi námi, ale libila se mi
Zajímavý byl i způsob vypravování z pohledu dcery, která přežila pád letadla a matky, která se vyrovnávala se zprávou o smrti své dcery. Obě roviny se nakonec krásně spojily do napínavého závěru.

01.04.2020 3 z 5

Najdi Rebeccu Najdi Rebeccu Eoin Dempsey

Pěkný příběh, zase trochu jiný pohled na život během války.

21.03.2020 4 z 5

Dům na útesu Dům na útesu Rachel Abbott

Kniha se četla celkem dobře, ale i když jsem byla občas na pochybách, komu věřit, je to takový průměr, nic úchvatného.

17.03.2020 3 z 5

Vlk Vlk Mo Hayder

Napínavé, plné hrůz, zajímavé rozuzlení.

02.03.2020 5 z 5

Velmi pěkná kniha, která s lehkostí a humorem zachycuje nelehké období okupace Normanských ostrovů a druhe světové války.

22.02.2020 5 z 5

Sen, který se naplnil Sen, který se naplnil Luca Di Fulvio

Pěkná, čtivá kniha, jen závěr je trochu pohádkový.

16.02.2020 4 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Hloupoučké, ale vtipné.

05.02.2020 3 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Velmi čtivé a napínavé, přestože pachatele známe, kladně hodnotím poukázání na nebezpečí sociálních sítí.

02.02.2020 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Knížek na podobné téma jsem už četla několik, tato byla lehce předvídatelná, jednu hvězdičku přidávám za závěr.

28.01.2020 3 z 5

Ocejchovaná Ocejchovaná Anna Ekberg

Velmi zajímavá a čtivá kniha o současných problémech.

22.01.2020 4 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Připojuji se k Ivulce 432 i já jsem se musela do čtení nutit, také si myslím, že méně stránek by prospělo. V knize jsem postrádala větší dějové napětí.

14.01.2020 3 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Zajímavá kniha o silných ženách zasazená do nelehkého období našich dějin. Každý z nás si nese svuj kříž ovlivněný prostředím, ve kterém vyrůstá, výchovou, dobrými ci špatnými rozhodnutimi.

01.01.2020 3 z 5