Smutné pondělí přehled

Smutné pondělí https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21322/bmid_temperance-brennanova-smutne-pondel-Nui-21322.jpg 4 170 170

Kathy Reichs je soudní antropoložka, a proto její romány vynikají autentičností a smyslem pro detail. Hrdinka detektivního románu Temperance Brennanová má stejnou profesi a nyní nový případ - kostry tří mladých dívek nelezené ve sklepě. Detektiv Claudel je přesvědčen, že se jedná o historické pozůstatky, a nehodlá se dál o to zajímat. Jenomže Tempe má pochybnosti. Prozkoumá kosti a zubní sklovinu a pokud má pravdu, má Claudel na stole tři čerstvé vraždy. A Tempe se stále hlouběji zaplétá do pavučiny zla, z níž není úniku... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Baronet

Monday Mourning , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smutné pondělí. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
22.03.2023 5 z 5

Zajímavé jak antropoložka si hraje na detektiva a snaží se vyřešit jeden případ

ArwenAragorn
04.12.2022 5 z 5

81%
Oči mě pálily. Hrdlo jsem měla jednu otevřenou ránu. Ačkoli bylo stále větší horko, mé tělo se třáslo. Tenhle oheň sám nedohoří. Musím se dostat ven nebo zemřu.
_______________________________________________________________________________________________________
Výborná detektivka. Od nalezených koster ve sklepě se Tempe dostává na stopu psychopatickému sériovému vrahovi, zrůdě, která mučí a zabíjí ženy a dívky. Velice čtivé a napínavé, opět překvapivý závěr. A ještě nikdy nebyla Tempe tak o fous smrti jako tady. (To můžu napsat, protože Tempe přece musí přežít, ne? :-) )
Doporučuji!

Aymira
06.08.2022 3 z 5

Příběh, který se v této knize rozehrává, nabírá drsných, až nechutných rozměrů – to je konstatování, v žádném případě si nestěžuji. Co mi však vadilo, byla jistá zmatečnost. Mnoho kostí, mnoho jmen, špatné soustředění z mé strany. Některé technické postupy při určování kostí jsou popsány příliš podrobně, jak už je v knihách o Tempe Brennanové zvykem. Přiznávám, že ty jsem v rychlosti přelétávala očima. Závěr byl dostatečně napínavý, i když předvídatelný. Rozhodně mě tento příběh neodradí od dalších autorčiných knih.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smutné pondělí v seznamech

v Právě čtených1x