koupit knihy

Kathy Reichs

americká, 1950

Nahrávám...

Nová kniha

Falešné kosti

Falešné kosti - Kathy Reichs

Přichází o rozum? Anebo je skutečnost ještě horší než nejděsivější představy? Chtěl jí to říct. Tak moc, že ji dokonce sledoval před jejím domem a získal číslo jejího ... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 30 knih

Komentáře (27)

mercy94
23. listopadu

Dobrý večer, nevíte kde mám elektronicky sehnat Falešné kosti. Děkuji

rrommi
08. dubna

Dobry den vsem, nevite nekdo jestli Svedectvi kosti vyslo i elektonicky? V zadnem eshopu jsem to nenasla. Dekuji.

Lizeth
21.07.2017

Nevite nekdo, zda se chysta dalsi kniha ze serie Temperance Brennan? Na oficialnich strankach je pouze nova kniha o nove hrdince a vzhledem k tomu ze TB miluji, me to uplne netesi =)

rosio94
28.06.2017

Ahoj sháním knihy od Kathy myslím tím Zúčtování a Stopa. Nemůžu je nikde najít nemohli byste mi poradit alespoň kde ke mám najít. Ráda bych si je přečetla protože všechny knihy od té spisovatelky mám moc ráda. Děkuji předem za odpověď !!!

PS: Moc dobře vím že se tu nic nestahuje ale potřebuji to najít.

Peslik
29.11.2016

Od roku 2005 vyhlížím od Kathy nové díly, každý rok pokud mám štěstí, dostanu jednu či dvě pod stromečkem. Jak říkám já "Vánoce bez knihy nejsou Vánoce". Kromě "Osudové cesty" mám všechny díly a jsem ráda, že zrovna tato spisovatelka má své místo v naši knihovně. Rozhodně doporučuji.

rosio94
21.10.2016

Moje nejoblibenejsi spisovatelka. Cetla jsem uplne vsechny jeji knihy. Necetla jsem virati musi byt dobre. Nevite jde je muzu sehnat abych si je precetla.

mandrawer
08.10.2016

to snad nie, tu sa nieco stahuje?

1