koupit eknihy

Kathy Reichs

americká, 1950, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

/ všechny knihy
ZúčtováníVražedné tajomstváSvědectví kostíKosti nikdy nelžouKosti zmizelých

Autor

Narodila se roku 1950 v Chicagu jako Kathleen Joan Reichsová, ale všichni jí říkají Kathy. Tato autorka v oblíbenosti i žánru dotahuje Patricii Cornwellovou, s tím detailem, že na Kathy co do autentičnosti Patricia zřejmě nemá. Cornwellová je jen spisovatelka, kdežto Kathy je píšící vědec a vše, ... celý životopis(zdroj: www.bbart.cz)

Komentáře (25)

Přidat komentář
Lizeth
21. července

Nevite nekdo, zda se chysta dalsi kniha ze serie Temperance Brennan? Na oficialnich strankach je pouze nova kniha o nove hrdince a vzhledem k tomu ze TB miluji, me to uplne netesi =)

rosio94
28. června

Ahoj sháním knihy od Kathy myslím tím Zúčtování a Stopa. Nemůžu je nikde najít nemohli byste mi poradit alespoň kde ke mám najít. Ráda bych si je přečetla protože všechny knihy od té spisovatelky mám moc ráda. Děkuji předem za odpověď !!!

PS: Moc dobře vím že se tu nic nestahuje ale potřebuji to najít.

Peslik
29.11.2016

Od roku 2005 vyhlížím od Kathy nové díly, každý rok pokud mám štěstí, dostanu jednu či dvě pod stromečkem. Jak říkám já "Vánoce bez knihy nejsou Vánoce". Kromě "Osudové cesty" mám všechny díly a jsem ráda, že zrovna tato spisovatelka má své místo v naši knihovně. Rozhodně doporučuji.

rosio94
21.10.2016

Moje nejoblibenejsi spisovatelka. Cetla jsem uplne vsechny jeji knihy. Necetla jsem virati musi byt dobre. Nevite jde je muzu sehnat abych si je precetla.

mandrawer
08.10.2016

to snad nie, tu sa nieco stahuje?

9501
13.12.2015

Vynikající spisovateka.

Egí0
18.04.2015

Janiis - Myslím, že se to snadno pozná podle roku vydání a názvu sérií :)

tanja
19.03.2015

Původně jsem začala číst knížky od K.R. kvůli seriálu. Nutno podotknout, že ten je proti knížkám hooodně slabý čejíček. Mrazivé napětí od začátku do konce. (Kromě \Virus, nic moc, ale není každý den posvícen :-) Četla jsem od ní vše

Janiis
01.08.2014

Zdravím, rozhodla jsem se že si přečtu od Kathy všechny knihy, kolega z práce mě navnadil :) Ráda bych se zeptala jestli mi někdo může napsat jak jdou knížky chronologicky po sobě?

wikiniki
24.06.2014

Úžasná spisovatelka, která dokáže popsat odborné věci způsobem, kterým to pochopí úplně každý. Její příběhy jsou velice zajímavé, doufám, že si jednou přečtu všechny její knihy.

rm
23.06.2014

První kniha: Přijdu tě zabít

hanka.hradkova
16.06.2014

Přečetla jsem od ní už šest knih a chystám se na další, musím říct, že se mi ty příběhy moc líbí. Jak vemu knížku do ruky, tak se od ní nemohu odlepit.

Mishel
10.06.2014

ako sa volá prvá kniha o Temperance Brennanové??

rm
07.05.2014

Knihy o Temperance Brennanové se dají číst na přeskáčku. Jsou navazující jen malounko - jejím osobním životem, v kterém má stejně poměrně zmatek, takže to ničemu nevadí :-)
Obě série, jak s Temperance tak s Tory jsou fajn, i když odlišné. A je to logické - věk postav je jiný, nádech sci-fi u Tory... Série s Temperance zas obohatí nějakou zajímavostí kolem příběhu (těžba diamantů, vyšetřování letecké katastrofy, a pod.)
Ano, Temperance je v knize úplně jiná než v tv seriálu - osobně bych řekl, že je to dobře ( i když se mi seriál také líbí)
Jinak: "De gustibus non disputandum est" (Proti gustu žádný dišputát)

Linu
09.04.2014

Její knihy jsem nečetla ale přemýšlím, že si přečtu Virus :-). Zato seriál Bones miluju!

Simkha
11.02.2014

Právě čtu čtvrtou knihu ze série s Temperance. Nemohu si pomoci ale už od druhého dílu jsem začala být podezřívavá. A zhoršilo se to. Každý díl se osobně zaplete do svého případu a aby to nebylo málo musí to být ještě k tomu někdo z rodiny nebo z přátel.. zatím jsem nezažila aby se ji někdo nepokoušel ublížit či zabít. Plus k tomu vždy když někam volá, tak se nikomu nedovolá. Popravdě občas mám pocit, že si hlavní postava prosí o to aby jí někdo zabil. Zatím budu číst dál, Doufám, že ostatní díly budou lepší jinak řeknu sbohem této sérii a už se k tomu nikdy nevrátím.

Mozkovna
29.12.2013

Stačila jsem přečíst jen tři knihy - Virus a na to navazující Poklad a Šifra. Nemám tedy zkušenosti s Tempe, ale s Tory a i tak je pro mě utrpením čekat, než Kathy napíše další díl... :D Postava Tory mi naprosto sedla, úplně jsem si jí zamilovala :) Později se snad vrhnu i na Tempe :)

agar
31.08.2013

Temperance Brennanová skvělá série. Mám za sebou zatím 11 dílů a nemůžu se dočkat dalších.

martousek
21.12.2012

Na autorku Kathy Reichs se teprve chystám, dvě knihy jsem již držela v ruce a pročetla si jejich obaly, ale nějak se nevyznám, zda na sebe knihy navazují? Přípdně kterou knihou bych měla začít, můžu mi někdo poradit:-)? Děkuji:-).

Didi
25.11.2012

Bezvadné čtení, sice nemám na to moc času, ale vždycky mě to chytne ;) Je mi líto, že jsem ji nezastihla na setkání v Praze :( Tak snad příště ;)

mayinka
26.08.2012

Je to skvele cteni... pribeh .. je napinany a navic jeste mam dost casto otevreny google a hledam si o cem se v knize hovori a ziskavam dalsi informace. Paradni.

makhushka
10.04.2012

Taky mám za sebou teprve jednu přečtenou knihu a druhou rozečtenou, ale Temperance Brennanová mi dost sedla. Její humor, prupovídky, vyjádření emocí a myšlenky jsou některým mým často podobné.
Souhlasím s allister, seriál je poněkud jiný, ale i tak dobře udělaný, přesto kniha je lepší :))

pufina
05.02.2012

Mám za sebou teprve 2 knihy (Příjdu tě zabít, Mrtvá světice) a už teď mohu říct, že mě svými příběhy s Temperance naprosto uchvátila. Nejedla jsem, nespala jsem, ale četla jsem a obě knihy jsem přečetla jedním dechem! Kathy Reichs píše neuvěřitelně čtivým stylem, jeden zvrat míjí další a dokáže brilantně vyhrotit situace. V jednu chvíli si myslíte, že postavy nebo se příběh bude odvíjet určitým stylem (a že je to přece úplně jasné, co bude dál) a za chvíli zjistíte, že je to ještě zajímavější, spletitější a najednou knihu hltáte a nejde přestat číst..

allister
07.10.2011

Paní Kathy Reichs je moje srdeční záležitost, protože Temperance Brennan je správnou hrdinkou. Její příběhy jsou čtivé, neotravují vědeckým popisem a já se dozvěděl, co je vlastně být soudní antropoložkou. Seriál BONES je jiný, i když jse hodně inspirovaný autorčiným životem. Já zatím četl tak 6 knih, naposled DIVOKÉ KOSTI a jsem nadšený,GREAT!