kannibal28 - Příspěvky

Desivo blízkoDesivo blízkoL. Barclay

Podla recenzie a názvu knihy som čakal viac. Až na ten záver ktorý ma prekvapil.

01. listopadu

AngelopolisAngelopolisD. Trussoni

dobrá kniha asi kupim aj druhú časť

Sláva rodiny PrizziovcovSláva rodiny PrizziovcovR. Condon

známy filmovy príbeh

MarianelaMarianelaB. P. Galdós

útla knižka o škaredom vtáčatku.

Bermudský trojuholníkBermudský trojuholníkC. Berlitz

Nuž čo ti já vím johhny nevieme to a asi sa to ani v živote nedozvíme aj ked podla mna sú v tom ufonci zapletení až po uši.

Tušení souvislostiTušení souvislostiL. Souček

tušenie tiena je podla mna zaujimavejšie čítanie ako suvislosti je to taky dobrý priemer.

TonutíTonutíM. K. Krefeld

Velmi dobrý príbeh zo severu presnejšie z dánska.Pri tejto knihe sa človek sa nenudí.Jedna z najlepších kníh čo som čítal vrelo doporučujem.

StínohraStínohraZ. Kožnar

Nemám rád špionažne romány ale kupil som ho za 35 centov . Ale príbeh dosť slabý čakal som že sa dostane viac k hitlerovi.

PredátorPredátorP. Cornwell

knižka v akcii za 3 eury asi nebola ani viac hodná ako som ju kúpil. Patricia vie písať aj lepšie ako toto . Nemalo to taký šmrnc ako som čakal

Křížovka životaKřížovka životaJ. Jonáš

1.Kniha je napísaná v minulom storočí. 2 Vtedy sa to určite dalo ale v dnešnej dobe sa nedá asi zdravo stravovať všetko sú samé éčka a všelijaké chemikálie takže jonašove rady sa mi zdaju zbytočné.3 život je len jeden či sa dožieš viac či menej zomrieť musíš tak či tak tak si dam radšej gulaš klobasku a podobne veci ako nejake obylniny celý život žrať .

Anna In v hrobech světaAnna In v hrobech světaO. Tokarczuk

čo to malo byť nechápem, príbeh pekne blbý a nezaujimavý neviem či od tejto autorky budem ešte čítať niečo

Vlhká místaVlhká místaC. Roche

Když si baječnou ženskou vezme baječný chlap..... tak túto ženskú by som nechcel. Príbeh bol dosť nechutný a pomerne nezaujímavý.

Sekty satanských bohůSekty satanských bohůV. P. Borovička

Je možné aby v dnešnej dobe boli takíto sprostí ludia? asi áno. Ved to je banda vrahov zlodejov uchylákov a toto je cirkev a jeho že vraj milostivý a spravodlivý boh. Ako že toto dovolil

Nechcel som byť ŽidNechcel som byť ŽidJ. Špitzer

ani som nevedel že v novákoch bol koncentračný tábor. Kniha bola taká nemastná neslaná na to že to je jedna z mojích oblubených tém

MalibuMalibuP. Booth

po 13 strane som to zabalil lebo pismenka boli jaj sardinky natlačené, nebola to ani moja zrnka kavy tak že dlhé čitanie by ma určite nebavilo

Brieždenie v DženíneBrieždenie v DženíneS. Abulhawa

kniha nebola zlá ale ešte k absolutnej spokojnosti mi tam niečo chýbalo

VykoupeníVykoupeníS. Lannert

knihu som kupil v akcii za 3.50eura tak že velmi dobrá kúpa to bola. Dúfam že a teraz stacy darí lebo detstvo a dalšich 18 rokov v podstate zažila peklo otec alkoholik a nasilnik, matka tá sa o ňu nestarala tak jej držim palce nech aspom čil si užíva ostatok života.

Posmrtný život existujePosmrtný život existujeP. Perry

furt to iste do nemoty

Lovec drakůLovec drakůK. Hosseini

Dobrá kniha ale ten konec som čakal zaujimavejší

Byla jsem otrokyníByla jsem otrokyníM. Nazer

Co dodať , príbeh 12 ročnej Mende ktorá zažila doslova peklo v krajine kde ludská hodnota nič neznamená. Je to strašné že sa to deje ešte v dnešnej dobe a už sa ani nečudujem prečo od tade tolko ludí uteká. Kniha sa lahko a dobre čítala a preto davam plný počet hviezdiček a hlavne doporučujem.

Tajomstvo veštiarníTajomstvo veštiarníP. Vandenberg

stará dobrá kniha nesklamala ma. Aj ked tie niektore názvy sa nedali zapamatať dosť dobre sa to čítalo.

SmoliarSmoliarC. Läckberg

Zaujimavá krimi od mojej najspisovatelky s dosť prekvapivým koncom.

PokušeniePokušenieP. Holka

Prvá časť príbeh malého 5 ročného chlapca plný vulgarností , len som sa čuduval že taký malý chlapček a už používa také slová ale dalo sa na tom aj zasmiať tak že sa mi to lubilo. Druhá časť o 55 rokov starší ale nič také sa tam nedialo bola to v podstate nuda.

Markýza de SadeMarkýza de SadeS. Knauss

Ked som otvoril knižku myslel som si že to bude najperverznejšia kniha akú som čítal , ved vštci vieme kto bol markíz de sade za šialenca ale kniha bola pravý opak v podstate nič sa tam nedeje len sa hladá že kde je markíz. Nuda asi preto že hlavná vypravačka príbehu bola ona.

Do pekla a späťDo pekla a späťR. Alexy

dedko to posral malej dal okoštovať a jak to skončilo to si asi neuvedomil. Já sa čudujem že jej to tak chutilo už od malička tak strebať človek by tomu ani neveril ale je to tak a záver nič prekvapive. Hodnotím knihu ako čitatelnu nenudil som sa tak že za 3 body.

Za hranicou strachuZa hranicou strachuJ. Ford

Ešte že to nebolo moc dlhé lebo autorka to zbytočne natahovala, kniha mohla mať aj o 50 strán menej.

Tajemný vesmírTajemný vesmírJ. von Buttlar

ťažko hodnotiť túto knihu ked polovice som nerozumel ani maké f . šak já som nni vedec .

SexodusSexodusZ. H. Bukowsky

Román sexodus bol pre mna velkým sklamaním . Velka nuda príbeh taký nemastný neslaný.

Pieseň mienPieseň mienN. Lebrecht

od tejto knihy som moc nečakal tak že som nebol ani sklamaný. príbeh a zápletka úplne o ničom.

Koniec sveta v BreslauKoniec sveta v BreslauM. Krajewski

nič moc chcel som si prečítať všetky dieli ale teraz neviem . Bolo to také nemastné neslané vobec ma to nebralo .Ešte sa rozhdnem či dám tomu šancu.

1 2 3 4 5 6