Vlaďkaa4 Vlaďkaa4 komentáře u knih

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Nemůžu než souhlasit, je to detektivka bez zbytečných krutosti. Od ktere se nemuzete odtrhnout a kdy na konci vraha vlastně i trochu chápete.

11.07.2023 5 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Přečteno jedním dechem a konec ja hodně překvapivý.

24.10.2021 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Četla jsem dostatečně dlouho po předchozích dílech, takže jsem se docela nasmála. Ovšem pořád se mi nechce něčemu co má 178 stránek řádkováním 1.5, říkat kniha.

22.06.2021 4 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Konec slibuje další knihu????. První třetina byla taková pozvolná. Ale pak už jsem knihu neodložila dokud jsem ji nedočetla.

04.01.2021 5 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Tento díl jsem četla az po posledních dvou knihách. Čili mimo časovou posloupnost. Ale vůbec to nevadilo, věděla jsem jak otevřený konec dopadne a to mě dost uklidnilo.

23.07.2020 5 z 5

Krev prvorozených Krev prvorozených Juraj Červenák

Tak tohle se čte opravdu lehce. Od minulého dílu ubylo vyslechů torturou (nebo jsem si na to zvykla). Výsledek je zase překvapivý.

28.08.2023 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Bylo ti dobré. Většinou neodhadnu vraha moc brzy. Ale tady jsem to tušila dost brzy. Proč psát nebudu, abych ostatním nezažila zážitek z odhalení případu.

20.08.2023 5 z 5

Bouře Bouře Kristina Ohlsson

Podle mě začátek další slibné série. Autorku čtu moc ráda.

27.05.2023 5 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Tušila jsem co je vlastně zápletka. Nic méně je pro mě kniha velké a milé překvapení. Už se sháním po další knížce od autorky.

17.12.2022 5 z 5

Ronja, dcera loupežníka Ronja, dcera loupežníka Astrid Lindgren

Četla jsem hlavně kvůli výzvě a uvědomila si, že ji skoro zám nazpaměť. Jo jo mladší mozek si holt toho více pamatuje.

12.08.2022 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Bohužel zatím poslední díl ze série. Tentokrát to nebylo tak drastické. Spoustu narážek na vraha a já byla úplně mimo. Vždy jsem naletěla na připravenou návnadu.

31.07.2022 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Ze začátku je to hodně zamotané, ale nakonec se vše objasní. Už se ohlížím po dalším díle ze série.

08.09.2021 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Výborné napínavé do poslední chvíle s velkým otazníkem na konci. Ještě že mám celou sérii a můžu hned pokračovat dalším dílem.

12.02.2021 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Knížka je fajn, jen se trochu bojím, že slečny které ji budou číst, pak budou čekat na prince na bílém koni. A ten se nejspíš nedostaví.

05.02.2021 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Knížka je hodně specifická, ale mě možná nejvíce dostala poznámka autorky. Taky patřím mezi lidi co nechápou, že se některé ženy vrací ke svým trýznitelům. Teď už to nejspíš nevidím tak černobílé.

07.01.2021 5 z 5

Šachové figurky Šachové figurky Peter May

Vyborne, vsechny tri dily jsou skvele. Jen je prectete velmi rychle.

13.06.2019 5 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Budu se opakovat, konec byl pecka. A velká škoda.

08.04.2024 5 z 5

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

Nejhorší pro mě je, když musím fandit vrahovi a chápu jeho důvody....

07.01.2024 5 z 5

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

Tak to jsem zvědavá co bude dál. Konec mě dost překvapil.

27.10.2023 5 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Na chvíli dám tuto sérii k ledu. Luc a Ava mě trochu lezou na nervy.

04.04.2023 4 z 5