vladka16 vladka16 komentáře u knih

Vyvolený milenec Vyvolený milenec J. R. Ward (p)

Tééééda, mám z tohoto dílu pocit, že jsem na křižovatce, ze které se začíná rozbíhat více dějových linek. Pěkně se to zamotává, Phury si hmátl až na dno, tak doufám, že se z toho dostane. No , jsem zvědavá co přijde dál. Tak že vzhůru na další díl.

25.09.2021 5 z 5

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Jo, buď jsem si zvykla na způsob psaní p. spisovatelky, nebo tento díl byl lepší. Díly před tím se mi taky líbily, ale tady jsem se i zasmála. Přes napětí se mi to četlo lehčeji, bylo tu víc dějových linek, tak se těším na další díl.

18.09.2021 5 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Určitě se to musí brát jako oddechové čtení. Nehledám v tom nějaké velké myšlenky, nabízí se mi jen příjemná , napínavá i lechtivá zábava. Přiznám se že švindluju, když je to o bezduchých, to spíš tak přelítnu a zase rychle do hlavního děje. Za mě spokojenost a těším se na další pokračování.

10.09.2021 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Začíná se to slibně vyvíjet, tak že - šup na další díl, líbí se mi to.

05.09.2021 5 z 5

Nemesis Nemesis Larry Correia

Jo, jo dostala jsem co jsem chtěla- velkýho, hnusnýho, chlapa - to byl mazec. Další díl zatím nemám, však ho někde ho seženu. No vlastně dyť je to (puclesympaťák).

27.08.2021 5 z 5

Dům s minulostí Dům s minulostí Sandra Brown

Prostě se to musí brát jako oddechovka.

24.08.2021 2 z 5

Dotyky lásky Dotyky lásky Jayne Ann Krentz

Příjemný příběh, fajn a rychle se mi to četlo.

09.08.2021 5 z 5

Oheň probuzení Oheň probuzení Anthony Ryan

Nějak nevím, nemohla jsem se srovnat s dějem. Ani jsem si nevytvořila vztah s postavami, snad až na Claydona-tomu fandím. Přesto si přečtu pokračování, jsem zvědavá, třeba tomu přijdu na chuť, už vím trochu o stylu jakým je to psané. Protože myšlenka je zajímavá, jsem zvědavá, kam se to vše bude vyvíjet.

12.07.2021 2 z 5

Ve tvých očích Ve tvých očích Nicholas Sparks

Příjemná oddechovka s trochou napětí, přesně to jsem potřebovala-líbilo se mi to.

12.07.2021 5 z 5

Zkáza a naděje Zkáza a naděje Leigh Bardugo

Zase jízda jak na tobogánu, konec mi přišel jako jedna velká nevyhnutelná a nevypočitatelná bouře. Měla jsem pocit, že se mi vše sype mezi prsty, neměla jsem žádnou svou teorii, jak by mohl příběh pokračovat. Když jsem si začínala myslet že tuším jak dál, bylo nakonec vše úplně jinak. Tohle mě asi udrželo v pozornosti až do konce, moc jsem toho nenaspala, musela jsem vědět co bude dál. Slupla jsem oba poslední díly jak malinu. A na konec mám pocit , že knížky sluply mě, několikrát přežvýkaly a pak vyplivly. Konec mě úplně dostal, právě ta nepředvídatelnost mě baví. Pár lidí tu zmínilo i seriál, ten se moc povedl, doufám, že bude pokračování a ve stejné kvalitě. Za mě velká spokojenost, určitě se ke knížkám za čas vrátím.

09.06.2021 5 z 5

Mapa z kostí Mapa z kostí James Rollins (p)

Na co psát sáhodlouhé komentáře a rozbory - mám to ráda napětí ,tajemství, překvapení.

08.06.2021 5 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Tak jsem se musela do Ravky vrátit. Přečetla jsem Šest vran , teprve pak jsem zjistila, že Griša také patří do tohoto světa. Škoda, možná že jsem měla číst Grišu jako první, ale i tak se moc ráda vracím . Světlo a stíny mě nezklamaly, opět dochází k tomu, že místo čtení se mi odehrává v mysli film. Hned se sháním po pokračování. Vyhovuje mi styl kterým jsou knížky psané, připadá mi snadné tomuto světu , jeho hrdinům i záporákům porozumět. Těším se na pokračování.

06.06.2021 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Kdo by to byl řek, že tato náhodně vybraná knížka mě tak zaujme že ji přečtu na jeden zátah. Přece jsem je nemohla opustit, než se všechno vyřeší. Ale do 3 hod. ráno jsme to zvládli. Jen nevím jak zvládnu nevyspalá dnešní den, - moc se mi příběh líbil.

25.05.2021 5 z 5

Spát v moři hvězd. Kniha II. Spát v moři hvězd. Kniha II. Christopher Paolini

Jsem na cestě- s Kirou. Jsem zvědavá, jestli pan Paolini taky, protože by si zasluhovala po tom všem co obětovala a co se jí podařilo i nepodařilo další uzavřenější příběh. Moje naivní dušička by si přála pro Kiru i takový malý hepiendík i když už to není ta lidská bytost jako na začátku. Prostě se mi se všemi postavami nechce loučit, dala bych si nášup. Celá druhá kniha je bitva, byla jsem napnutá až do konce. V první knize byl i příběh o přátelství a lidských touhách, v druhé aspoň pro mě o poznání , sebeobětování a naději. Líbilo se mi to, ale uvítala bych uzavření toho otevřeného konce. Pane Paolini, velice se přimlouvám, nenechte Kiru samotnou v tom obrovském prostoru.

20.05.2021 5 z 5

Spát v moři hvězd. Kniha I. Spát v moři hvězd. Kniha I. Christopher Paolini

Pan Paolini to vzal opravdu hodně z jiného soudku. Příběh je fajn, kosmické technice nerozumím, tak se jen nechávám unášet dějem. Kira i ostatní už toho má určitě plné zuby a to je teprve půl příběhu. Ke konci jsem se do děje trochu zamotala, ale snad se zase v druhé knize rozmotá. Myslím ty náznaky a souvislosti s tím, co a jak spolu může souviset , nebo ne a kdo co zavinil. Jdu do druhé knihy, tam to všechno je - doufám.

15.05.2021 5 z 5

Boj o trůn Boj o trůn Amanda Hocking

I třetí díl mě udržel v příjemném napětí a zvědavosti co příjde. I když bylo jasné, že musí dojít ke střetnutí. Moc jsem všem fandila a byla napjatá, pro mě ke konci vše do sebe krásně zapadlo, určitě se k celé sérii ráda vrátím.

Rozpolcení Rozpolcení Amanda Hocking

NEDIVÍM SE, taky bych byla rozpolcená, kdyby se mi takto během pár měsíců změnil život. Příběh jede dál a myslím, že to má spád. Vše se řeší za pochodu, jak jinak, není čas. A nemůžou to přeci prožívat sami beze mě, proto musím rychle na další díl.

Dědička Dědička Amanda Hocking

Začala jsem číst ze zvědavosti a byla jsem zvědavá až do konce. Tak že musím přečíst i pokračování,fajn čtení.

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Ještě nemám dočteno, ale už to napíšu. Strašný , jsem v jednom napětí. Vlastně už od minulého dílu. V příběhu se skrývají moji přátelé a já jsem celou dobu v napětí a obavách o ně a o to jak to zvládnou. Jak vyřeší neřešitelnou situaci atd. Po delší době je to příběh, který mě úplně strhnul do děje a je to úžasné i když mi to rve nervy, moc se mi to líbí.

26.04.2021 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Mám pár oblíbených knih, u kterých jsem trnula, co bude dál. Tak tato bude patřit k nim. Nečekala jsem, že mě děj tak zaujme, s hrdiny jsem prožívala všechna dobrodružství. Ještě že už mám druhý díl, to zas bude dlouhá noc a krátký spánek.

26.04.2021 5 z 5