Dotyky lásky

Charity Truittová nestojí o sobáš, ktorý by spájal majetky rodinnej firmy s majetkom bohatého snúbenca Bretta Loftusa a na poslednú chvíľu zruší zásnuby. Uchýli sa z veľkomesta na vidiek, kde ju čaká veľká láska.

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/172838/dotyky-lasky-172838.jpg 434

Deep Waters (1996)

Vydáno:, Ikar (SK)

alzbeta4340
11.09.2017

Jedna z mála knih od Jayne (Amandy), kterou jsem ještě nečetla. Není to žádná odbytá harlekýnka, ale plnohodnotný romantický příběh. Když pominu nehezký a neodpovídající český název, tak se mi kniha dost líbila - je to takový typický kousek od této autorky.

Ivetaa
26.05.2016

Zajímavé téma, hledání se dvou lidí a smyslu života.

kacaaba
10.08.2015

Knížka se mi líbila. Milostný příběh dvou komplikovaných lidí protknutým detektivní zápletkou. Ale hrozně mě lezla na nervy ta Cesta vody a filozofické kecy o vodě.

kolacky
12.02.2013

Škoda že je ten český titul tak jiný. Prostý překlad HLUBOKÉ VODY nebo ještě líp CESTOU VODY podle Haydena Stonea by bylo výstižnější, líp by to vystihovalo Eliasovu filosofii a jeho přístup k životu. Charita byla okouzlující a nejlepší byl Crazy Otis!

kika 13
27.10.2012

Milostný příběh dvou lidí,kteří od základu změní svůj život.Charita utíká od snoubence v den svého zasnoubení.Elias má krámek suvenýru.