Vyvolený milenec

Se svou neskonalou věrností Bratrstvu se Phury obětoval pro zachování svého rodu a stal se mužem zodpovědným za jeho pokračování. Byl vybrán, aby se stal otcem mnoha synů a dcer a zajistil tak přežití rodu a zachování jeho tradic a zrodu nových jeho bojovníků. Jeho první žena Cormia, která touží získat nejen jeho tělo ale i srdce, odkrývá Phuryho obavy skryté pod jeho vznešenou zodpovědností. Mezitím se však divokost útoků nepřátel rodu stupňuje, smutek se šíří sídlem Bratrstva, a Phury se musí rozhodnout mezi láskou a povinností. Z cyklu Bratrstvo černé dýky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68235/big_vyvoleny-milenec-wrj-68235.png 4.2688

Bratrstvo černé dýky 6.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

Lover Enshrined, 2008

Kniha Vyvolený milenec

vladka16

Tééééda, mám z tohoto dílu pocit, že jsem na křižovatce, ze které se začíná rozbíhat více dějových linek. Pěkně se to zamotává, Phury si hmátl až na dno, tak doufám, že se z toho dostane. No , jsem zvědavá co přijde dál. Tak že vzhůru na další díl.

CiaKawlone

Kdybych mohla dát 4,5 hvězdičky nejspíš bych tak učinila. Příběh je pořád moc hezký a a energický. Bohužel se zde spíš protíná ostatní příběh a nedá tak prostor hlavním hvězdám této knihy. Rozhodně jsem zvědavá, jak se příběh bude vyvíjet dál.

petraj30

Tento díl mě bavil o něco víc než díl s Vishousem. Sice tu bylo více dějových linií a v popředí stál hlavně John a jeho kamarádi, ale bylo to záživnější než minule. Jsem moc zvědavá na ty tři v budoucích dílech.
Phury na mě nepůsobil kdovíjak světově, ale Cormia jako jediná ho dokázala zkrotit. Ten konec byl úplná pohádka.
Moc se těším na další pokračování

Sisis1999

Kdybych se měla potýkat s jedním z dvojčat, Phury to nebude. Nedokážu správně popsat proč, ale vedle tohohle fešáka se žlutýma očima na mě Z. působí jako velmi vyrovnaný upír. A nevím, zkrátka je Phury pro mě zatím nejslabší. Jeho zápletka s čarodějem mě příliš neoslovila, a i když jeho shellan mám vcelku ráda, jako celek mi to k sobě nepasuje. Opět jsem zde narazila na své neoblíbené zápletky bezduchých, které mi vždy dokážou otrávit celé čtení. Lash je prostě idiot, (ale alespoň teď vím, proč má černou duši). Na druhou stranu zápletky s Johnem, Quinnem a Blayem se mi líbily moc a nemůžu se dočkat jejich pokračování. Jsem ráda, jak to s vyvolenými nakonec dopadlo, ovšem k tomuto dílu se prostě nevrátím..

Karoli282

Tenhle díl mě nebavil tak moc jako předchozí díly. Phuryho chování mi moc nesedělo, ale i přes to se stále jedná o skvělý díl a já se těším na pokračování.

Petraj365
17.11.2020

Opět super. Jen by nemusel děj tak přeskakovat z jednoho na druhý.

Saraken
08.10.2020

Plny pocet .. nic ine mozem dat ... super citanie

karin4338
06.10.2020

Zatial pre mna najslabšia časť série. Phuryho feťácke extempore tejto knižke nepomohlo, skôr naopak.