Nemesis

Agent Franks z amerického Úřadu pro kontrolu monster je složitý člověk – a také složený ze spousty dalších lidí. Víc jak dva metry na výšku, samé svaly, prakticky nezničitelný. Navíc se posiluje mocným alchymistickým elixírem a obývá ho mazaný duch starší než samotné lidstvo. Štěstí, že je na naší straně. Většinou. Když jednomu z Otců zakladatelů odpřísáhl, že bude Spojené státy americké chránit před všemi monstry, měl Franks jedinou podmínku – bez ohledu na to, co o něm vláda zjistí, bez ohledu na to, co se dozví o jeho fyzickém stavu a chemickém složení jeho elixíru, americká vláda se nikdy, nikdy nepokusí vytvořit někoho dalšího, jako je on. Tato podmínka je absolutní, a pokud ji vláda poruší, veškeré dohody padnou. Utajený projekt Nemesis, vedený tou samou agenturou, pro kterou Franks pracuje, se s pomocí sofistikované technologie a genetického inženýrství přesto do takového vývoje pustil. A řediteli nestačilo „vyrobit“ jen jednoho. Ne, on jich musel mít hned třináct. Teď se všechno provalilo a nikdo nedokáže zuřit tak jako zrazené monstrum. Zvlášť když tím monstrem je neumírající stroj na zabíjení, co likviduje upíry a vlkodlaky s jednou rukou svázanou za zády....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/187163/big_lovci-monster-nemesis-Rep-187163.jpg 4.6226

Lovci monster 5.

Literatura světová, Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Monster Hunter Nemesis, 2014

Kniha Nemesis

Belanna
16. listopadu

Stále lepší a lepší .... a navíc velké odhalení agenta Frankse. Super.

vladka16

Jo, jo dostala jsem co jsem chtěla- velkýho, hnusnýho, chlapa - to byl mazec. Další díl zatím nemám, však ho někde ho seženu. No vlastně dyť je to (puclesympaťák).

tlllk
03.12.2020

Nezastavujeme , Bože už teraz mi ju ľúte že idem na posledný diel ....

Luigi1
09.11.2020

Jsem unešen,krásným popisováním děje,který má spád.Doporučuji

PetrCepek
29.07.2020

Na tuhle Franksovu sólovku jsem se moc těšil a určitě mne nezklamala. Pátou hvězdu nedávám proto, že Franta Kotleta z Alabamy poněkud pozměnil žánr a postava stvořitele (či Stvořitele) mi do téhle série vůbec nesedí. Ale jinak dost hustej nářez.

Václaf
06.07.2020

Souhlasím s těmi, kteří tvrdí, že celá série jde nahoru. Mě to teda určitě baví víc a víc a tahle Franksovina mě bavila moc!

Stupino
13.01.2020

Tohle byl masakr. Životopis Frankse je řež od začátku až do konce. Presouvam se na poslední díl.

BlackBlade
04.01.2020

Joo, tak tohle byla taky jízda :) Hlavní postavou byl první (a jedinečný) agent Franks z UPKN. V knize se dozvíte, jak a proč vznikl. A jaké je jeho poslání za posledních 300 let :)
Mimo jiné se můžete těšit na epický souboj mezi Franksem a Earlem Harbingerem a výsledek? "To je tajný!" jak by řekl Franks. :)
Jak někdo píše, že knihy jdou s nápady dolů a nemá to šťávu, jako první díl (nebo první dva), tak nesouhlasím, mně se to líbí víc a víc. Takže šup, jdeme na 6. díl :)