Rozpolcení

Obětuje Wendy pravou lásku pro záchranu přátel? Když Wendy Everlyová objeví pravdu o svém původu, dojde jí, že její život už nikdy nebude takový jako předtím. Stále však přicházejí nová a nová překvapení. Dozvídá se, že její spojení s Vittrou je velice úzké, užší než si kdy dokázala představit, a že Vittra se nezastaví před ničím, aby ji získala na svou stranu. Pokud Wendy dokáže ovládnout své schopnosti a pokud se provdá za stejně mocného Trylla, jako je ona sama, bude mít moc ochránit Trylly před válkou s Vittrou. To pro ni však znamená, že se musí navždy vzdát Finna, svého milovaného ochránce, a že musí zapomenout i na Lokiho, okouzlujícího markýze z Vittry. Je rozpolcená mezi svými vlastními touhami a potřebami lidu, mezi láskou a povinností. Wendy se musí rozhodnout, kterou cestou se vydá. Pokud se rozhodne špatně, může ztratit vše a každého, na kom jí záleží, v obou jejích světech....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/146518/rozpolceni-a3B-146518.jpg 4.2363

Svět Tryllů / Trylovia (2.)

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fortuna Libri (ČR)

Torn (2010)

Kniha Rozpolcení

zinon

Musím říct, že druhý díl se mi zdál o dost lepší jak první....spousta věcí tu byla konečně vysvětlena a já jsem zvědavá, jak to celé dopadne :)

Safira55

Tak jen treti díl

andrejci
27.08.2018

Pro mě to byla taková oddychovka. Čekala jsme teda víc akce. Ten začátek šel a ke potom to už byla celkem nuda. Doufám že další díl bude lepší

verulik196
04.05.2018

Příjemné čtení.

Rezi29
08.04.2018

Nejslabší díl ze série.

Tenebien
26.03.2018

Já jsem z téhle série tak nějak rozčílená. Ani se mi nechce psát znovu proč. Byla to prostě blbina. Napsala jsem to všechno na goodreads, takže pokud umíte anglicky, klidně si to přečtěte tam. Odkaz je v diskuzi, ježto databáze je evidentně žárlivá a odkazy v komentářích mi maže nebo přesouvá. :) (čteno v originále)

Annnysek
27.02.2018

Druhý díl byl už mnohem lepší než první.. Líbilo se mi že se Wendy konečně sblížila s matkou a matka jí vše vysvětlila. Jinak nevím ja ostatní ale já si stojím pořád za Finnem. Je to smutný a nespravedlivý ale bohužel vím jak to dopadne neboť mám přečtený Kroniky Kaninu které můžu taky všem vřele doporučit, příběh je možná ještě lepší než tento. :)

Klarsik3
09.11.2017

Nějak mi přišlo, že se tam toho moc nestalo.. Jinak se čtě kniha dobře.. Akorád prostě zkončila a mě přišlo že se nic nestalo...

Jantarové kukátko
Jantarové kukátko