Mapa z kostí

Druhá kniha série Sigma Force. Stal se nelidsky krutý zločin s hroznými následky, které jsou stejně nemyslitelné jako nevyhnutelné. Během bohoslužby v katedrále v německém Kolíně nad Rýnem rozpoutala skupina ozbrojených vetřelců přestrojených za mnichy běsnění plné krve a hrůzy, když zavraždila kněze i shromážděné věřící. Zabijáci si nepřišli pro zlato ani cenná umělecká díla, ale pro poklad nevyčíslitelné hodnoty: uchovávané kosti Tří králů, kteří se kdysi přišli poklonit novorozenému Spasiteli. Útočníci za sebou nechávají masakr a prchají s trofejí, v jejíž moci je přetvořit celý svět....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1087/sigma-force-mapa-z-kosti-sHT-1087.jpg 4.4432

Sigma Force 2.

Literatura světová, Thrillery, Fantasy
Vydáno, BB art

Map of Bones, 2005

Kniha Mapa z kostí

Eicherik

Ani druhý díl série Sigma Force mě zatím nepřesvědčil, abych si ji zařadil mezi oblíbené. Na můj vkus obsahuje zbytečně moc stříleček a honiček. Mystická část byla místy zajímavá, ale často ve finále vyznívá jako okultní Disneyland. Charakter jednotlivých postav je velmi plochý. Nejzajímavější byla asi nonna Camilla. Nicméně se z určitostí pustím do třetího dílu s názvem Černý řád.

saez

Šmarjá, to zas byla jízda. Autor to s námi koulí na hranici absurdna, opět s bandou neprůstřelých Janků, ačkoli...toho Monka mu asi neodpustím.

iskovsky

...po tejto knižke sa James Rollins v mojom mozgu usídlil vedľa špenátu s vajcom v oddelení s názvom: Never More...

tinka1974

I tentokrát šlo o audio knihu. Znovu musím říct, že se velmi hezky poslouchala. Příběh úžasný, napínavý, hezky načtený. Na mě trochu komplikované. Jsem delší dobu ze školy, a už mi to tolik nepálí, co se fyziky a chemie týče. Když jsem se přestala snažit pochopit technické věci a držela se jen časové linky, myšlenkových pochodů hrdinů a samozřejmě vývojem vztahů mezi nimi, jak postupně vyplouvala fakta z minulosti na povrch, nestačila jsem se divit. Za mě pět hvězdiček

DomenicaRisa

V tomto díle se setkáváme se Seichan. Jedna z nejlepších postav celé série. Počátek jejího vztahu s Grayem je zde vykreslen do té míry, že čtenář může cítit příslib něčeho nevysloveného. Pochopení vědeckých prvků tady vyžaduje opravdu pozorné čtení a taky trochu googlení. Opět skvělé popojení reálného s mystičnem a legendami.

hnusák
21.11.2020

Kniha je bezesporu čtivá a má spád, prostě další akční oddychovka. Co mne vytáčelo, to byla spousta chyb v překladu, až jsem se přistihl, že maně hledám další a další, za to tedy palec dolů.

pismenkovyJoe
20.09.2020

Kniha je akční a plná zvratů. Obsahuje také spoustu zajímavých informací, asi u žádné jiné knihy jsem nepoužil během čtení tak často google k dohledání dalších podrobností ohledně něčeho co bylo v příběhu zmíněno. Sigmu určitě doporučuji.

INCOGNITOREADER
07.09.2020

Poslouchal jsem jako audio knihu. Je hodně dobře načtena panem Jiřím Švarcem. Jinak platí to stejné co u prvního dílu. Příjemná oddechovka, která nemá hluchá místa. Tenhle díl se dá směle přirovnat k Danu Brownovi. Určitě budu v sérii pokračovat.

Playground
Playground