Písečná bouře

První kniha série Sigma Force.
Sbírkami londýnského muzea otřese nevysvětlitelný výbuch – ničivá exploze, která zalarmuje tajné organizace na celém světě a odstartuje závod o to, kdo první odhalí, jak se to stalo, proč k tomu došlo a co to všechno znamená.

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1088/pisecna-boure-Obx-1088.jpg 4.3404

Sigma Force (1.)

Sandstorm (2004)

Literatura světová, Thrillery, Fantasy
Vydáno:, BB art

Kniha Písečná bouře

jindrich7442

Kniha pěkná, už mám za sebou pár knih o Sigmě, a celou dobu čtení jsem se snažil vzpomínat na 12. díl Sedmá pohroma, kde se Safia opět objevuje ale nevzpomínám si, že by tam byla řeč o Omahovi, na jejichž svatbu na závěr Painter obdržel pozvánku. Nicméně jsem zvědav na další vývoj, a protože jsem začal sérii číst jaksi pozpátku, tak i na to jak do sebe zapadnou další dějové souvislosti.

PetaZ

No vlastne proc ne.. Samozrejme spoustu veci postradalo realnou moznost, ale me se kniha libila a rozhodne neni posledni od tohoto autora, co si prectu

CharlesWard

Každý musel nějak začínat, ale tohle je prostě strašně roztahaná slátanina!

artabanb

Někdy až moc překombinované a zdlouhavé, ale tento a další díly si určitě přečtěte.

čef

Tak jsem si zas bohatě poškádlil fantazii. Přežil jsem kulový blesk i výbuch antihmoty, divoké přestřelky, honičky i granátomety, písečnou bouři i s ďáblíky a jiné nadpřirozené jevy. Taky jsem o hodně, hooodně chytřejší - vím teď o fyzikálních zvláštnostech vody, těším se na využití antihmoty a hrozím se partenogeneze u člověka - kdo nás chlapi bude sakra potom ještě potřebovat? Takže dokud nás ještě někdo potřebuje, jak říká autor v poslední větě "vzhůru za dalším dobrodružstvím"!

verense
30.12.2018

Ale jo, chtěla jsem nějakou oddychovku, která si nebude činit přílišné nároky na můj intelekt, a toho se mi v Písečné bouři myslím dostalo. I když jsem občas potřásala hlavou nad některými nelogičnostmi, celkově má autor plusové body za to, že jsem se pak dokopala dovzdělat se o Ománu, antihmotě, skupenství skla a statické elektřině. :-D
I když Rollins nebude mou srdcovou záležitostí tohoto žánru, dám Sigmě ještě šanci, ať ukážou, co v nich je (nebo není...).

tlllk
05.11.2018

Ako film by to bol dobrý B-čkový thriller, v knihe len vynikla autorova nekompetentnosť. Už keď použil slovné spojenie "dlhá IP adresa", bolo mi jasné že pôjde o technologický skvost. Asi len Američanovi, mohla zamotať hlavu tá finta s míľami, o historickej chronológii tu už písali viacerý, ale vrcholom bol ten vedecky opis antihmoty..... čo dodať. Po dlhej dobe som mal problém dopočúvať audoknihu.

jarin58
27.10.2018

Do půlky paráda,pak už se mi nechtělo věřit kolik je mrtvých a hlavní postavy všechno zvládají.

thrillery mystika náboženství

James Paul Czajkowski