Ve tvých očích

Colin Hancock má za sebou divokou minulost, a přestože se snaží žít správně, stále se nad ním vznáší hrozba vězení. Maria Sanchezová, dcera mexických přistěhovalců, je jeho zdánlivý opak; úspěšná, tvrdě pracující, dokonalá. Ani jeden nehledá vážný vztah, ale náhodné setkání na deštivé silnice zkříží jejich cesty nečekaným způsobem. Silně zakořeněné předsudky nakonec nejsou tak silné jako pouto, které se mezi nimi vytvoří. Nový román Nicholase Sparkse připomíná, že ti, kdo nás dokážou vidět v nejjasnějším světle, se zprvu mohou skrývat ve stínu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/320976/big_ve-tvych-ocich-oXs-320976.jpg 3.9345

Vydáno: , Ikar (ČR)

See Me, 2015

Kniha Ve tvých očích

RendyaDav

Ze začátku to vypadalo na nevinný romantický příběh ,ale ke konci to bylo hodně napínavé. Taková lehká detektivka... Určitě pěkně čtení....

MedvidekS

Hodně klišé a ke konci spíš detektivka s hodně štěstím pro postavy. Nicméně jako oddechovka stačí :-)

HockeyGirl

Sparks opět nezklamal, tak jako každou svou knížkou, do které se vždy ráda začtu a jsem zvědavá, jak se bude děj vyvíjet. Ani knížka Ve tvých očích nebyla výjimkou. Pěkný a romantický začátek, kde se seznamují dva lidé, začnou spolu chodit a plánují spolu, co budou podnikat. Skoro ke konci knížky pak nečekaný obrat, děj je skoro jak detektivka a začnete hltat stránku po stránce. Sem tam byly některé pasáže zmatené, daly by se pozměnit, ale to nic nemění na tom, že skoro plné hodnocení si tato knížka zaslouží. Těším se na další Nicholasovi knížky.

Nattali.ka

Hodnotím jako lepší průměr, četla jsem od autora lepší knihy, ale i horší. Příběh dvou mladých lidí z různých světů, kteří se do sebe zamilují. První polovina knihy je především romantika, místy až trošku nudná, vzhledem k úsečnému stylu psaní a druhá půlka je spíše drama, možná trošku přitažené za vlasy. Zakončení mi přišlo třošku urychlené, uvítala bych trošku delší závěr. Čtivé, ale nic, od čeho by se nedalo odrthnout, vždy mi trošku trvalo se začíst.

Holly.W

Taková trošku jiná kniha od Sparkse. Nejvíc se mi líbila asi první část knihy, kdy se Maria postupně seznamuje s Colinem a zamilovávají se do sebe. Potom přišla ta krimi zápletka, ale mě to té knize moc nesedělo. Nebýt těch vražd, bylo by lepší. Od Sparkse jsem četla daleko daleko lepší knihy, které mě dokázaly chytit za srdce a jednou se k nim určitě vrátím, ale tahle mezi ně nepatří.

Janík511

Čekala jsem asi od knihy více. Začátek ještě šel, ale pak už jsem se začala nudit a nudit. Klidně mohla mít o polovinu stran méně. Zápletka jednoduchá a nic nového nepřinesla. Spokojená jsem s knihou rozhodně nebyla.

Veronika1102

Podle mě měla kniha všechno, co jsem zrovna teď potřebovala. Byla tam romantika, napětí, zápletka se mi moc líbila. Jediné, co bych knize vytkla, bylo chování Lily. Kdyby se ke mně choval člověk tak, jak ona se chovala k ostatním, tak bych ji asi nezvládala měla samozřejmě i dobré vlastnosti, ale u mě špatné přetrvávaly. Na knize to nic nemění, ne vždycky mi sednou všechny postavy.

VěraČamková
19.11.2021

no jo no, kniha nic moc, měla jsem problém donutit se dočíst, trvalo mi to dlouho, knihu jsem mnohokrát odložila a jen ztěžka se k ní vracela. Přesně jak už bylo popsáno - nuda.