Ve tvých očích

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Colin Hancock má za sebou divokou minulost, a přestože se snaží žít správně, stále se nad ním vznáší hrozba vězení. Maria Sanchezová, dcera mexických přistěhovalců, je jeho zdánlivý opak; úspěšná, tvrdě pracující, dokonalá. Ani jeden nehledá vážný vztah, ale náhodné setkání na deštivé silnice zkříží jejich cesty nečekaným způsobem. Silně zakořeněné předsudky nakonec nejsou tak silné jako pouto, které se mezi nimi vytvoří. Nový román Nicholase Sparkse připomíná, že ti, kdo nás dokážou vidět v nejjasnějším světle, se zprvu mohou skrývat ve stínu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/320976/ve-tvych-ocich-oXs-320976.jpg 3.9310
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

See Me, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (91)

Kniha Ve tvých očích

vladka16
12. července

Příjemná oddechovka s trochou napětí, přesně to jsem potřebovala-líbilo se mi to.

OnlyFour
02. července

Hrozne som sa nudila, plusom je, že stránky ubiehali rýchlo, no k hrdinom som nemala žiadny vzťah, ich osud mi bol vcelku ľahostajný.


hlentilka
26. května

Láska mezi potetovaným "problémistou a vyznavačem bojových umění" s křehkou Marií se španělskou krví. Konečné rozuzlení .... že by happy end?

Tesset
24. května

Od Sparkse jsem četla i lepší, toto je spíše takový průměr. Celkem mě mrzelo, že tam víc nebyl řešen vztah Colina s jeho rodiči a Maria mi chvilkama přišla i hysterická. Jinak ale fajn.

EvikU.
28. dubna

Já jsem spokojená. Moc se mi kniha líbila. Sice grády to začalo mít až od půlky, ale pak už nešla odložit. Tohoto autora mám ráda. Za mě píše čtivě a jeho knihy mají šmrnc.

Konec trochu pohádkový, ale to já mám ráda. Doporučuji.

Knihomolka223
07. dubna

Zatím moje první knížka od tohoto autora. Moc pěkné a milé čtení. Nejprve román, pak detektivka až triller. Skvělé čtení. Napínavé. Oddechovka.

KatarínaK.
28. března

Ve tvých očích se nečetla špatně. Sladký začátek, který byl po chvíli až přesladký. Klasika - slušná dívka a problémový hoch. Trochu klišé. Druhá polovina rádoby thriller, který ovšem postrádal tu správnou dávku napětí. Závěr měl spád, ale úplně můj celkový dojem nespravil. Cílovou skupinou pana Sparkse jistě nejsou muži. Těm doporučuji do knihy se vůbec nepouštět. Kdo má chuť na nenáročnou oddechovku, ať po knize klidně sáhne. Za mě 3,5 *.

princesse
21. března

Perfektní oddechovka. Napsáno skvěle, žádné prodlevy v ději. Četlo se úplně samo. Určitě se poohlédnu po další knize tohoto autora.

1