Ve tvých očích

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Colin Hancock má za sebou divokou minulost, a přestože se snaží žít správně, stále se nad ním vznáší hrozba vězení. Maria Sanchezová, dcera mexických přistěhovalců, je jeho zdánlivý opak; úspěšná, tvrdě pracující, dokonalá. Ani jeden nehledá vážný vztah, ale náhodné setkání na deštivé silnice zkříží jejich cesty nečekaným způsobem. Silně zakořeněné předsudky nakonec nejsou tak silné jako pouto, které se mezi nimi vytvoří. Nový román Nicholase Sparkse připomíná, že ti, kdo nás dokážou vidět v nejjasnějším světle, se zprvu mohou skrývat ve stínu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/320976/ve-tvych-ocich-oXs-320976.jpg 3.9204
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
Orig. název:

See Me (2015)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (63)

Kniha Ve tvých očích

Přidat komentář
Barulinkas
předevčírem

Od Sparkse mám toho hodně prečtenýho...a po delší době jsem se k němu vrátila. Noo větší nudu jsem nezažila, buď už mě jaksi nebere tenhle žánr nebo to fakt není ono. O detektivce nemůže být ani slov a o napětí už vůbec ne..za mě nic moc teda.

raty
06. června

Moc pěkný romantický příběh s detektivní zápletkou.

AlenaF
22. dubna

Kniha se mi velmi dobře četla, přečteno za dva večery. Doporučuji, hezký příběh.

ovecka535
13. dubna

Velice čtivá, chvílemi i napinavá kniha, přečtená za víkend.

Kekik
07. dubna

Obálku jsem si zamilovala.
Byla jsem připravena na to, že druhá půlka knihy může být zklamáním. NEBYLA. U mě to bylo stejné jako u ostatních Sparksových knihách. Příběh mě pohltil od prvních slov. Čtivé po celou dobu. Detektivní zápletka jej oživila. Konec není jako v americkém filmu, kdy hrdina překoná padoucha bez jediného škrábnutí. Nicholas Sparks zde zobrazil nástrahy života lidí, kteří sdílejí se světem opravdu veškeré své soukromí.
DOPORUČUJI.

martinaandulka
31. března

Miluji knihy od Sparkse,tahle se taky četla pěkně, ale ke konci to spíš byla detektivka a romantika ustoupila dozadu,ale to je jediný co se dá vytknout.

Restang
14. února

Dobrý Sparks, dobrá kniha, ale má i lepší knihy. Ta snaha o trochu ,,krimi zápletky,, nevím, zda mu tak úplně jde.. Za mě slušná 3+.

knihovnička007
03. února

Knihy od tohoto autora mám ráda, takže i zde jsem šla (téměř) na jistotu.
Klasická romantika, ale kniha se mi hodně líbila.
Všechno přišlo v pravý čas, včetně rozuzlení a následného dalšího hledání. Jen pracovní linka Marie už mi přišla zbytečná.
Colin i Maria mi byli hodně sympatičtí. :)