vladka16 vladka16 komentáře u knih

Knihkupectví na Riverside Drive Knihkupectví na Riverside Drive Frida Skybäck

Takové klidné, zkrátka před spaním, ale milé.

22.06.2022 3 z 5

La Loba La Loba Alan Russell

Celý příběh na mě působil opravdu mrazivě. Ne jen tím, že se odehrává na Aljašce, ale i tím dějem. Byla jsem napnutá ,vyděšená, znechucená i překvapená. Moc se mi to líbilo.

06.06.2022 5 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

No, fuj to jsem se lekla - myslím ten konec. Ale proto, že jsou ještě další díly, těším se na další vyšetřování s Davidem.

06.06.2022 5 z 5

Příslib deště Příslib deště Shana Abé

Pro mě oddechovka, četlo se to pěkně. Tak že když potřebuji vypnout je to fajn.

02.06.2022 3 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

JO, líbilo se mi to, trošku víc zamotané, ale fandila jsem Davidovi až do konce.

04.05.2022 5 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Jo, jo, jo, moje druhá kniha od tohoto spisovatele. Přiznám se, že detektivky moc nečtu. Tedy do teď , asi se poohlédnu i po dalších knížkách od Tima Weavera. Jen koukám, že jsem nezačala od prvního dílu, ale asi mi to nebude až tak vadit. David prostě umí.

03.05.2022 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Klidně i za 10 bodů. Hořko sladko bolný skvost. Nevím , co víc bych měla dodat.

16.04.2022 5 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

JO, líbilo se mi to, moc. Nikdo z nás nemůže vědět, jak se v takovém stresu a po zdrogování zachová. Jsem ráda, že David to klubko lží zavčas rozmotal, byla jsem napnutá jako kšandy. Těším se na další příběhy s tímto hrdinou.

13.04.2022 5 z 5

Krásná čarodějka Krásná čarodějka Vladimír Neff

Všechny tři díly se mi moc líbily. Vtipnou , zajímavou a poučnou formou příběh zapadá do kousku našich i evropských dějin. Ale zůstává ve mě ještě jeden pocit, a to, jak se tehdejší doba v mnohém podobá té naší. Přátelství, zrada, pletichaření a podvody mocných tohoto světa, ve kterém se obyčejný a poctivý člověk nedokáže zorientovat ,natož bránit. A v dnešní době naši mocipáni mají lepší a sofistikovanější způsob jak podvádět, lhát a ničit. Ale knížky jsou moc fajn a je to psané krásným jazykem. K těmto knížkám se ráda za čas vrátím . Doporučuji.

10.04.2022 5 z 5

Královny nemají nohy Královny nemají nohy Vladimír Neff

Moc pěkné, měla jsem to jako audioknihu, v přednesu pana Filipovského to nemá chybu. Mile naivňoučké, akorát pro mě.

10.03.2022 5 z 5

Pramen života Pramen života Thomas Thiemeyer

Asi to bude jen shrnutí všech tří dílů, dlouho jsem nečetla nic co by tak pěkně odsýpalo. Nepamatuji si, že by mě něco obzvlášť vadilo či rušilo při čtení. Té partě jsem moc fandila, dobrodružství bylo téměř na každém jejich kroku. Je to nejen o přátelství , zradě, dobrodružství, ale i o zamyšlení, jak se chováme - k sobě i k přírodě.

Věž zajatců Věž zajatců Thomas Thiemeyer

Líbí se mi to, co jiného dodat, tak že rychle sehnat třetí díl.

Město přeživších Město přeživších Thomas Thiemeyer

Neměla jsem žádné očekávání, v době nemoci jsem jen potřebovala- něco. Ale teda toto něco mě pěkně namlsalo, zajímavý příběh, tak že hned jdu na druhý díl. Už se těším a těm mladým lidem držím palce, pěsti a všechno co se dá.

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Přes to , že věk 16 let už mám dávno za sebou se mi příběh moc líbil. Těším se na pokračování.

28.02.2022 5 z 5

Tajná láska Tajná láska Lisa Kleypas

Když mám stres , funguje to úžasně, před spaním, nebo pro chmurné večery, příjemná četba.

23.02.2022 5 z 5

Záhadná kráska Záhadná kráska Lisa Kleypas

Potřebovala jsem něco milého , vlídného i malinko napětí. A povedlo se, líbilo se mi to. Kouknu na další díly.

02.02.2022 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Tento díl jsem četla po větším časovém odstupu, chvíli mi trvalo, než jsem se zorientovala. Ke konci už jsem byla v obraze , tak zas čekám na další díl.

24.01.2022 5 z 5

Šíp v srdci Šíp v srdci Jennifer Blake (p)

Trochu jsem měla problém ze začátku, ale pak jsem si zvykla. Škoda, že to nebylo napsané spíše víc jako napínavá zápletka, kde se Rowan snaží zjistit, co se stalo jeho bratrovi. A při tom získat i ten zvláštní úkol. Ale jinak hezký odpočinkový příběh.

17.01.2022

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Potřebovala jsem vypnout a číst něco nenáročného. Tak jsem to zkusila a ono to zafungovalo, jsem příjemně překvapená, taková milá jednohubka pro podzimní večery.

07.12.2021 5 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Zatím se mi to stále líbí. O Rehvengovi jsem si vlastně nic moc nemyslela, překvapil mě jeho příběh, je fajn, že všechno do sebe zapadá. Budu pokračovat, už jsem zvědavá na další díl.

02.10.2021 5 z 5