Věž zajatců

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když Lucie a její přátelé po vyčerpávající cestě dorazí do města posledních přeživších, brzy zjistí, že zde nenajdou odpovědi, které celou dobu tak usilovně hledali. Lidstvo se místo vpřed posunulo ve vývoji zpátky do hlubokého středověku. Když se mladí lidé při čtení zakázané posvátné knihy dozvědí, že nejsou jediní cestovatelé časem, musí z pevnosti okamžitě utéct. Mají jasný cíl. Přežít cestu přes zemi plnou obřích squidů, nepřátelských zvířat, přejet poušť a nalézt místo vybudované cestovateli časem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413986/big_vez-zajatcu-gKr-413986.jpg 3.8114
Nahrávám...

Komentáře (25)

Kniha Věž zajatců

M4t4
11.07.2022odpad!

Jako když sledujete film kategorie C. Předvídatelné, naivní, opravdu hloupé. Dočetl jsem to ale do dalšího dílu se opravdu nepřinutím.

vladka16
05.03.2022

Líbí se mi to, co jiného dodat, tak že rychle sehnat třetí díl.


katallinka
07.12.2021

Děj je stale zajímavý a pořád se něco děje, až se při poslechu někdy malinko ztrácím. Hned se pouštím do dalšího dílu, jsem zvědavá jak to dopadne.

Belanna
12.10.2021

Příběh se rozvíjí, dozvíme se více o tom, co se stalo a jak se s tím skupinka vypořádá. Autor udržel svižnost, přidal více na akci a naladil tak na další díl.

frantisek8863
16.09.2021

Dějová linka opět jede velmi svižně, doplní se informace k zániku lidstva a zvraty které vedou k opět otevřenému konci nechávají dost prostoru, aby následný třetí díl měl dostatek materiálu na pokračování.

tessalovesbooks
11.08.2021

Po skvělém prvním díle se bohužel stalo to, čeho jsem se obávala a dvojka byla typický vycpávkový díl. Celou dobu se tam nic moc nedělo, děj se táhl a taková větší akce přišla asi až na posledních 40 stránkách. Postavy, které se v předchozím díle chovaly na svůj věk až moc vyspěle, se v této knize najednou chovaly jako malé děti, často jednaly nelogicky, ale přitom pak dovedly zpaměti odrecitovat sálodlouhé definice různých fyzikálních a geologických pojmů, což prostě dohromady moc nedávalo smysl. Já chápu, že autor chtěl asi napsat nějakou knihu, do které by mohl zakomponovat geografii a geologii, které vystudoval, ale tady v té knížce to chvílemi bylo vyloženě násilně vecpáno a mně prostě nebavilo číst si každou čtvrtou stránku nějakou definici, co je dlouhá přes půl stránky. Velký problém jsem taky měla s až moc častým střídáním pohledů postav. Knížka je sice psána v er-formě, ale tady byly například tři stránky o tom, co se dělo jedné postavě a pak tu byla najednou kapitola přes dvě stránky o tom, co prožívala další postava o tisíce kilometrů dál a takhle se to střídalo pořád dokola, až jsem často měla problém se v knize zorientovat. Co se mi však líbilo, byl ten závěr, kdy přišla spousta zvratů, které jsem vůbec nečekala a vidím v něm velký potenciál do dalšího dílu, tak snad pokračování nezklame. A navíc ta obálka je vážně nádherná, už jenom kvůli ní si tu knížku prostě chcete přečíst.

2,5⭐/5⭐ Po úžasném prvním díle bohužel velké zklamání. I tak to však mělo své světlé stránky a jsem zvědavá na další díl.

Vesmich
10.06.2021

V pokračování je o mnoho méně nevěrohodných detailů, více interakce, komunikace a spletitých vztahových sítí. Dobře se čte i druhý díl, překlad je znovu lehoučký a do příběhu se konečně dostává nějaký přesah, který bych bývala očekávala i v knize první, vzhledem k cílové skupině čtenářů.

Anett525
16.05.2021

Ani druhá kniha této série mě nezklamala. Hodně jsem si oblíbila nové postavy a myslím,že děj byl vymyšlený na jedničku. Tak hurá na poslední díl,jsem zvědavá,jak to nakonec celé dopadne :)

1