Pomstěný milenec

Pomstěný milenec

Další pokračování válek rodu upírů z Coldwellu a šestice jeho ochránců tvořících Bratrstvo černé dýky je opět plné dramatických příběhů, zápletek a osudů. Jeho hlavní postavou je však temná postava - Rehvenge, upír, který čerpá životní energii z emocí ostatních, obchodník s drogami. Jeho reputace způsobí, že je naverbován, aby pomohl odstranit drsného a ostražitého krále Wratha, vůdce bratrstva. Pod tlakem hrozícího nebezpečí hledá morální podporu a tak propadne kouzlu ošetřovatelky Ehleny, která snad jediná mu může pomoci, avšak jeho city přehlíží....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/84_/84066/pomsteny-milenec-84066.jpg 4.5454

Bratrstvo černé dýky (7.)

Lover Avenged (2009)

Romány, Pro ženy, Fantasy
Vydáno:, Baronet

veveronka

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Evka3814

Super,tento díl napravil ten předešlý:) Opět parádní čtení Rehvenge rozhodně zajímavá symphathovská postava,jak už jsem jednou písla,není to klasická upíří sága,ale je to okořeněné jinou fantazií než jsme zvyklí číst o upírech,takže to člověka nutí dočíst do konce i když je to pořádná série:)

lenhart23

Rehvenge je sympatický sympath. Když jsem četla, jak je obsypaný pavouky, ne a ne si představit, že přinášejí štěstí. Brrr. Každopádně tato postava přinesla do upíří rodiny nový prvek, takže se těším, co z toho ještě autorka vytěží. A snad tam bude i příběh Temných.

misak94
30.12.2017

Skvělý příběh, autorka stále drží svou úroveň a i tento příběh byl vážně úžasný :)

Kakatja
22.10.2017

Tleskám. Další výborný příběh. A hurá vrátil se humor a hlášky, které mi v předchozím díle chyběli.
Čtivé, vtipné, děj měl spád a ta záchranná akce wou. Ještě teď se chechtám nad vysvětlením Fritze proč vybral retrívra ...
Rehv je další oblíbenec a sympaťák.

ht.lenicka
08.10.2017

Ze mě fanynka této série opravdu nebude. Množství vedlejších příběhů mě rušilo natolik, že jsem knihu ani nedočetla. Vím, že tyto příběhy jsou důležité pro další pokračování, ale na mě už toho bylo moc.

kacaaba
15.07.2017

Začátek mě nebavil, ale pak jsem se začetla a líbilo se mi to. Další dobrodružství Bratrů. Líbí se mi, jak se v dalších dílech prolínají osoby a jejich osudy s předešlých příběhů.

ardeas
26.06.2017

Táto kniha je u mna najslabšia, uz len z toho dôvodu, ze viac upútali vedľajšie dejove linky, nez hlavna. Viac menej som ju citala len kvôli tomu,aby mi neunikla naslednost veci v ramci série.
Myslim, ze rolu do značnej miery hral aj rozsah. Cez 700 stran je fakt vela. Niektore pasaze od Ehleny som po case preskakovala. Mohlo to byt lepšie.

75terka
20.05.2017

Měla bych si dát na chvíli pauzu od těhle upírskejch chlapíků. Ale prostě to nejde. Během 14-ti dnů jsem přečetla 5 dílů. Opravdu jsem do téhle série tak strašně začtená, že jakmile knížku otevřu, odkládám ji teprve až když se dostanu k poslední stránce. Ale konkrétně k tomuto dílu. Myslela jsem, že mě příběh Rehva vůbec nezaujme. ALE opak je pravdou. Dokonce mě tento díl bavil více než část zaměřená na Phuryho. Asi je Rehv můj další oblíbenec. Potěšily mě také pasáže věnované Wrathovi, na kterého jsem se už moc těšila. Jedinou slabinu celé série ale vidím opět v částech věnovaných pouze bezduchým. Přiznám se, že většinu z nich rychle jen letmo prohlédnu a pokračuji ve čtení. Takže z mého pohledu opravdu překvapivě parádní sedmý díl. Těším se na další :)

Etule
03.05.2017

Pauza, kterou jsem si od Bratrstva dala mi očividně prospěla. Když jsem totiž zkoušela Rehvengův příběh číst předtím, nějak jsem se nedokázala prokousat přes tu úvodní kapitolu. Což byl asi následek přeupírování, protože tentokrát to nebyl absolutně žádný problém. Jediným problémem bylo, že jsem musela do práce a tudíž si čtení bohužel kouskovat.
Rehva mám ráda v podstatě od začátku, takže mě jeho příběh pohltil a nepustil. Líbilo se mi, že se autorka vracela i k párům, které už mají svou hlavní knihu "odbytou". Lassiter opět perlil a Tohr... Konečně, Tohr. :)
Jsem ráda, že v knize dostal více prostoru i Trez, a ještě více jsem ráda, že má vlastní příběh. Už se na něj moc těším. A teď hurá na Xhex a Johna. :)
Vypadá to, že jsem opět naskočila na vlnu Bratrstva.
A mimochodem, scénu kdy Bratrstvo klečí v hale a buší do země před králem, bych docela ráda viděla zfilmovanou. :3

cukrovka
29.03.2017

Opět skvělé pokračování. Děj mě úplně pohltil a nemohla jsem se od něj odtrhnout.

Adriana21
22.03.2017

Zase parádní díl. Rehvenge a Ehlena parádní pár, moc jsem jim fandila, aby jim to vyšlo. Super děj, mělo to spád.

Mellisek
08.11.2016

Tento díl byl zas energií a pozitivum po předchozím díle. Příběh R. a E. mě chytnul konečně to bylo zas něco jiného. Těším se na další díl J. a X. :-)

Fizulka71
01.08.2016

Kdo by řekl, že srdce chladnokrevného Rehva dobude křehká a drobná Ehlena. Silný emotivní příběh, který mě opět nezklamal. To ostatní zatím žádný z dílů této série.

kik68
16.07.2016

Zvláštní tenhle díl mě moc nebavil.

Malinali
23.04.2016

Vishous - perfektní, možná až smutný. Trochu jsem ho jako drogového delaera odsoudila, ale ukázalo se, že přeci jen uvnitř něj něco je... Jak píšu ke každé knize z této série - pokračuji dál, protože mě to baví!!

Karin_Kim55
10.01.2016

Tak do toho dle dílu jsem se zamilovala. Miluji Reverenda a a Ehlenu! Ti dva jsou spolu ááá!! *w* Bylo to úchvatné! Já věřím, že až tuhle sérii dočtu, tak si ji jednou přečtu 100% znovu! Protože mě to ne a ne překvapovat!
Strašně se mi líbí, že se tu stále vyvíjí i ostatní páry a není to jen o tom jednom konkrétním! ^^ Takže tenhle díl jsem si opět užila! x3
Ale upřímně.. na další díl se moc netěším. O Xhex a Johnovi. *3* ^^''

marcela6183
18.08.2015

Tenhle díl jsem vzala do ruky z nostalgie - a taky trochu z povinnosti. V šestce mi připadalo, že se autorka dopsala k osobnímu minimu (klesající úroveň) i maximu (délka kompaktního příběhu) v jednom.
Čtenářka nechť se prosím oprostí od nakladatelských blábolů a používá při čtení hlavu. Sympatha mám místy radši, jak upíry. Navíc jeho role u Marissy a Belly je v totálním rozpou se způsobem života, jaký mu vybrala autorka. Surprise, surprise. Být schizofrenik, je dokonalý. Být člověk, řekneme gauner. Optikou autorského pohledu dobrovolná oběť a nárazník. Formování osobnosti skrz osud, mravní sílu a životní přístup - cením si toho, že Bird měla sílu právě takovou postavu vytvořit. A neudělat z něj sentimentálního hrdinu Gatsbyho typu. Už jen za tohle si ty tři a půl zase zaslouží.
Hrdinství naruby a pointa nečekaným směrem. Aspoň pro mne. Měla jsem za hrdinu Rehva, ne Ehlanu.
Lezou mi na nervy poloviční kapitoly s odbočkami do jiných dějových linií. Nepůsobí na mne dobře. Asi kostnatím. Konečně ale zase jedna mnohovrstevná kniha, která otevírá víc dějových linií do budoucna.

Ewiczka_areebah
15.08.2015

Po 6. díle jsem se k této knize chvíli odhodlavala a ano začátek mi opravdu trval než jsem se začetla ale potom....perfektní, skvelě napsané a hlavně do sebe vše skvěle zapadá:)

ewisek22
31.07.2015

Ward si u mně od minulého, velice nezdařeného dílu s Phurym, napravila reputaci. Přečteno pomalu jedním dechem. V tomto díle dává prostor mimo jiné spisovatelka i Johnovy a objeví se tam i znovunalezený bratr - upír:) Takže je to takové 3 v 1:) A ta závěrečná záchranná akce...to bylo naprosto dokonalé! Dávám plný počet hvězdiček a tleskám:)

jitka7
10.04.2015

Super díl, bavil mě... líbí se mi, jak do sebe všechno postupně zapadá a jak se to všechno rozvíjí.

Evaevelína
26.02.2015

půl knihy byla pro mě nudná,jen mě začal bavit příběh,ejhle další stránka byla o někom jiném.Od půlky dobrý a napínavý.

hrubik
23.02.2015

Po dlouhé době jsem se vrátila k příběhům Bratrstva a musím říct, že se mi do knížky moc nechtělo. O to víc jsem si ji užila. Nechala jsem se pohltit dějem, od knížky jsem se nemohla odtrhnout a to jsem si myslela, že opak bude pravdou, protože mě postava Rehva v předchozích dílech moc nebrala. Ale bylo to úžasné, napínavé a já dávám plný počet hvězd.

Karolína18
03.12.2014

Na mě zde bylo moc příběhů pospojovaných do sebe. Ale jinak žádné zklamání. Pasáže s bezduchými mě tedy stále neuchvátily, ale to vyrovnává humor a napětí příběhu. Ehlena byla zvláštní a místy mi moc neseděla. Za to Rehvenge je dalším z mých oblíbenců. I když jsem se díky propletení osudů mnoha hrdinů nemohla odtrhnout, bylo to místy i na škodu. Raději bych se prostě soustředila jen na jednu dvojici.

vaili
19.03.2014

Trošku slabší díl a to asi hlavně proto jak je obsáhlý...moc příběhů v jedné knize :)

NikinkaFantasy
17.03.2014

Knížka mě bavila a překvapivě plynula rychle. Situace se zajímavě vyvíjela s Wrathem a Beth. Zalíbil se mi George a zase tam bylo hodně vtípků a luxusních hlášek, při kterých jsem se často smála tak, že jsem vzbudila celý barák :-) Taky je mi celkem líto, že ZeroSum vybuchlo. Jinak se těším na další díl.

Samira
21.02.2014

Na tenhle díl jsem se opravdu těšila a vůbec v ničem mě nezklamal, byl opravdu napínavý od začátku do konce. Rehv si mne získal již dávno, ale tady jsem mu doslova propadla. Závěr byl strhující. Jeden z mých nejoblíbenějších dílů.

shey
12.02.2014

Rehva jsem se bála, nebyl mi moc sympatický. Ale asi na něj změním po tomhle díle názor :) Bratrstvo je prostě srdeční záležitost...

Vendulik
10.02.2014

Pěkně tlustá knížka a konečně jsem se dověděla něco o symphateh.

LiLLu
26.01.2014

Pěkně tlustej kousek a výbornej, plnej akce. Jeden z mých oblíbených dílů:-)