Záhadná kráska

Půvabná mladá dáma se probudí v cizí posteli, v domě neznámého šlechtice. Vzápětí se dozví, že byla vylovena z ledových vod Temže a že se jí ujal šarmantní Grant Morgan, proslulý lev londýnských salonů. Dívka má sice paměť úplně prázdnou, ale když ze slov pána domu vyrozumí, že ji považuje za jednu z nejskandálnějších londýnských krásek, zmocní se jí pochyby. V koutku duše tuší, že si ji spletl s někým jiným… Grant Morgan už ve svém divokém životě poznal řadu žen, ale ta, kterou zachránil před jistou smrtí, mu připadá tak nevinná a zranitelná, že se do ní navzdory všem svým zásadám zamiluje. A právě dosud nepoznaný cit ho přivede k rozhodnutí odhalit tajemství minulosti záhadné krásky, i kdyby to pro něho mělo mít nedozírné následky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/1947/big_bow-street-runners-zahadna-kraska-PcR-1947.jpg 4.2327

Bow Street Runners 1.

Vydáno: , Domino

Someone to watch over me, 1999

Kniha Záhadná kráska

vladka16

Potřebovala jsem něco milého , vlídného i malinko napětí. A povedlo se, líbilo se mi to. Kouknu na další díly.

Lee7
12.08.2021

Kniha mi zvedla náladu, bavila jsem se a příběh rozklíčování se mi líbí. Hlavní hrdina a detektivní zápletky bych snesla i víc. Těším se na další díly.

katkaq
20.04.2021

Děj je celkem předvídatelný, ale tak to už s červenou knihovnou bývá. Tahle série má zase nový nápad a já nejsem proti. Pár nepatří mezi mé absolutní favority, ale jsou popsáni skvěle. Viktorie jako křehká duše, která je najednou obklopena úplně novou realitou a Grant, který v sobě svádí bitvu zda jí věřit.

Maruš.D
15.04.2021

Tuto sérii naprosto miluji. Příběh Victorie a Morgana jsem četla už několikrát a ráda se k němu zase jednou vrátím.
Příběh má to správně napětí, zápletku, postavy, romantiku, dobrodružství i emoce. Morgan je veliký hromotluk s ještě větším srdcem. Docela se mi líbí, že se nemluvilo tolik o jeho minulosti, a tudíž kniha byla spíše o přítomnosti. Victoria byla krásná duše, která bohužel měla docela smůlu, ale vypořádala se s touto situací jak nejlépe mohla. Už se těším, až si připomenu i ostatní díly z Bow Street Runners.

tittanie
24.07.2020

Docela zajímavá zálepka na to že je to červená knihovna. Kniha se hezky se četla.

DUNIKO
21.06.2020

Nádherné čtení a ti že jsou dvě mi bylo hned jasné.Ja jsem spokojená.

LenkaAK
28.02.2020

Půvabná mladá dáma je vylovena z řeky Temže. K incidentu se nachomýtne chrabrý detektiv z Bow Street a okamžitě v ní pozná známou londýnskou kurtizánu, se kterou má nevyřízené účty. Kráska ovšem ztratila paměť a vzbuzuje v Grantovi více než jen touhu po pomstě. Navíc Vivienino chování neodpovídá její pověsti.
Kouzelná romance, děj je napínavý, objeví se nějaké to násilí na hlavní hrdince, takže hlavní hrdina se může předvést jako charismatický ochránce.
Příběh měl jedinou slabou část, kdy hlavní hrdinka Grantovi vyčítala jeho původní záměry a chování. Tuto kapitolu mohla autorka více propracovat, pak už by se nedalo nic vytknout.

luci2
30.01.2020

Krásná kniha....čtyři hvězdičky dávám proto, ze je dej dost předvídatelný. Ale až tolik mi to nevadilo. Nejvíce se mi líbil závěr a především epilog. Nepřišlo mi, ze by byl Grant na Vivien “Viktorii” zlý, jak jsem tu v komentářích četla. Proste bez zhrzené a uražené pýchy by byl příběh bez šťávy a zápletky. Takže dle mého názoru Grantovo chování bylo přesně takové jaké mělo být. Moc se mi líbila zmíněná vášeň pro knihy a zapojeni knihy do milostné scény nemělo chybu. Při té představě jsem se jen uculovala a hltala každé napsané slůvko. Už teď se moc těším na příběh o siru Cannanovi. Tento příběh doporučuji.