Záhadná kráska

Půvabná mladá dáma se probudí v cizí posteli, v domě neznámého šlechtice. Vzápětí se dozví, že byla vylovena z ledových vod Temže a že se jí ujal šarmantní Grant Morgan, proslulý lev londýnských salonů. Dívka má sice paměť úplně prázdnou, ale když ze slov pána domu vyrozumí, že ji považuje za jednu z nejskandálnějších londýnských krásek, zmocní se jí pochyby. V koutku duše tuší, že si ji spletl s někým jiným… Grant Morgan už ve svém divokém životě poznal řadu žen, ale ta, kterou zachránil před jistou smrtí, mu připadá tak nevinná a zranitelná, že se do ní navzdory všem svým zásadám zamiluje. A právě dosud nepoznaný cit ho přivede k rozhodnutí odhalit tajemství minulosti záhadné krásky, i kdyby to pro něho mělo mít nedozírné následky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/1947/bow-street-runners-zahadna-kraska-PcR-1947.jpg 4.2282

Bow Street Runners 1.

Vydáno, Domino

Someone to watch over me, 1999

Kniha Záhadná kráska

tittanie

Docela zajímavá zálepka na to že je to červená knihovna. Kniha se hezky se četla.

DUNIKO

Nádherné čtení a ti že jsou dvě mi bylo hned jasné.Ja jsem spokojená.

LenkaAK

Půvabná mladá dáma je vylovena z řeky Temže. K incidentu se nachomýtne chrabrý detektiv z Bow Street a okamžitě v ní pozná známou londýnskou kurtizánu, se kterou má nevyřízené účty. Kráska ovšem ztratila paměť a vzbuzuje v Grantovi více než jen touhu po pomstě. Navíc Vivienino chování neodpovídá její pověsti.
Kouzelná romance, děj je napínavý, objeví se nějaké to násilí na hlavní hrdince, takže hlavní hrdina se může předvést jako charismatický ochránce.
Příběh měl jedinou slabou část, kdy hlavní hrdinka Grantovi vyčítala jeho původní záměry a chování. Tuto kapitolu mohla autorka více propracovat, pak už by se nedalo nic vytknout.

luci2

Krásná kniha....čtyři hvězdičky dávám proto, ze je dej dost předvídatelný. Ale až tolik mi to nevadilo. Nejvíce se mi líbil závěr a především epilog. Nepřišlo mi, ze by byl Grant na Vivien “Viktorii” zlý, jak jsem tu v komentářích četla. Proste bez zhrzené a uražené pýchy by byl příběh bez šťávy a zápletky. Takže dle mého názoru Grantovo chování bylo přesně takové jaké mělo být. Moc se mi líbila zmíněná vášeň pro knihy a zapojeni knihy do milostné scény nemělo chybu. Při té představě jsem se jen uculovala a hltala každé napsané slůvko. Už teď se moc těším na příběh o siru Cannanovi. Tento příběh doporučuji.

lucie.dc

Knihy od Lisy mam opravdu rada, je to ma oblibena autorka hned za Medeiros, ale tento dil se opravdu nepovedl, hodne jsem preskakovala a delalo mi potiz to docist, vyznavani citu u hlavniho hrdiny bylo misty az trapne, prislo mi to nedomyslene, jakoby psano ve spechu. Snad bude dalsi dil lepsi

cukrovka
05.11.2019

Příjemná čtivá romantika s detektivní zápletkou. I když vytušíme jak se bude příběh odvíjet, přesto se to hezky čte.

Shanib
26.08.2019

Už jsem četla spousty podobných knížek, a tak je mé hodnocení čím dám přísnější. Navíc mám problém, že od doby, co jsem četla Seznam skandálních snů, tak všechny ostatní příběhy tohoto typu blednou.
Nebylo to špatné, četlo se to hezky a tak...ale věřím, že příští týden si už nebudu pamatovat, o čem to bylo. Nicméně přečtu si druhý díl o Cannonovi, protože mám takové tušení, že by mohl být lepší.

Terez9119
06.12.2018

Paráda! Úplně jiná knížka, než všechny ostatní Lisiny, ale nemohla jsem se odtrhnout. Ačkoli jsem po prvních pár stranách věděla, jak to celé dopadne, moc se mi to líbilo. Trnulo mi celé tělo, jak k ní byl Grant zlý, krutý, naprosto přesvědčený o své vlastní pravdě, bez ohledu na všechny indície. Hlavní hrdinka se moc povedla. Milá, chytrá, zatraceně houževnatá a statečná. Jenom ta anotace je zase totálně mimo, ale o to víc budete překvapeni.

Rytíř ve zlaté zbroji
Rytíř ve zlaté zbroji