vikyna9 vikyna9 komentáře u knih

Vytoužené dítě Vytoužené dítě Catherine Chidgey

Po přečtení více jak jedné třetiny jsem knihu vzdala. Snažila jsem se číst dál a dočíst, nerada odkládám knihy a vždycky jsem dočetla. No, vždy je něco poprvé. Tak u mě je to tady.

12.10.2020 1 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Noo, tak to byla jízda. Těch nocí, kdy jsem nespala a hltala stránku za stránkou. Snaha usnout byla marná, po pár minutách čtečka opět svítila. A konec... Doslova fičák, souhlasím s komentem někde níž pode mnou. Nejde odložit, ať se děje, co se děje.

12.10.2020 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Ze začátku jsem byla zmatená, že je Joona zavreny. Pak mi došlo, že nečtu sérii popořadě. Ale už nešlo knihu odložit.Prostě mě kniha nutila číst dál a dál. Joo, toto já můžu.

26.09.2020 5 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Něco úplně jiného, než jsme od J. K. zvyklí. Po počátečních rozpacích a chuti knihu odložit... Musím uznat, že byla zajímavá, čtivá. I když to není můj šálek kávy, ale tak nějak, ani nevím proč vlastně, se mi kniha líbila.

12.08.2020 3 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Linda Castillo

Mě prostě její knihy baví.

19.07.2020 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Zajímavé čtení. Z nesouvisejících osudů se nakonec stane propletenec. Kniha po dočtení nutí k zamyšlení.

19.07.2020 4 z 5

Doktor zabiják Doktor zabiják Josh Bazell

Tak trochu jiná detektivka. Ale měla šmrnc, lehkost, napětí, humor, ale i se člověk něco dozvěděl. Kniha se četla sama, doslova jsem se těšila, až zase vezmu čtečku do ruky.

30.03.2020 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Asi jsem čekala víc. Moje první přečtená kniha od Coleho, v mém špatném pořadí, dám šanci ještě Loutkáři a uvidím. Občas jsem se v knize ztrácela, nedořešené situace. Ale nápad, zápletka fajn, jen konec byl docela uspěchaně divný.

22.03.2020 5 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Zajímavé čtení. Zajímavá zápletka. Kniha mě docela dost vtáhla. Winter mě bavil, ale víc mě bavil šílený únosce, pokud to tak jde napsat.

22.03.2020 5 z 5

Psychiatr Psychiatr Caleb Carr

Jsem nadšená. Četla jsem na doporučení od kamarádky. Že začátku jsem měla problém se stylem psaní, občas se musela vrátit zpět, abych měla jasno v postavách. Ale to byl začátek. Pak mě příběh totálně vtáhl a žasla se snad každou další stránkou. Kniha mi určitě zůstane v paměti a jednou ráda přečtu zas.

29.02.2020 5 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Druhá kniha od Jodi a mé druhé zaplesání, že jsem nesáhla vedle. Nebudu opakovat, co bylo psáno přede mnou. Dej mě hned od začátku vtáhl, nevěděla jsem, kdy skončit se čtením. Dokud únava nevyhrála.

28.01.2020 5 z 5

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Nevím proč, ale do téhle knihy od Lindy jsem se nějak nedokázala začíst. Byla jsem zklamaná sama ze sebe, protože předchozí, co jsem četla, mě nadchly, doslova jsem je hltala. Děj se mi zdál předvídatelný, psán tak nějak neosobně, i když snahu jsem tam viděla. Jen prostě nešlo se začíst a hltat stránky. Třeba jí dám v budoucnu znovu šanci a přečtu.

20.01.2020 4 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Prostě tenhle styl psaní je přesně pro mě.

14.01.2020 5 z 5

Zuřivost Zuřivost Sandra Brown

Další mnou přečtená kniha od Sandry. Jako vždy, čtivá, dobrá zápletka. Jen na mě, bohužel, až moc překombinované.

14.01.2020 4 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Tři jsou málo, čtyři zase moc. Těšila jsem se na druhou mnou čtenou knihu od Sandry. Z Reportéra jsem byla nadšená. Podraz mě lehce zklamal. Možná těmi dlouhými pasážemi o ničem. Ještě se nijak v jejích knihách neorientuju, ale v začátku jsem Shwawovi, grázlíkovi, fakt fandila. No, pak...

31.12.2019 4 z 5

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

Kniha přečtena za dva dny. První, ale určitě ne poslední, od Lindy. Thriller, který se uloží do paměti snad napořád. Moc se mi líbilo to citlivé popsání amišského způsobu života. Nějaké základní informace jsem měla, ale i když ani v knize nešly moc do hloubky, pochopila jsem, občas snad i záviděla.

21.12.2019 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Nemůžu prostě jinak, než dát pět. Kdyby šlo, dám klidně deset hvězdiček. Keplerovky jsem si zamilovala.

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Úžasné, strhující, uchvacující čtení.

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Prostě a jednoduše... Tohle nikdy neomrzí. Kniha mě uchvátila.

Zvláštní příběh Zvláštní příběh Katarína Gillerová

Tohle prostě není pro mě. Dočetla jsem, ale pro z mého pohledu jen hrozná slátanina.

18.12.2019 1 z 5