Doktor zabiják

Příběh charismatického lékaře a zároveň mafiánského zabijáka začíná zavražděním jeho prarodičů, kteří ho odmalička vychovávali. Ujme se ho rodina Locanových. Mafiáni. Pietro využívá jejich kontaktů a zavražděné prarodiče pomstí. Zaplétá se stále těsněji s mafií. Stává se z něj chladnokrevný zabiják a nájemný vrah. Po čase se však chce od tohoto života odtrhnout a využívá možnosti programu na ochranu svědků. Vystuduje medicínu a pod novým jménem začne působit jako lékař v nemocnici na Manhattanu a myslí si, že nechal mafiánský život dávno za sebou. Jenže ani zde nenalézá klid. Neúprosná chapadla mafie ho dostihnou. Začíná boj na život a na smrt…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46392/doktor-zabijak-87r-46392.jpg 429
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Víkend

Beat the Reaper, 2009

Kniha Doktor zabiják

vikyna9
30.03.2020

Tak trochu jiná detektivka. Ale měla šmrnc, lehkost, napětí, humor, ale i se člověk něco dozvěděl. Kniha se četla sama, doslova jsem se těšila, až zase vezmu čtečku do ruky.

Kerberos
28.06.2017

Činy tvé tě dostihnou,není jednoduché vystoupit z rozjetého vlaku.Dobrý mafiánský román.

vamp
08.06.2017

Především Doktor Drsňák.....

alena7008
27.05.2017

Kniha se velmi dobře četla, ačkoliv kapitoly prolínají minulý a přítomný děj. Některé pasáže jsou tak detailně popsány, až mi běhal mráz po zádech a zvedal se žaludek.

konicekbily
16.06.2016

Zajímavý styl psaní, spojení s minulostí ovlivňující současný život a pokus zbavit se závislosti na minulosti.

HEINZ
17.01.2015

Super kniha-vtipná, drsná, napínavá a perfektně napsaná.

ovpana
27.12.2014

Naprosto úžasná kniha zkloubení mafiána ,který životy bere a doktora,který je zachranuje je prostě supr.Navíc se ještě něco dozvíme o medicíně.

Penguin07
28.10.2014

Parádní knížka. Vtip střídá vtip a i medicínsky má kniha správná fakta.Ze začátku jsem netušil,jak se dá skloubit mafie a studium medicíny,ale vše to dávalo smysl a bylo to logicky sepsáno. A hlavní hrdina? To byl prostě týpek :D