Doktor zabiják

Doktor zabiják https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46392/mid_doktor-zabijak-87r-46392.jpg 4 33 11

Příběh charismatického lékaře a zároveň mafiánského zabijáka začíná zavražděním jeho prarodičů, kteří ho odmalička vychovávali. Ujme se ho rodina Locanových. Mafiáni. Pietro využívá jejich kontaktů a zavražděné prarodiče pomstí. Zaplétá se stále těsněji s mafií. Stává se z něj chladnokrevný zabiják a nájemný vrah. Po čase se však chce od tohoto života odtrhnout a využívá možnosti programu na ochranu svědků. Vystuduje medicínu a pod novým jménem začne působit jako lékař v nemocnici na Manhattanu a myslí si, že nechal mafiánský život dávno za sebou. Jenže ani zde nenalézá klid. Neúprosná chapadla mafie ho dostihnou. Začíná boj na život a na smrt…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Víkend

Beat the Reaper , 2009

stanislava9718
15.05.2023 2 z 5

Detektivky, hlavně ty současné, moc nečtu, jsou moc perverzní. Tato je trochu mírnější kalibr na téma mafie.

vikyna9
30.03.2020 5 z 5

Tak trochu jiná detektivka. Ale měla šmrnc, lehkost, napětí, humor, ale i se člověk něco dozvěděl. Kniha se četla sama, doslova jsem se těšila, až zase vezmu čtečku do ruky.

Kerberos
28.06.2017 4 z 5

Činy tvé tě dostihnou,není jednoduché vystoupit z rozjetého vlaku.Dobrý mafiánský román.

vamp
08.06.2017 4 z 5

Především Doktor Drsňák.....

alena7008
27.05.2017 5 z 5

Kniha se velmi dobře četla, ačkoliv kapitoly prolínají minulý a přítomný děj. Některé pasáže jsou tak detailně popsány, až mi běhal mráz po zádech a zvedal se žaludek.

konicekbily
16.06.2016 3 z 5

Zajímavý styl psaní, spojení s minulostí ovlivňující současný život a pokus zbavit se závislosti na minulosti.

HEINZ
17.01.2015 5 z 5

Super kniha-vtipná, drsná, napínavá a perfektně napsaná.

ovpana
27.12.2014 5 z 5

Naprosto úžasná kniha zkloubení mafiána ,který životy bere a doktora,který je zachranuje je prostě supr.Navíc se ještě něco dozvíme o medicíně.

Penguin07
28.10.2014 5 z 5

Parádní knížka. Vtip střídá vtip a i medicínsky má kniha správná fakta.Ze začátku jsem netušil,jak se dá skloubit mafie a studium medicíny,ale vše to dávalo smysl a bylo to logicky sepsáno. A hlavní hrdina? To byl prostě týpek :D

Corehead
24.04.2014 5 z 5

Naprosté a velmi příjemné překvapení. Styl psaní přímočarý, děj se nevleče. Velmi břitký a místy dost drsný humor. Dostatek akce a jako bonus se dozvíme i zajímavosti z lékařského prostředí a z denního života v obyčejných amerických nemocnicích. Téma mafie je zde jen trošku popsáno, přesto velmi výstižně, vtipně a kvalitně. Dávám naprosto nečekaně 5 hvězdiček a chystám se i na případné další knihy od tohoto autora.

Nikol18
20.07.2011

Zvláštní styl psaní. Možná to není můj šálek kávy, přesto skoky do jeho minulosty a poté zase do přítomnosti mi dělaly problémy, zvláště, abych se zorientovala. Knihu jsem četla, abych se dozvěděla něco o mafii, přesto tam nebylo to co jsem hledala. Hrubé popsání jeho života a dramatický konec, který se dal předpokládat.

vraždy mafie lékaři

Autorovy knížky