Zvláštní příběh

Zvláštní příběh https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351429/bmid_zvlastni-pribeh-WhX-351429.jpg 4 118 41

Katarína, Karolína a Karin jsou tři sestry, tři různé osobnosti. Karolína, prostřední ze sester, si občas připadá jako neviditelná. Není ani tak vzorná jako nejstarší Katka, ani tak vzdorovitá a problémová jako Karin. Po zklamání v lásce a stresujícím zážitku v práci se rozhodne od všeho odjet a začít nový život v Londýně. Tam potká tajemného cizince s kyticí žlutých růží a postupně mu propadá… Ale proč se k ní chová tak zvláštně? A co znamenají ty žluté růže? Příběh oblíbené slovenské spisovatelky Kataríny Gillerové plný nečekaných událostí, šokujících zjištění a tajemství, která když vyplavou na povrch, zamíchají vztahy nejen v rodině.... celý text

Romány Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: , Motto

Zvláštny príbeh , 2017

dr.romca
04.12.2023 3 z 5

(SPOILER) Opravdu zvláštní příběh. Tři dcery každá jiná... Ke konci pro mě dost přehnané. Jedna žila s podvodníkem, druhá se zlodějem a třetí málem chodí s vrahem.

kadgam
04.12.2023 2 z 5

Celkom pekný príbeh na oddych. Bežný život v bežnej rodine s bežnými starosťami a trochu pokus aj o napätie.

adelinka
21.09.2023 2 z 5

Toto je moja druhá kniha od autorky, ale prvá ma chytila viac. Ani zlé, ale zasa mi tam niečo chýbalo. Príbeh jednej rodiny, tri dcéry, každá iná....

knihovniceS
09.08.2023 3 z 5

Zvláštní příběh
Tak to byl opravdu zvláštní holčičí příběh. Ženy tří generací v jedné rodině a jejich příběh se odehrává v současnosti na Slovensku a v Anglii. Začátek mi připadal neslaný ,nemastný, ale když jsem zabrala, dalo se to krásně číst, dokonce i napětí se dostavilo a konec mě překvapil. Dámy, víc nenapovím, přečtěte si to samy. Dávám 3 hvězdy.

dom.ini
02.06.2022 3 z 5

Toto bylo takové poklidné vyprávění o životě jedné rodiny. Nebylo to nijak špatné, ale ani mě to nijak nenadchlo a myslím, že si za chvilku na děj této knížky už nevzpomenu. Žádná z osob mi nebyla nijak blízká, ani jedna ze zápletek mě nijak výrazněji nezaujala a ani mě upřímně moc najímalo, jak to s jednotlivými postavami dopadne. Nelituji, že jsem si knihu přečetla, ale znovu už bych se do ní asi nepustila.

knihovnička007
01.02.2022 2 z 5

Tak toto byl opravdu zvláštní příběh...
Knihy autorky mám ráda, jsou příjemně odpočinkové a vždy to byla sázka na jistotu.
Tato mne ale neoslovila. Příběhy sester a jejich rodiny. Autorka přeskakovala v dějích, v osobách i časech. Vypravěčkou byla prostřední ze sester a zapletla do toho příběhy Lýdie, matky, babičky, přátel obou sester, vyprávění z Londýna...
Osoby se chovaly nelogicky, dialogy byly nereálné, nikdo mi nebyl sympatický... :/ Rodiče byli divní, když se někdo projevil a řekl, co si myslí, okamžitě zvedla matka obočí a dospělé dcery okřikla...
Jednu hvězdu dávám za hezkou obálku Londýna a druhou za popisy Londýna, kam bych se ještě někdy chtěla podívat.
Jinak mi připadá jako by knihu psal někdo jiný... Ráda vrátím zpět do knihovny.

PaníColumbová
29.09.2021 1 z 5

Opravdu "zvláštní příběh" - nelíbilo se mi, bohužel - autorku mám ráda a určítě jsem od ní četla lepší knihy...:-(

veronika9761
01.07.2021 2 z 5

Na me prilis afektovane. A nemam rada vestirenske vsuvky v knizkach a tady byly na konci snad kazde kapitoly.

Klára90
12.05.2021 2 z 5

Tato kniha od autorky mě nezaujala. Celý příběh mi přišel taková docela slátanina, samé šokující události, až to bylo skoro těžko uvěřitelné. Navíc ani hlavní hrdinka Karolína mi nebyla moc sympatická. Předchozí kniha, kterou jsem od autorky četla, se mi však líbila moc, tak určitě vyzkouším i další knihy

Simona99
04.05.2021 3 z 5

Milá, čtivá knížka plná lásky a osudových okamžiků...výborné oddechové čtení :-)

lenkaabooks
25.11.2020 3 z 5

Knihy této autorky čtu ráda, je to svižné čtení, povětšinou se řeší rodinné vztahy a kostlivci ve skříni.
V tomto příběhu jde o rodinu se třemi již dospělými dcerami. Všechny tak nějak neví co dál, naštěstí mají fajn rodinné zázemí. Ke konci knihy vyjdou najevo věci pro mě těžko uvěřitelné, jakoby nedotažené a nepřirozené. Přesto jako odpočinkové čtivo, ano.

Knihomolka506
28.07.2020 5 z 5

Přečtena loni. Pěkný a oddechový příběh o tom jak se řeší vztahy a problémy v jedné rodině, který vypráví jedna z dcer.

tittanie
17.07.2020

Oblíbená autorka, ale takhle kniha mě moc nenadchla. Měla jsem z ní hodně rozporuplné pocity.

Lejdus
17.05.2020 3 z 5

Mne se kniha libila. Autorka psala poutave, byla jsem zvedava, jak dej bude dale probihat. Na odpocinek na chalupu si myslim, ze se velmi hodi.

vikyna9
18.12.2019 1 z 5

Tohle prostě není pro mě. Dočetla jsem, ale pro z mého pohledu jen hrozná slátanina.

hlavajda93
02.09.2019 3 z 5

knihy od této autorky se mi vesměs líbily, tato taky nebyla špatná, ale byl to opravdu zvláštní příběh...přišlo mi, že hlavní hrdinka ani neví, co chce...

kopretitinka
26.02.2019 3 z 5

Neurazí - nenadchne.

Pepina19
23.02.2019 4 z 5

U této knihy jsem si odpočinula. Nenáročné čtení s celkem přijatelným příběhem. Musím souhlasit s čtenářkou Lidunka 1. To přiznání matky k týrání svého dítěte, v podstatě neznámým lidem je hodně přitažené za vlasy.

lidunka1
29.11.2018 3 z 5

Knížka se nečte špatně, ale je to podle mě lepší průměr. Některé dialogy jsou přitažené za vlasy. Neumím si představit, že by matka, která týrala své děti, to někomu do detailů popisovala (snad kromě slyšení u soudu).

1moniccka
17.11.2018 3 z 5

Knížka se četla celkem obstojně hodně jsem se ztrácela v minulosti a budoucnosti ale nápad na tenhle děj byl dobry a fakt název seděl překvapil mě konec načekala jsem ho zrovna takhle ale byl dobry .