Veru1992 Veru1992 komentáře u knih

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Ačkoliv se jedná už o čtvrté pokračování vyšetřovatelky Fosterové,tak můžu říct,že mě čtení pořád baví a těším se na další díl :-)

24.11.2018 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Sice je to fantasy pro děti, ale i já jako dospělá jsem si ji užila. Miluju HP a stejně jako ostatní jsem srovnávala a obávala se, ale jsem spokojená. To, že má v něčem podobný děj-řekněme to asi tak, že každá kniha je něčím podobná jiné, takže to bych autorce vůbec nezazlívala. Moje představivost si užila svoje-barevný Nikdyuš, grify postav a vše ostatní :-) A dokážu si představit krásné, filmové zpracování pokud by se toho ujal někdo schopný. Za mě jednoznačně 5 hvězdiček a doufám, že autorka bude pokračovat, protože už teď je mi líto, že jsem knížku dočetla!

25.08.2018 5 z 5

Harry Potter: Filmová kouzla Harry Potter: Filmová kouzla Brian Sibley

Pro fanoušky HP nádherná záležitost :-) Miluju tuto knihu.

16.05.2018 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Kniha se mi moc líbila, byly hezky rozepisované popisné pasáže, že jsem si vše mohla detailně představit. Akorát mě mrzí osudy některých postav, ale to tak za války bohužel bylo.

16.02.2018 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

V první řadě mě absolutně dostaly ilustrace-kromě dětských knížek jsem snad neměla v životě možnost se takto pokochat-paráda a přála bych si více takových!!!!I texty mě bavily, sice se někomu můžou zdát jednotvárné, ale ve většině jsem našla kousek ze sebe a pobavila jsem se :-)

24.01.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Kniha mě bavila, nicméně vykazuje velkou podobnost s předchozím dílem, ale jinak dobré :-)

27.10.2017 5 z 5

Co mě naučil tučňák Co mě naučil tučňák Tom Michell

Taky bych si v zivote prala potkat takoveho Juana Salvada :-) Za me pekna kniha s krasnym pribehem.

07.09.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Do knihy jsem se rychle zacetla a bavila me :-) Jiz jsem poridila dalsi knihu od autora,tak doufam,ze bude stejne skvela.

07.09.2017 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Ze začátku pro mě byl osobně boj se srovnat v postavách knihy, ale veděla jsem, že to bude stát za to a taky že jo. Kniha se mi moc líbila :-)

28.08.2017 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Bohužel jsem byla trochu zklamaná. Byla to již moje třetí kniha od Liane Moriarty a zatím nejslabší. Sice čtivé, ale pro mě bez potřebného zajímavého vyvrcholení děje.

28.08.2017 3 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Miluji tuto knihu. Pokaždé když ji čtu mě pobaví a zvedne mi náladu. Doporučuji přečíst každému :-)

Jak se dělá chalupa Jak se dělá chalupa František Nepil

František Nepil píše tak krásné a milé knihy, že už jsem většinu jeho knih četla několikrát a vím, že se k nim ještě vrátím.

Dobrou a ještě lepší neděli Dobrou a ještě lepší neděli František Nepil

Opět krásné počtení. Zábavné a milé čtení.

Dobré a ještě lepší jitro Dobré a ještě lepší jitro František Nepil

Jedna z mých srdcovek. Miluji styl psaní F.Nepila a jeho příběhy jsou plné humoru, který je nám všem tak blízký a myslím, že pobaví každého, jelikož se každý, alespoň v jednom z příběhu najde :-)

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Autorka nezklamala a příběh mě opět zaujal a bavil.

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Liane Moriarty se velmi rychle stala mojí oblíbenou autorkou. Knihy jsou napínavé a čtivé, příběhy poutavé a moderní.

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Dojemné a krásné. Sice jsem spíš fanda happy endů, ale za poslední dobu jsem si zvykla, že v knihách se jim oproti filmům moc nefandí :-D

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

U knihy jsem se velmi zasmála a je opravdu plná typického českého humoru, který mám ráda. Možná bych to stylem psaní přirovnala k Saturninovi :-)

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Stálé humorné, nicméně už mě nepobavila tolik jako předchozí díly. Stále se opakující situace.

18.07.2017 3 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Jedním slovem dechberoucí. Člověk si uvědomí, jakými malichernostmi se zabývá, když si přečte o osudech lidí, které museli protrpět taková zvěrstva.