Aristokratka na koni ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Mladá aristokratka Marie Kostková z Kostky opět řeší nezáviděníhodné problémy. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Místo davů návštěvníků se na zámku kupí neproplacené faktury za vodu a hrozí, že záhy bude největší atrakcí každodenní koupel obyvatel zámku v kašně s dešťovkou. Chce to nějaký nápad… Skvělým řešením se zdá být projekt, v němž se mladá aristokratka Marie III. před zraky návštěvníků chystá, po vzoru svých předchůdkyň, předčasně zemřít. Smrt přitáhne senzacechtivé turisty, bulvární tisk jim udělá reklamu… a budou mít vyhráno. Jenomže všechno je opět jinak — projekt s aristokratkou v rakvi je mrtvý. A zabil ho kníže Schwarzenberg. Nikdy ale není tak zle, aby nemohlo být hůř. O tom nás s nevyčerpatelnou dávkou humoru přesvědčuje pokračování úspěšných knih Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314423/big_aristokratka-na-koni-Mmv-314423.jpg 4.12378
Nahrávám...

Komentáře (484)

Kniha Aristokratka na koni

postrach
10. července

Oddechovka na jeden den.Jako předchozí díly super čtení.

tereza2627
04. července

oddychovka, ktera se rychle cte :) clovek se zasmeje a zlepsi si naladu..


Lenka339
29. června

Pohodová kniha, rychle přečtené, ideální čtení na dovolenou.

VendaS20
24. června

Mám stejný dojem jako z druhého dílu. Některé věci jsou už přehnané a u knihy se nesměji ale je to dobrá oddechovka, která se rychle čte.

fénix56
06. června

Od "aristokratek" očekávám odreagování, zlepšení nálady a toho se mi prozatím vždy dostalo. I když běží vše podle stejných šablon a vím, co můžu od jednotlivých postav očekávat, vůbec mi to nevadí, bavím se zas.

Bakana
08. května

Ze začátku mi přišlo slabší než předchozí 2 knihy. Druhá půlka se trochu zlepšila, už jsem se zase smála nahlas. Trochu mi tam vadí ta love story, přijde mi, že do celkového ducha knihy nezapadá, ale jelikož se jí nevěnuje moc času, tak budiž.

Monike
07. dubna

Uzasna oddechovka, kterou jsem zhltla za dve odpoledne. Uplne vidim Anicku Polivkovou v hlavni roli. Pecka. Diky CV!

Daku
27. března

Pohodové čtení, u kterého se člověk i zasměje

1 ...