Aristokratka na koni ekniha

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Mladá aristokratka Marie Kostková z Kostky opět řeší nezáviděníhodné problémy. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Místo davů návštěvníků se na zámku kupí neproplacené faktury za vodu a hrozí, že záhy bude největší atrakcí každodenní koupel obyvatel zámku v kašně s dešťovkou. Chce to nějaký nápad… Skvělým řešením se zdá být projekt, v němž se mladá aristokratka Marie III. před zraky návštěvníků chystá, po vzoru svých předchůdkyň, předčasně zemřít. Smrt přitáhne senzacechtivé turisty, bulvární tisk jim udělá reklamu… a budou mít vyhráno. Jenomže všechno je opět jinak — projekt s aristokratkou v rakvi je mrtvý. A zabil ho kníže Schwarzenberg. Nikdy ale není tak zle, aby nemohlo být hůř. O tom nás s nevyčerpatelnou dávkou humoru přesvědčuje pokračování úspěšných knih Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314423/aristokratka-na-koni-Mmv-314423.jpg 42008

Aristokratka 3.

Humor, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno (ekniha), Druhé město

Kniha Aristokratka na koni

Kuxka
předevčírem

Knížka byla super, vtipná a určitě doporučuji.

Sofonisba

Kdo si u druhého dílu myslel, že panu Bočkovi dochází dech a inspirace, ať si přečte trojku. Aristokratka je zpět ve velkém stylu a srovnatelná s prvním dílem

EvikU.

Tenhle díl byl pro mně zase na stejném levelu jako první. Některé hlášky se mi líbí víc, některé méně, u některých si řeknu, že už to trochu zachází do trapnosti. Ale celkový dojem je, že si u takovýchto knih odpočinu, zasměju, pustím případné starosti oknem ven. A jenom pluju na vlnách písmenek a humoru. Doporučuju.

Abia

Lepší než dvojka, nějaké nové zápletky. Asi už to bude pořád stejné? jako odpočinková kniha je fajn, na odlehčení po nějaké hutnější knize.

jaja10

Vtipné, veselé. Já se bavila. Hodně vtipných záseků u kterých jsem se nasmála.

trudoš

V rámci vší té depresivní reality za okenními rámy jsem si potřeboval zvednout náladu drobnou šlehou nějaké bohapusté legrace, abych dokázal přežít další nový rok. A doktor Evžen Boček opětovně nezklamal. Už znám jeho postupy, fígle i medikamenty, takže absenci zápletky či stereotyp humoru beru jako hlavní pozitivum, jak už to tak u starých psů a nových kousků ostatně bývá. Tohle je jednoduše čtení, jež se nemůže dávkovat ve větším než malém množství, protože se ho člověk jinak velmi snadno přesytí.
Ovšem, ne že by se mladá aristokratka Marie Kostková z Kostky nějak nudila. Lapálie se všudypřítomnou hrozbou smrti, mediální perzeku… pardon prezentace v deníku Blesk, kastelán Josef v uniformě reichsführera SS, pratetička Nora objevivší se bůhvíodkud, či kníže Schwarzenberg poblouzněný láskou ke striptýzové tanečnici – za ty dva měsíce se toho zkrátka na nejchudším zámku v Čechách (a v jeho okolí) stalo poměrně dost. A já se smál a smál, podobně jako u první i druhé knihy. Krásný zážitek.

takana
29.12.2020

Tento díl je nejslabší, hodně se tam opakují.

LimedkaMikki
28.12.2020

Pořád to stejné dokola, paradoxně mi ale tenhle díl přišel lepší, než ten druhý, který se hodí max jako prázdninová četba k vodě. Co mi zde ale přijde vyloženě nesympatické, tak je chování Marie a Maxe, které by se dalo označit jako první láska 12leté holky z amerického filmu. Myslím, že pokud autor neumí vykreslit realističtější podobu zamilované holky, bylo by lepší, kdyby od toho upustil.