Veru1992 Veru1992 komentáře u knih

Město Ember Město Ember Jeanne DuPrau

Příběh si mě velice rychle získal a má představivost jela na plné obrátky. Prožívala jsem celý příběh společně s hlavními hrdiny a moc se mi líbil. Jestli jste viděli film a váháte, zda si i přesto knížku přečíst, tak rozhodně doporučuji přečíst. Mně osobně se líbila mnohem více než filmové zpracování. A další díl taktéž doporučuji i když už není tak poutavý jako první.

14.06.2017 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Musím se jen přiklonit k názorům všech ostatních. Velmi milé, české,neobyčejně obyčejné počtení :-) Věřím, že se ke knize ještě někdy ráda vrátím a přečtu si ji znovu.

14.06.2017 5 z 5

Upřímně...za mě nic moc....neříkám, že jsem na knihu nedočkavě čekala a těšila se jako kdysi na všechny díly HP, ale i přes mé nevelké očekávání se podařilo autorům mě trochu zklamat. V momentě kdy se začne půlka postav div ne objímat láskou a dojetím, tak mi dochází slov. Sice jsem se chvílemi vrátila do dětství a vrátili se mi i pocity nadšení, které jsem mívala při čtení HP, ale velmi rychle to i vyprchalo. Snažila jsem se knize dát šanci až do konce, ale nic se nestalo. Škoda :-(

27.09.2016 2 z 5