VeronikaSas1 VeronikaSas1 komentáře u knih

Hospodyně Hospodyně Joy Fielding

Joy opět nezklamala. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Pro mě trosku nečekaný závěr

18.02.2024 5 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Po dlouhé době moc krásná oddychovka. Má první kniha z této série a rouhodně ne poslední.

15.01.2024 5 z 5

Slepá ulička Slepá ulička Joy Fielding

Od Joy máme všechny knihy. A toto je první kniha, u které nemohu dat 100%. První půlka se mi moc dobre nečetla, zdálo se mi zbytečně vse natahle. Druhá půlka byla mnohem lepsi. Už mám nachystanou Hospodyni.

17.08.2023 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

,,Co se za jeden vikend může stát. Odjizdela jsem s tím, že se usmíříme s nakonec odjíždím jako vdova,,. Všechny knihy od této autorky mám přečtené s musím říct, že opět nezklamala. Napínavé, velmi čtivé a rozuzlení až v samotném závěru.

13.07.2023 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Další napínavý příběh od teto skvele autorky

06.06.2023 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Tina Frennstedt

Skvělá knížka. Miluju severské krimi a dostala jsem presne to, co jsem očekávala. Napínavý dej, skvělá zápletka a nečekaný závěr. Už mám nachystanou další Silnice č. 9

09.08.2022 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

3 kniha od této autorky, co jsem četla. Opět velmi zdarilá. Četla se jedním dechem.

18.07.2022 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

První přečtena kniha od teto autorky. Za mě nádherné napsána kniha. Je fakt, ze knihu musím trosku vstřebat, některé pasáže a obzvlášť konec mě tedy hodně dostal. Rozhodne to není poslední kniha, kterou si od teto autorky přečtu.

01.02.2022 5 z 5

Chodba hrůzy Chodba hrůzy Andrea Rimová

Má první prectená kniha od této autorky. Nemohla jsem se od ni odtrhnout. Zajímavý příběh, který vyústil na konci nečekaným závěrem.

06.09.2021 5 z 5

Slzy pro Araba Slzy pro Araba Mirka Manáková

Knihu jsem přečetla za tři dny. Na jednu stranu velmi napínavý příběh,ale na druhou stranu,velmi drastická.

19.03.2021 3 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Již druhá přečtená kniha od této autorky a prostě úžasná. Napínavá od začátku az do poslední stránky, a to doslova.

25.08.2020 5 z 5

Pro lásku k dceři Pro lásku k dceři Sarah Taylor

Ja nevím, asi se budu opakovat, nečetla jsem příspěvky. Kniha velmi dobre napsaná, az my někdy behal mráz po zádech. Podle skutečného příběhu, jako spousta ostanich. Ale toto téma je tak známé, jina kultura, navic ve většině zemích matky nemají nárok na sve deti a stejne do toho holky jdou. A porad stejna písnička.... Byl úplně jiný než jsem si ho vzala, pak se úplně změnil.

28.07.2020 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Úžasná kniha. Krátké kapitoly mi velmi vyhovovaly. Napínavý příběh s nečekaným závěrem. Vřele doporučuji

12.05.2020 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

První přečtená kniha od tohoto autora a rozhodně ne poslední. Kniha přečtená za pár dní. Napínavý příběh s rozuzlením až na konci.

07.05.2020 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Kniha přečtena za 2 večery. Napinavý děj, místy mě tlouklo srdce strachem. Nečekaný závěr a rozuzlení.

08.01.2020 5 z 5

Panenka Panenka Hollie Overton

Úžasná kniha. Už se mi dlouho nestalo, že bych přečetla knihu za 3 dny. Byť od začátku bylo jasné, kdo za vším stoji, tak cela kniha mela spád a velmi dobře se četla.

20.11.2019 5 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Opravdu odpočinková kniha,což jsem po všech těch dramatech, které jsem v poslední době četla, velmi potřebovala.

11.11.2019 5 z 5

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Tuto autorku miluju a opet nezklamala. Velmi čtivý děj, a i kdyz nazev knihy hodne vypovida o tom, ze,, vrahem je zahradnik,,,tak az v poslednich strankach jsem se zjistila, ze muj odhad byl velmi spatny????

24.10.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Moc krásná kniha, za mě o malinko lepší jak Hana. Rozhodně stiji za přečtení.

16.09.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Užasně napsaná kniha. Strhující děj od začátku do konce. Po přečtení kapitoly jsem musela pořád číst dál a dál, nemohla jsem se od knihy odpoutat. Vždy jsem si říkala, že už vím, kdo je vrah a spisovatelka zase vložila do děje něco, co mi mou teorii úplně vyvratilo. Mam rada knizky, u kterých dochází k rozuzlení az na konci knihy a to je přesně Kridak.

25.07.2019 5 z 5