Milá Bridget, chci tě

Milá Bridget, píšu ti tenhle dopis, protože je dost nepravděpodobné, že bych někdy sebral odvahu říct ti to do očí. Takže tady to je. Vůbec se k sobě nehodíme. Ty jsi spořádaná svobodná matka, co to má v hlavě srovnané. Já jsem jen nezodpovědný doktůrek z Anglie, co tu ve městě působí jenom dočasně a žije v tvojí přestavěné garáži, než se zase vrátí domů. Jenže se tu vyskytla taková věc… z nějakého pitomého důvodu na tebe prostě nedokážu přestat myslet, a to v dost nevhodných souvislostech. Chci tě. Jediný důvod, proč ti to teď píšu, je, že si nemyslím, že je to jednostranné. Všiml jsem si, jak se na mě díváš. Asi působím dost trapně, když po sobě házíme neslušnými vtípky, ale to, že mě přitahuješ, žádný vtip není. Takže proč ti to vlastně píšu? Prostě tím chci naznačit, že jsme oba dospělí, sex je zdravá a přirozená věc, a že mě můžeš najít hned za těmi dveřmi z kuchyně do garáže. Mám-li být úplně přesný, chci, abys věděla, že ty dveře odteď nechávám otevřené pro případ, že bys za mnou třeba někdy v noci chtěla zajít. Bez otázek. Přemýšlej o tom. Anebo ne. Jak budeš chtít. Beztak pochybuju, že ti ten dopis vůbec strčím pod dveře. Simon...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380633/big_mila-bridget-chci-te-djk-380633.jpg 4.1647

Vydáno: , Baronet

Dear Bridget, I Want You, 2017

Kniha Milá Bridget, chci tě

Miška935

Tahle kniha me neskutečně vtahla do sebe, ze jsem nemohla přestat číst. Příběh je takový normální, ale bavil me. Ale kniha je napsána vtipne dost jsem se i nasmala :)

lenka7679

Četla jsem určitě lepší, ale i horší. Tohle je nenáročná a průzračná romance, kterou nic nekalí. Doslova odpočinková četba s vypnutím mozku. Skvěle se čte a příběh utíká před očima. Tato kniha je buď na dovolenou, nebo když je člověk nemocný. Takový zvedák nálady.

Lofda
31.12.2021

Asi přeháním, ale dávám plný počet.. Na tuhle knížku jsem se chystala už dlouho a teď přišel její čas. A bylo to správné načasování, na tomhle vyprávění mi sedlo úplně všechno. Vtipné, romantické, moment překvapení taky nechyběl.. Prostě dávám plný počet ** a tímto uzavírám další čtenářský rok.

evik2710
26.11.2021

Pěkně se četla hezký lechtivý příběh

moudivlacek
27.10.2021

Není to žádný super převrat v literatuře, ale přesto je to velice dobrá kniha. Kdo od ní očekává romantiku, trošku sexu, podmanivý příběh dvou milujících se lidí a velkou dávku humoru, pak nemůže být zklamán.
Vtipné dialogy a řádky, nad kterými se člověk s úsměvem začervená, všechny starosti hodí za hlavu a užívá si příběh.
Ano, pak máte v rukou tu správnou knihu. Užijte si ji.

PepkazDepka
09.10.2021

Uplne mimo mojho stylu, ale napriek tomu sa mi velmi pacila a mala som ju precitanu rychlo. Pacil sa mi aj happyend, proste dobra oddychovka :) Asi mrknem od autoriek aj dalsiu.

Veronica.Faye
06.10.2021

Kniha sa čítala veľmi dobre, bolo to také svižné. Bolo to práve tým, že kapitoly boli kratšie a tak som ich hltala jednu za druhou. Išlo o naozaj rýchle a vtipné čítanie, ktoré mi padlo vhod. Navyše som neobjavila žiadne hluché a nudné momenty. Je ale pravda, že niektoré časti príbehu boli predvídateľné, ale mne to nevadilo. Občas sa v knihe vyskytli aj smutnejšie momenty, avšak striedali sa s tými vtipnými scénami a doťahovačkami, ktoré ma fakt bavili a nasmiala som sa. Čo sa týka postáv, obľúbila som si ich celkom rýchlo. V knihe ma prekvapil naozaj nečakaný zvrat, po ktorom som si nebola istá, aký záver mám čakať. Ten ma samozrejme nesklamal, bol milý a vtipný, presne v duchu celej knihy. Ak teda vyhľadávate príjemné a vtipné oddychovky, odporúčam Vám siahnuť práve po tejto knihe.

Terez9119
22.09.2021

(+ SPOILER) Ne, prostě Penelope ne. Druhá knížka od stejné autorky a stejně slabé. Na začátku se do sebe zamilují a do konce je to nepřejde. Žádné zvraty, skoro žádný děj. A příšerně přeslazený konec. Simon je další z řady dokonale dokonalých mužů, co dělají všechno správně, Bridget je fajn máma osmiletého kluka. Navázání od začátku úžasného vztahu syn-hlavní hrdina samozřejmostí. Mám ráda romantické oddechovky, ale tohle bylo na mě moc a několikrát jsem se přistihla, jak protáčím oči.
Co mi taky vadilo, byly černobílé postavy. Hlavní hrdinové jsou úplně bílí, některé ženy zase úplně černé. Třeba charakter Giny byl úplně plochý a nevyužitý. Škoda.
A zápletka s manželem se mi vůbec nelíbila, autorky si ji mohly klidně odpustit. Není přece třeba mrtvého manžela takto očernit, aby bylo jasné, že hrdinka stoprocentně patří k hrdinovi. Přece není nic špatného na tom někoho milovat a v dobrém na něj vzpomínat, a přesto najít novou lásku. Krásně se s tím vyrovnala třeba Lisa Kleypas v Ďáblově dceři. Tenhle vývoj mi ale přišel úplně zbytečný a do jisté míry mi tu knížku zkazil.