Milá Bridget, chci tě

Milá Bridget, píšu ti tenhle dopis, protože je dost nepravděpodobné, že bych někdy sebral odvahu říct ti to do očí. Takže tady to je. Vůbec se k sobě nehodíme. Ty jsi spořádaná svobodná matka, co to má v hlavě srovnané. Já jsem jen nezodpovědný doktůrek z Anglie, co tu ve městě působí jenom dočasně a žije v tvojí přestavěné garáži, než se zase vrátí domů. Jenže se tu vyskytla taková věc… z nějakého pitomého důvodu na tebe prostě nedokážu přestat myslet, a to v dost nevhodných souvislostech. Chci tě. Jediný důvod, proč ti to teď píšu, je, že si nemyslím, že je to jednostranné. Všiml jsem si, jak se na mě díváš. Asi působím dost trapně, když po sobě házíme neslušnými vtípky, ale to, že mě přitahuješ, žádný vtip není. Takže proč ti to vlastně píšu? Prostě tím chci naznačit, že jsme oba dospělí, sex je zdravá a přirozená věc, a že mě můžeš najít hned za těmi dveřmi z kuchyně do garáže. Mám-li být úplně přesný, chci, abys věděla, že ty dveře odteď nechávám otevřené pro případ, že bys za mnou třeba někdy v noci chtěla zajít. Bez otázek. Přemýšlej o tom. Anebo ne. Jak budeš chtít. Beztak pochybuju, že ti ten dopis vůbec strčím pod dveře. Simon...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380633/mila-bridget-chci-te-djk-380633.jpg 4.2380
Vydáno, Baronet

Dear Bridget, I Want You, 2017

Kniha Milá Bridget, chci tě

Terez25
včera

No, co říct... Pěkná, milá romanťárna, při které se můžete zasnít, že potkáte nádherného, mladého lékaře, který se do vás bezhlavě zamiluje a navíc s ním pokaždé prožijete nadpozemský orgasmus... no krásná představa, kterou najdeme asi opravdu jen v knížkách. Ale právě proto je také čteme. :-)

ElikaS
předevčírem

Moc hezká knížka, navíc jsem si užila i prostředí nemocnice, které se mi v romantických knížkách líbí. Simon byl zlatíčko a knížka byla jednak vtipná a měla i myšlenku. Rozhodně doporučuji.

FairyD.

Nepreferujem knihy kde hlavná hrdinka je staršia ako hlavný hrdina. V tomto prípade mi to až tak nevadilo, bolo to pekne spracované, nebolo to formulované nasilu. Bol to krásny, vtipný, romantický príbeh.

Juliette

Tato kniha pobavila. Byla vtipná, romantická a velice mile a čtivě napsaná ;-)

Ketfl

Kniha rozhodně nebyla špatná, dobře se četla, líbily se mi i hlavní postavy. U některých hlášek jsem se i pěkně zasmála. Nicméně od tohoto dua autorek jsem ale již četla lepší knížky.

Anet257

Zatím nejslabší kniha, kterou jsem od autorky četla. Avšak velmi se mi na knize líbily hlavní postavy...konečně změna od puberťáků a vysokoškoláků! Bridget řešila smrt manžela, práci a péči o chlapce a potkala Simona, který ji tak krásně ochraňoval a podporoval. :)

Alieen

Příjemné počtení, avšak tato kniha pro mě byla jedna z těch horších.

petulkapeta

krasna,vtipná,nečekala jsem že mě bude bavit až tak moc... :)

Červený adresář
Červený adresář