Milá Bridget, chci tě

Milá Bridget, píšu ti tenhle dopis, protože je dost nepravděpodobné, že bych někdy sebral odvahu říct ti to do očí. Takže tady to je. Vůbec se k sobě nehodíme. Ty jsi spořádaná svobodná matka, co to má v hlavě srovnané. Já jsem jen nezodpovědný doktůrek z Anglie, co tu ve městě působí jenom dočasně a žije v tvojí přestavěné garáži, než se zase vrátí domů. Jenže se tu vyskytla taková věc… z nějakého pitomého důvodu na tebe prostě nedokážu přestat myslet, a to v dost nevhodných souvislostech. Chci tě. Jediný důvod, proč ti to teď píšu, je, že si nemyslím, že je to jednostranné. Všiml jsem si, jak se na mě díváš. Asi působím dost trapně, když po sobě házíme neslušnými vtípky, ale to, že mě přitahuješ, žádný vtip není. Takže proč ti to vlastně píšu? Prostě tím chci naznačit, že jsme oba dospělí, sex je zdravá a přirozená věc, a že mě můžeš najít hned za těmi dveřmi z kuchyně do garáže. Mám-li být úplně přesný, chci, abys věděla, že ty dveře odteď nechávám otevřené pro případ, že bys za mnou třeba někdy v noci chtěla zajít. Bez otázek. Přemýšlej o tom. Anebo ne. Jak budeš chtít. Beztak pochybuju, že ti ten dopis vůbec strčím pod dveře. Simon...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380633/mila-bridget-chci-te-djk-380633.jpg 4.2511
Vydáno, Baronet

Dear Bridget, I Want You, 2017

Kniha Milá Bridget, chci tě

KikušBr
včera

Děj knihy byl celkem předvídatelný, ale je to příjemné a oddechové čtení.

Raislin

První scéna s háčkem mě naprosto odrovnala. Smála jsem se i konverzaci o dnech na kalhotkách! To bylo parádní! Zbytek příběhu předvídatelný. Ale i tak hezké romantické čtení!

Dela90

Já to prostě nechápu, jak tahle autorská dvojice píše tak božsky. Tahle knížka byla jako ta nejsladší bonboniéra s úžasnou náplní, která se vám vryje do chuťových pohárků na sakra dlouho. Ještě budu dlouho vzpomínat. :-)

Vendulik

Nevím, proč má kniha tak vysoké hodnocení. V příběhu není pořádná zápletka. A ani jsem se u této knihy ani jednou nezasmala. Konec byl v celku zajímavý.

Čekala jsem tedy více a za mě tady nejslabší kniha těchto autorek.

splaty

Čtivé, na konci oslazené.

lihate

Já moc nechápu, čím to tohle autorské duo dělá, ale jejich příběhy jsou prostě senzační. Jediné co vlastně nepobírám je, proč musí všechny jejich knihy mít tak šíleně strašné obálky. Pokaždé se bavím a kniha mi nejde odložit, ale zároveň chápu, když ji díky obálce někdo ani neotevře. Ty příběhy mají přesah, oproti jiným erotickým románům a celkem silný děj. Bridget jsem si oblíbila, vtipná, spontánní, ochranitelská, se smyslem pro humor i trochu trapnosti. To se vždy cení. Simon je typický krasavec. Což je vždycky zábava číst. Navíc je charismatický, trochu praštěný, inteligentní a všechno, co by správný kluk měl být. Celý příběh se mi moc líbil. Bavilo mě prostředí, bavili mě dialogy, líbila se mi zápletka a vlastně celkově byla kniha parádní.

"Největší riziko je do žádného nejít."

"Domov není hromada cihel. Domov je místo, kde jsi šťastný."

Kobzíci

Od třičtvrtě knihy mi to už přišlo zbytečné a extra doslazené.

BlankaHill

Spojení těchto dvou autorek funguje báječně. Čtivé, sexy, vzrušující. Ideální odpočinkové čtení, kterému nemám co vytknout.