VeronikaSas1 VeronikaSas1 komentáře u knih

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Je to 3 kniha, kterou jsem od teto autorky cetla. Dela mu hodne problem se zorientovat ve jmenech vsech postav, kterych tam ma autorka opravdu hodne. Nakonec se z toho vyklubal i zajimavy pribeh.Ale po druhe, uzbych po knize nesahla.

10.01.2019 2 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Už dlouho jsem nečetla knihu,ktera by mi tak zůstala v paměti.Velmi silný příběh o neskutečně statečné dívce. Kniha je velmi pěkně napsaná a pohltila mne od první stránky a taky proto přečtená za 2 dny.

14.06.2018 5 z 5

Marie Terezie: Miluj a panuj Marie Terezie: Miluj a panuj Miroslava Zlatníková

Nadhery historický roman.precteni jedním dechem.

26.05.2018 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Kdyz jsem videla film,tak jsem si rikala,ze knihu cist nebudu,z duvodu velmi narocneho pribehu. knihu mi pujcila kamaradka a dlouho jsem ji odkladala. Kniha je skvele napsana,ovsem pro me,jako rodice dost narocna a bolestiva. I presto,knihu jsem precetla za 3 dny.

22.03.2018 5 z 5

Žluté oči krokodýlů Žluté oči krokodýlů Katherine Pancol

Kniha se mi moc libila.Normalni,obycejna rodina a spousta pribehu :-)

06.03.2018 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Kniha neni spatna,ale cetla jsem od autorky lepsi knihy. Ale uz na zacatku vite,jak dopadne konec.

07.01.2018 4 z 5

V plamenech V plamenech Rosamund Lupton

Musím říct,že ani nevím,jak popsat mé pocity. Po přečtení knihy Sestra jsem si řekla,ze tato autorka nebude můj šálek kávy. No ještě,že jsem nedala na svůj dojem. Kniha me zaujala uz od samého začátku.Když si myslíte,že případ je vyřešen,najednou kniha nabere jiny směr a vše je jinak. Musím říct,že po dlouhé době,vyborna detektivka. Za mě opravdu palce nahoru.

07.12.2017 5 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Tak kdyz jsem cetla předchozí komentáře,tak musím říct, že se mi do knihy moc nechtělo. Naštěstí jsem se do ni pustila a vůbec nelituju. Pro mě napínavý příběh od začátku do konce. Řešila se nejedna zápletka a az do konce nebylo vubec jisté,kdo maleho Bena unesl. Za me teda opravdu dobre poctenicko.

30.10.2017 5 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Úžasná kniha s překrásným příběhem.Knihu jsem přečetla za 3 večery :-)

01.08.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Tak takovy thriller jsem snad jeste necetla.moc se mi do toho z pocatku nechtelo,protoze jsem asi pred mesicem cetla Zmizeni Samanthy Shipleyove,ale musim rict,ze Manzele odvedle zatim bezkonkurencni knizka.I kdyz jsem si rikala,o cem knizka bude dal, kdyz v polovine bylo rozuzleni,ale neustale se objevovali nove zapletky az do konce knihy.co do konce...do posledni vety.

01.07.2017 5 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Tak diky ctenarske vyzve jsem se ke knize vratila po asi 20ti letech. Kniha se mi moc libila a diky ni jsem si zavzpominala i na sve detstvi. Uz ted se tesim,jak ji budu cist s dcerou.

07.06.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Prvni kniha od Jojo co jsem cetla.Prekrasny pribeh,ve kterem jsem se i zasmala a konec obrecela.

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Z pocatku jsem se do knihy moc nechtela poustet,protoze toto tema nemam moc rada a " nedela mi dobre".ale kniha byla fantasticka,krasne se cetla.

03.06.2017 4 z 5

Čmeláci v srdci Čmeláci v srdci Petra Hülsmann

Super knizka :-)

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Me se kniha moc libila.Mam od Joy vsechny knizky a tato patri mezi TOP.Cetla se vyborne a kdybych nemusela spat,tak ji prectu na jeden zatah.konec byl teda velmi necekany.

Osvobozená Osvobozená Sylvia Day

Musela jsem si precist predesle dily,abych si vzpomnela na dej.ale serie byla pekna od zacatku az do konce.posledni dil byl super.

03.06.2017 4 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Nemuzu rict,ze by se mi kniha nelibila,ale neni to muj zanr.nektere kapitoly byly velmi vtipne,a nektere jsem jen preletla.

28.05.2017 4 z 5

Velká kniha pohádek Velká kniha pohádek Božena Němcová

Překrásná kniha pohádek

13.05.2017 5 z 5

Hra o holčičku Hra o holčičku Soňa Štroblová

Kniha me dost zklamala.Casto jsem se musela vracet k tomu,co jsem precetla,protoze jsem nektere souvislosti nechapala.No ovsem nejhorsi byl konec,kde jsme se nedozvedeli vubec nic.Zaver zustal nedoreseny a otevreny.Mela jsem co delat,abych knihu docetla.

07.04.2017 1 z 5

Zvěrolékař a kočičí historky Zvěrolékař a kočičí historky James Herriot (p)

Krasna kniha na odreagovani

03.04.2017 5 z 5