Hra o holčičku

Příběh Saši, bývalé novinářky, dnes profesorky na vysoké škole, a Roberta, německého lékaře se soukromou praxí, se odehrává střídavě v Čechách, Německu a Chorvatsku. Společnou láskou obou je Robertova dvanáctiletá dcera Kate, která žije se svou matkou v nové rodině. Silný a vášnivý vztah mezi Sašou a Robertem, jenž je i v jejich pozdním věku plný zvláštností a sexu, však nekončí happy endem. Časem vyplave napovrch překvapivé tajemství, jež nemile zasáhne všechny tři protagonisty. Dramatický rozchod krutě poznamená další život nejen Saši a Roberta, ale především malé Kate....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/310020/hra-o-holcicku-xO1-310020.jpg 2.217
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Ikar (ČR)

TamaraKrejčí

Velké zklamání, chaos, zmatek bez konce..

dee7

Při čtení této knížky jsem si stále říkala: "Sašo, vykašli se na Roberta, najdi si někoho jiného, takový sebestředný blb, proboha.."
Těžko se to četlo, měla jsem takový "časový chaos", často jsem se vracela k přečtenému. Konec nedořešený, myslím si, že teprve tam hra o holčičku začíná..

VeronikaSas1

Kniha me dost zklamala.Casto jsem se musela vracet k tomu,co jsem precetla,protoze jsem nektere souvislosti nechapala.No ovsem nejhorsi byl konec,kde jsme se nedozvedeli vubec nic.Zaver zustal nedoreseny a otevreny.Mela jsem co delat,abych knihu docetla.

matilda74

Zklamani. Cekala jsem od knihy neco jineho....

Mermaida

Přišlo mi, že kniha je "o ničem" - ačkoliv se úzce dotýká tématu, které ale není plně vysloveno. A zrovna na konci, to konečně vypadá, a hle ... tím kniha končí. Prostě neucelené, a neustále se omílá to samé dokola - ačkoliv to omílané je vztah. A text rozdělen pouze značkou, bez kapitol, mi k celkovému dojmu také nepřidal. Pro mě zklamání..

Aneleh

Knížka mě zklamala. Dočetla jsem ji jen silou vůle a ze zvědavosti, jak to vlastně skončí, když vlastně už skoro od začátku vím, o co jde. Neskončilo to vlastně nijak nebo spíš tak, že bych teprve na konci očekávala, že se konečně bude něco dít. Od hlavního příběhu se neustále utíká někam jinam a ani vlastně nelze poznat, v jakém čase se co děje. Popisují se zahraniční letoviska, jako kdyby autorka nevěděla, čím zaplnit stránky, protože nemá nic jiného říci, než že má strach o "andílka Kate", což se opakuje neustále, ale bez toho, aby se někam pokročilo. Knížka není ničím poutavá, zaujaly mě jen některé citáty a jen díky nim dávám aspoň jednu hvězdičku. Mrzí mě, že jsem touhle knihou po hodně dlouhé době sáhla vedle.

golfinka1

nevím ale tato kniha mě nezaujala vůbec ničím , od samého začátku až do konce pořád blábolení jen o jednom , samé rozchody a návraty , vůbec mi nepřišlo že by se tam hrálo o holčičku , jen že měla strach o ní , nic víc nic míň, jedna věta v tom byla zajímavá až odporná , a to ke konci , nic zajímavého na této knize jsem bohužel nenašla , konec skončil jako kdyby měla mít kniha pokračování , když už se začne něco dít tak konec ...prostě zklamání

Zdendadoc

Kniha byla v mnoha věcech překvapivá. Občas jsem se nemohla najít na časové ose ale možná to bylo jen nepozorným čtením. Celou knihu přemýšlíte co ta Saša na Robertovi vlastně vidí. Ke konci čekáte vyřešení celé situace ale bohužel, vlastně se nedočkáte.

Danago

Zvláštní knížka. Já sem čekala něco úplně jiného,proto sem docela zklamaná. Konec byl pro mě šok.