Děti z Bullerbynu

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Pokaždé, když se na našem knižním trhu objeví tato knížka Astrid Lindgrenové, nositelky Ceny H. Ch. Andersena, udělá radost malým i větším čtenářům. Šest dětí – Lisa, která všechno vypravuje, její dva bratři Lasse a Bosse, sestry Anna a Britta a kamarád Olle – v ní prožívá veselé či méně zábavné každodenní příhody na švédském venkově. Ve třech částech knihy strávíme s dětmi celý rok: jaro s koťátky, léto s prázdninami, podzim se školou, zimu s vánočními svátky. A protože jsou to příběhy, které v různých podobách může zažít každé dítě, těší se stále neutuchajícímu zájmu čtenářů na celém světě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11902/deti-z-bullerbynu-6EP-11902.jpg 4.63625
Literatura světová, Pro děti a mládež, Příběhy
Vydáno, Albatros (ČR)

Alla vi barn i Bullerbyn, Mera om oss barn i Bullerbyn, Bara roligt i Bullerbyn, 1947

Kniha Děti z Bullerbynu

Satalin
včera

Moje nejoblíbenější dětská kniha. Jako malý jsem dočetl poslední stranu, trochu fňukl, že už ne konec, obrátil a jel zas od začátku. A i v dospělosti si ji rád přečtu.

PájaK37

Nejlepší knížka mého dětství.

Thom13

Toto byla moje druhá kniha, kterou jsem přečetl úplně sám (je mi 6 let). Příběh dětí se mi moc líbil.

m_martina

Knihu jsem teprve nedávno předčítala vnučkám a líbila se jim.

JohnyStein

Srdcová záležitost

jednorozka

Dalsi srdcovka, jedna z mych nejoblibenejsich knizek vubec. Muzu ji cist i dnes a porad mi neco dava (navic i pohled dospelych, co mi jako diteti unikl). Moc jsem si prala a porad preju mit takovou partu dobrych kamaradu a bydlet na tak krasnem miste v prirode. Je to velice ctive napsane a nektere vety si pamatuju skoro slovo od slova. A ty krasne ilustrace to jen doplnuji.

Baruš111

Řada jsem si přečetla po mnoha letech Děti z Bullerbynu, je to oddechová knížka, určitě doporučuji.

ufak

moje oblíbená kniha