Bratři Lví srdce přehled

Bratři Lví srdce
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/2528/bmid_bratri-lvi-srdce-evO-2528.jpg 5 818 818

Krásný, nevídaný, strhující příběh odvahy, cti a věrného přátelství, které zvítězilo nad smrtí, zradou a nenávistí, prožili sourozenci Jonatán a Karel zvaný Suchárek.

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Bröderna Lejonhjärta , 1973

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bratři Lví srdce. Přihlašte se a napište ho.

Bessynka
21.06.2024 5 z 5

Tahle kniha mě absolutně emočně odstřelila, zvlášť když jsem ji jedním dechem přečetla v dospělosti. Můžu jedině doporučit.

simca9342
26.04.2024 5 z 5

"Z pravěku"
Asi nejlepší kniha od autorky !! Příběh o tom, co může následovat po životě. Dva kluci, jeden život, jeden fantastický příběh a nekonečné možnosti v jiném světě . Jinými slovy každý máme svou Nangijálu :)
K filmu: pěkné zpracování povah hlavních postav, Nangijála byla něco jako "svatyně" , ráj na zemi, to, co ostatním celý život chybělo, co neměli tehdy teď najednou to měli, ale hlavně se setkali s těmi, které by v normálním svetě niķdy neviděli.

ZáchodovýČtenář
16.04.2024 5 z 5

Krásné, ale smutné. Knihu jsem četla dětem a chvílemi jsem váhala, jestli číst dál. Děti jí ale vnímaly jinak, pro ně to bylo dobrodružství a vyprávění o tom, že smrtí nic nekončí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Zfilmováno

Bratři Lví srdce (2002)