Veronika2692 Veronika2692 komentáře u knih

Poslední příliv Poslední příliv Sandrine Collette

Nějak mě to nezaujalo..bylo to takové nijaké, strašlivě moc popisu a hodně málo přímé řeči nebo vlastně jakékoliv komunikace mezi postavami. Postupně jsem si na to zvykla, ale četla jsem rychle, chvílemi mezi řádky, tak abych to měla vlastně rychle za sebou. Nerada nechávám knihy nedotčené.

12.05.2021 2 z 5

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

Wow, skvělá prostě. Autora miluju, všechny tři jeho knížky přečtené a všechny parádní. A tahle samozřejmě mezi nimi, napínavé čtení, skvělá hlavní postava. Už se těším na další knížku, měla by být na podzim :)

02.05.2021 5 z 5

Dcery jezera Dcery jezera Wendy Webb

Moc se mi líbila, krásný, tajemný příběh. Postavy mi byli všechny moc sympaticke. Prolínání minulosti a přítomnosti sedělo a i na ten větší počet postav se dalo zvyknout a zapamatovat si je nakonec. Rozuzlení paráda, nečekala jsem. Ráda si přečtu i další knížky od autorky.

20.04.2021 5 z 5

Smršť Smršť Jozef Karika

No.. příběh je vlastně parádní, mám ráda tohle nadpřirozeno, věřila jsem tomu, vcítila se do postav. Ale pak ke konci už to na mě bylo moc, moc filozofování, to není na mě, bohužel tomu vůbec nerozumím a asi ani nechci, nezajímá mě to. Takže konec mě zklamal

01.04.2021 3 z 5

Ústav Ústav Stephen King

Super příběh, prostě King je opravdu king :)

24.03.2021 4 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Výborná! Rozhodně doporučuju, mě se moc líbila. Super příběh a ten konec, pecka, to jsem fakt nečekala :)

23.02.2021 5 z 5

Kruh Kruh Rona Halsall

Tak do třičtvrtě mě kniha bavila, zajímavé vyprávění z obou stran. Jenže potom jsem se začala ztrácet v příběhu a chtěla jsem vlastně už jen dočíst. Ještěze alespoň epilog to trochu vylepšil a něco vysvětlil.

10.02.2021 2 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Stephen King

Je to vlastně úplně strašnej příběh, smutnej, protože, kdo si přeci dobrovolně vybere pochod smrti? Ale asi jsem od toho očekávala ještě víc, něco mi tam ještě chybělo, nevím.

30.01.2021 3 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Výborná kniha, napínavý příběh. Hodně postav mi ze začátku dělalo problémy, ale postupně do sebe vše začalo zapadat. Konec tedy pro mě vlastně ne úplně, jak jsem očekávala, ale beru. Asi vyzkouším další díly.

19.01.2021 4 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Prostě opět skvělý Kepler, moc jsem se na novou knížku těšila a nezklamala. Joona se zase ukázal a prostě celý příběh byl výborný.

17.12.2020 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Líbila se mi, stejně jako všechny její předešlé. Celý příběh byl fajn, jen jsem asi čekala, že přijde ještě nějaké wow finále, a to se úplně nekonalo. Ale v každém případě je to příběh, ze kterého bysme si všichni mohli vzít ponaučení.

30.11.2020 4 z 5

Prohřešek Prohřešek Brandi Reeds

Čekala jsem od knihy podle anotace a i přirovnání ke knize Dětské zoubky(mimochodem výborná kniha) trochu něco jiného. Ale i tak mě bavila, i když to bylo dost zamotané a když se to ke konci už začínalo rozplétat, ztrácela jsem se. Nicméně sympatická hlavní hrdinka i její dcerka

18.11.2020 3 z 5

Ať zemře Ať zemře Sarah Pinborough

Od Sarah jsem četla obě předcházející knihy a musím říct, že se mi líbily mnohem víc než tato. Určitě nebyla špatná, to vůbec, ale za mě je daleko za Ví o tobě i Tiché lži. Občas jsem se v postavách ztrácela a ani mi nebyly dvakrát sympatické.

28.10.2020 3 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Pecka, wow, já jsem teda nadšená. Na to, že je to její první psychothriller, tak paráda. Ten příběh je skvěle vymyšlený a dotaženy do konce, no a konec? Ten byl asi nejlepší :)

13.10.2020 5 z 5

Imaginární přítel Imaginární přítel Stephen Chbosky

Musím smeknout klobouk před autorovou fantazií, to je teda mazec. Ale na mě to už bohužel bylo trochu moc, posledních cca 200 stránek jsem četla jen proto, abych už knihu prostě dočetla. Byla strašně dlouhá a už jsem se v ní potom dost ztrácela. Ale určitě není špatná, jen na mě už moc scifi

05.10.2020 3 z 5

Papíroví duchové Papíroví duchové Julia Heaberlin

Ze začátku mě to moc nebralo, ale časem jsem si knížku celkem oblíbila a ráda ji četla. Obě postavy mi byly sympatické, i když občas trochu přehnané a nesmyslné jednání.

17.09.2020 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Výborná kniha, moc se mi příběh líbil, strasne jsem se těšila, až zase budu číst. Konec jsem úplně nečekala , takze za mě i zvrat a překvapení nakonec :)

31.08.2020 5 z 5

Sídlo smutku Sídlo smutku Gail Godwin

Takové hezké a příjemné vyprávění, žádné velké akce, děj pěkně plynul. Hororem bych knihu rozhodně ale nenazvala, ani duchařinou. Ale četlo se pěkně.

09.08.2020 3 z 5

Blackout - Zítra bude pozdě Blackout - Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Docela mě vyděsilo, jak by to na světě jednou mohlo dopadnout. Skvělé zpracování tématu, i když za mě občas až moc politiky, ale to k tomuhle tématu asi patří. Střídání míst na světě, kde zrovna děj probíhá se mi naopak velice líbilo, vidět to ze všech stran, jak se s tím, kde poprali bylo fajn.

27.07.2020 4 z 5

Dívka na kusy Dívka na kusy Kathleen Glasgow

Tak ta se mi moc líbila, tuhle knihu by si měly přečíst hlavně ty dívky, kterých se tohle téma týká. Rozhodně je ale dost zajímavá i pro ostatní. Já z ní byla opravdu paf, krásně napsané a popsané všechny emoce a celý příběh. Chvílemi velmi dojemný, skoro se mi chtělo brečet.

12.07.2020 5 z 5