Veronika2692 Veronika2692 komentáře u knih

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

Skvělá knížka, zase úplně jiný příběh, jiné téma, než na jaká jsem zvyklá a k tomu ještě ty obrázky, úplně tu knihu ozvláštnily a vylepšily. Moc se mi to líbilo a navíc takové rozuzlení mě vůbec nenapadlo, takže pro mě i překvapení na závěr.

23.03.2023 5 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Musím znovu dát plný počet hvězd, to jinak nejde. Colleen mě opravdu baví, krásné, přesto většinou hodně smutné nebo vážně příběhy, ale tak bezvadně napsané. Chtěla bych je číst pořád dál a dál. Už jsem předobjednala její dvě nové knížky :)

09.03.2023 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Viděla jsem nejdřív film, až pak přečetla knížku. Film byl maličko jinak, ale musím říct, že obojí bylo výborné. Ten děs a hrůza z knihy čiší, King je prostě pan spisovatel a umí

20.02.2023 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Colleen je neuvěřitelná, já se od té knihy absolutně nemohla odtrhnout, četla jsem každou volnou chvíli, strašně jsem se těšila, pořád jsem chtěla vědět, jak to bude dál a dál a taky jsem příběh neskutečně prožívala s postavami. Mě se opravdu moc líbila, ostatně jako všechny ostatní knihy od Colleen, tuto bych ale dala na nejvyšší příčky rozhodně.

26.01.2023 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Ke knihám Larse Keplera mám vždy jen jedno slovo - geniální.. prostě opět skvělá jízda, ani chvíle nudy, dokonale promyšlené. Už teď se těším na další příběh:)

14.01.2023 5 z 5

Poslední noc Poslední noc Riley Sager (p)

Musím říct, že jsem maličko zklamaná z nové knížky od Rileyho, zvykla jsem si u něj na nějakou úroveň a řekla bych, že tato kniha ji úplně nesplnila. Určitě nebyla špatná, zápletka nakonec super, ale prostě mi ani postavy,ani celkový průběh tolik neseděl jako vždy u jeho ostatních knížek :)

12.12.2022 3 z 5

Slzy mrtvé jeptišky Slzy mrtvé jeptišky Roxann Hill

Od autorky je to moje první knížka, celkem dobrý příběh, zajímavé spojení bývalé policajtky a kněze, kteří vyšetřují pripad. Dobře se četlo, krátké kapitoly.

10.11.2022 3 z 5

Elementálové Elementálové Michael McDowell

Ale to byla moc dobrá knížka. Sáhla jsem po ní vlastně úplně náhodou a vyplatilo se. Krásně sepsané, výborně vypiplane postavy a prostě celý příběh. Krásné děsivý a finále za mě výborné. Tohle se povedlo

25.10.2022 5 z 5

Vermontské psycho Vermontské psycho Jennifer McMahon

Tak jsem přečetla další knihu, která mi chyběla od Jennifer a znovu se mi moc líbila. Tajuplný příběh, celou dobu sváděl na úplně jiný závěr, moc se mi líbil. Miluju to střídání vyprávění od několika osob a z různých let.

09.10.2022 4 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Pecka. Drsná, syrová kniha. Četla se strašně dobře, krátké kapitoly. Ze začátku se mi chvílemi dělalo i zlé, představa, že bychom tohle museli žít, je fakt příšerná a nechutná. Ovšem brilantně vymyšleno a ten konec..no prostě wow

21.09.2022 5 z 5

Píseň přežití Píseň přežití Paul Tremblay

Chvíli trvalo, než jsem se začetla a zvykla si na styl psaní autora, je to moje první knížka od něj. Ale líbila se mi, strašně jsem Ram i Natalii poté fandila a bavilo mě číst dál a dál. Konec také moc pěkný

13.09.2022 4 z 5

Šedá jako popel Šedá jako popel Ursula Poznanski

Skvělý příběh, líbil se mi víc než první díl, dělo se tu mnohem věcí, zajímavé zápletky a postavy. Už se moc těším na další díl

31.08.2022 5 z 5

Démonologové Démonologové Gerald Brittle

Kniha mě celkem vyděsila, neumím si představit, že se tohle vše opravdu děje a mohlo by se třeba stát i mně. Miluju horory, jako filmy i knihy, takže jsme většinu příběhu Warrenovych znala, ale poznat je i z jiné stránky je pecka. Teorie byla také přínosná, jen se občas příliš opakovala, zbytečně. Ale jsem opravdu ráda, že jsem se ke knize dostala a přečetla si ji.

10.08.2022 4 z 5

Ani mrtvá, ani živá Ani mrtvá, ani živá Ursula Poznanski

Po dlouhé době jsem přečetla knížku od Urszuly a stále ji to jde. Nová série mě zaujala, už mám připravený další díl. Dobře se čte a příběh moc zajímavý, plný postav a hlavní hrdinka opředená tajemstvím, doufám, že se v dalším díle dozvím nějaké podrobnosti o jejím životě

18.07.2022 4 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Shari znovu výborně, opět mě moc bavila, ty krátké kapitoly, stále se něco děje, ani chvíli jsem se nenudila. Krásně zamotaná, vraha jsem neuhodla. Jediné co, tak za mě moc rychle ukončeno a vyřešeno.

30.06.2022 4 z 5

Propast Propast Jozef Karika

Bohužel musím říct, že jediná kniha od Kariky, která se mi opravdu líbila, byla Trhlina. Propast na mě byla tak hrozně moc rozvláčná a zdlouhavá, v podstatě už mě nebavila a jen jsem chtěla rychle dočíst. Příběh, který by se dal napsat tak na 30 stran, je popsány na 200 stranách. Ještě k tomu opět spoustu filozofických keců. No já nevím, asi to nebyla kniha pro mě.

19.06.2022 2 z 5

Tajemství pramenů Tajemství pramenů Jennifer McMahon

Knížky od Jennifer mám ráda, typické duchařske horory. Ale u této jsem nebyla až tak nadšená jako u jejich předchozích knih. Celkově slabší příběh mi přišlo, více mě bavil příběh z minulosti, než přítomnosti. Určitě není kniha špatná, ale Jennifer umí i lépe.

31.05.2022 3 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Wow, neskutečný příběh..nemám slov, strašně mě zaujal, bavil, dojimal, prostě vše. Moc krásný příběh, tolik zápletek, pořád se něco dělo a vyústilo v neskutečný závěr. Navíc se čte opravdu samo, autorka píše bezvadně.

04.05.2022 5 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Tato autorka je prostě zárukou kvality, alespoň pro mě tedy. Jsem znovu nadšená z příběhu, z postav, z rozuzlení, prostě paráda

14.04.2022 5 z 5

Hned vedle Hned vedle Leah Montgomery

Povedené opravdu, příběh mě zaujal a závěr tedy neskutečně překvapil, tohle jsem vůbec nečekala. Jediné, co mi vadilo, bylo psaní kurzívou některých kapitol, špatně se mi četlo a ze začátku pro mě tato část příběhu zdlouhavá a moc popisná.

31.03.2022 4 z 5