Veronika2692 Veronika2692 komentáře u knih

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Severské autory mám opravdu ráda a Adler Olsen není výjimkou. Skvěle se čte, musím tedy pochválit i překlad a vtipné a sarkastické poznámky. Příběh ve třech rovinách mě seděl, je to svižné a byla jsem až do konce napjatá, jak to dopadne. Určitě budu pokračovat s dalšími díly.

06.03.2024 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Wow, jsem nadšená.. výborně zpracované téma, o tomhle jsem četla poprvé a opravdu zaujalo. Je to už moje třetí kniha od autora a myslím, že se směle může vyrovnat jeho první - Ta přede mnou.

17.11.2021 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Kniha se mi moc líbila a ten konec vůbec nejvíc. Četla se sama, styl psaní mi opravdu moc vyhovoval a postavy také super. Takže se již těším na další knihu od autorky :)

11.12.2023 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Kniha se mi líbila, nejvíc rozhodně postava Tilly, ta je skvělá a opravdu jsem se u jejich scén pobavila :D ale celkově všechny postavy a příběh skvěle vymyšlený a dotahnuty do konce. Už mám připravenou další knihu od autora :)

12.06.2023 4 z 5

Seznam hostů Seznam hostů Lucy Foley

Dávám plný počet hvězd. První kniha od autorky a opravdu mě dostala, strašně mě bavila, krásně zamotané, propletené příběhy jednotlivých postav, neuvěřitelně skvěle napsané a závěr jen třešnička na dortu. Paráda.

31.10.2021 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

(SPOILER) No prostě jako vždy, paráda..já ji žeru, skvělý příběh,který se výborně čte. Postava Eriky, no co k ní říct, tu bych nejradši profackovala. Překvapení se opět konalo, celou dobu jsem totiž Patrickovi věřila. Ale vše nakonec dopadlo úplně jinak, jsem nadšená :)

22.05.2021 5 z 5

Smršť Smršť Jozef Karika

No.. příběh je vlastně parádní, mám ráda tohle nadpřirozeno, věřila jsem tomu, vcítila se do postav. Ale pak ke konci už to na mě bylo moc, moc filozofování, to není na mě, bohužel tomu vůbec nerozumím a asi ani nechci, nezajímá mě to. Takže konec mě zklamal

01.04.2021 3 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Koupila jsem si knihu hlavně na základě recenzí, jak je ohromně strašidelná, výborný horor, skvělá duchařina apod. Miluju horory, a tak jsem si knihu koupila. Bohužel musím říct, že mě celkem zklamala, žádný horor se nekonal. Chování hlavní hrdinky chvílemi připomínalo až komedii, místo hororu, často jsem se u čtení až usmívala, jak bylo její chování vtipné. Strašidelné to také moc nebylo. No prostě, podle recenzí jsem čekala od knihy mnohem víc.

10.04.2019

Kořist Kořist Yrsa Sigurðardóttir

Po dlouhé době jsem sáhla po Yrse a pořád je prostě skvělá. Opravdu mě mrazilo při čtení, skvělý příběh, to rozdělení do vyprávění od několika osob se mi moc líbilo a byla jsem zvědavá, jak to celé dopadne a jak se ty příběhy propojí. A propojili, závěr fakt masakr, to jsem absolutně nečekala.

24.05.2023 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Colleen je neuvěřitelná, já se od té knihy absolutně nemohla odtrhnout, četla jsem každou volnou chvíli, strašně jsem se těšila, pořád jsem chtěla vědět, jak to bude dál a dál a taky jsem příběh neskutečně prožívala s postavami. Mě se opravdu moc líbila, ostatně jako všechny ostatní knihy od Colleen, tuto bych ale dala na nejvyšší příčky rozhodně.

26.01.2023 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Ke knihám Larse Keplera mám vždy jen jedno slovo - geniální.. prostě opět skvělá jízda, ani chvíle nudy, dokonale promyšlené. Už teď se těším na další příběh:)

14.01.2023 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Shari znovu výborně, opět mě moc bavila, ty krátké kapitoly, stále se něco děje, ani chvíli jsem se nenudila. Krásně zamotaná, vraha jsem neuhodla. Jediné co, tak za mě moc rychle ukončeno a vyřešeno.

30.06.2022 4 z 5

Stín Stín Ursula Poznanski

Skvělá Urszula, její knížky jsou prostě pecka. Strašně napínavé, vůbec jsem netušila, kdo byl pachatelem až do konce. Za mě super.

06.09.2021 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Prostě opět skvělý Kepler, moc jsem se na novou knížku těšila a nezklamala. Joona se zase ukázal a prostě celý příběh byl výborný.

17.12.2020 5 z 5

Blackout - Zítra bude pozdě Blackout - Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Docela mě vyděsilo, jak by to na světě jednou mohlo dopadnout. Skvělé zpracování tématu, i když za mě občas až moc politiky, ale to k tomuhle tématu asi patří. Střídání míst na světě, kde zrovna děj probíhá se mi naopak velice líbilo, vidět to ze všech stran, jak se s tím, kde poprali bylo fajn.

27.07.2020 4 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Zajimavy námět, zase něco trochu jiného. Ale úplně mě nenadchla, bylo to trochu zdlouhavé ze začátku, nemohla jsem se zacist, pak uz to nabralo spád, ale ani tak nemůžu hodnotit všemi hvězdami.

09.09.2019 3 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Knížka mě fakt dostala, jednoduchý styl psaní, ale odsypalo to a pořád se něco dělo, ani chvíli jsem se nenudila. Určitě si přečtu další knížky od autora :)

28.07.2019 4 z 5

Není úniku Není úniku Yrsa Sigurðardóttir

Skvělá nová knížka od Yrsi :) moc se těším na další ze série. Napínavé, stále se něco děje a rozuzlení taky nečekané, tedy pro mě aspoň. Ta atmosféra by se dala krájet.

24.11.2023 5 z 5

Pohádka Pohádka Stephen King

Krása, já jsem moc spokojená, geniální příběh, nechápu, kde bere King všechnu tu fantazii a kreativitu.

26.07.2023 5 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Tohohle autora jsem si opravdu oblíbila a to je to teprve moje druhá knížka od něj. Těch zvratů a rozuzlení, paráda, jsem z toho nadšená, vůbec jsem takovy konec nehadala. Ale přesto musím říct, že se mi Pacient od něj líbil o trochu více, nez tato kniha.

09.06.2021 4 z 5