Tynule Tynule komentáře u knih

Aristokrat Aristokrat Antonín Mazáč

Asi jsem přečtená krimi knih, jelikož jsem ne vždy vnímala dej knihy což mi vadilo nebo to bylo tou omáčkou nebo obsáhlými kapitoly.
Dej je zajímavý spisovatel si nebere servítky. Čekala jsem asi více akce avšak nechci knihu jen hanit... Konec byl úžasný, rozuzlení mi otevřelo pusudo údivu i děsu

10.02.2023 4 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Kniha se mi líbila, že začátku byla taková "pomalá" než jsem se do ní dostala. Josie jako detektivka na vlastní pěst mi byla ze začátku nepříjemná avšak postupem děje jsem ji začala přicházet na chuť.
Občasná omáčka okolo. Jediné co mě asi vadilo bylo ukončení kapitol, jsem zvyklá, že když kapitola skončí tak se dozvím něco nového zde jsem občas nechápala proč kapitola byla ukončena a v nové se navazuje z příjma na kapitolu jen s nadpisem " X kapitola"

29.01.2023 4 z 5

Poslední hřebík Poslední hřebík Stefan Ahnhem

Než se kniha rozjela bylo to takové "nemastné, neslané" no ale pak... WAU a ten konec BOMBA!

23.01.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Kniha se čte velmi rychle a lehce. Opět se mi vrátila moje milovaná Erika. Nyní jsem měla i podezření kdo je pachatel. Pěkná zápletka.
Kniha a dej se mi líbilo, ale co si budeme povídat Bryndzovi prvotiny jsou TOP
Za mě super

23.01.2023 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Asi jsem čekala více jako u Eriky... Nebyl to úplný propadák, ale nebylo tam takové to WAU co jsem měla u předešlých knich Roberta
Doufám, že další díl bude o více chlupů lepší

12.08.2020 2 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Škoda, že jsem četla knihu v době kdy jsem na ni neměla moc čas až jsem se naštvala a začala jsem opět číst od začátku.
Musím uznat, že autorka mě stále baví knihy Kim jsou stále hbité, mají spád, dokáží překvapit. Již se těším na novou Kim

15.10.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha zajímavá, pro mě osobně taková oddychovka. Čekala jsem asi mnohem více, ale nejsem ani z toho zklamaná. Líbila se mi ten nápad. Občas jsem byla zmatená a však na konci to byla pro mě takové překvapení. Kdo je vrah jsem tušila jsi od půlky knihy.
Pokud by autorka vydala další knihu nebála bych se jí zakoupit.

15.07.2019 2 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Opět super počtení během kterého jsem se nemohla odtrhnout.
Myslela jsem si, že vraha znám, ale jak se ukázalo zase jsem to neodhadla správně. Velice mě mrzí osobní vztah Eriky, který jsem dokonce probrečela jako by byl můj vlastní, proto doufám, že v dalším díle se objeví nějaký nový detektiv v mužském hávu pro Eriku :)
Příběh nabírá pěkně spád už od začátku. Téma opět zajímavé a hlavně to rozuzlení

09.04.2019 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Tak i tento autor si u mě našel místo v knihovně.... musela jsem hodně občas uvažovat a přemýšlet než mi došli určité skutečnosti. Příběh se mi velmi vryl pod kůži a ve snu jakoby se odehrával přede mnou. Musím uznat, že jsem si několikrát rozbrečela.
ANO" Stojí si za to si knihu přečíst. A pokud máte rádi krváky vřele doporučuji!

01.04.2019 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Bože!!
Klaním se úžasné spisovatelce Angele Marsons! Děkuji Vám za úžasné knihy Kim!
Opět jste mě nezklamala a já jsem jedním dechem přečetla další úžasný díl. Mohu přiznat, že občas jsem přemýšlela zda nemám vyprázdnit svůj žaludeční obsah. Úžasná kniha opravdu si nemůžu vybrat jaký titul Kim je pro mě ten TOP, protože TOP jsou všechny. Velice se těším na další díl Kim. Velice obdivuji téma knihy, pro mě velice neokoukané a velice zajímavé!
A děkuji, že Vám neopouští vaše Vášen pro Kim Stoneovou"

10.03.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

A tak nevím co si mám o knížce myslet...
Začátek vypadá příznivě pak je další část zamázlá "teorií" a pak se to zase rozjede.
Nemůžu říct, že je to špatný nápad a námět, ale asi jsem čekala daleko více.
Jistě se zapřemýšlím nad další tvorbou autora třeba to nějak vstřebám a pak si řeknu WAU, ale teď to tak nemám.

28.02.2019 3 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Mám velice ráda knihy od pana Brynzy, ale tato mě zklamala co se týče osobním životem Eriky. Jinak kniha byla svižná a velice dobře se mi čte. Dokonce jsem u knihy promáčela slzami nějakou tu stránku. Velice doufám, že osobní život Eriky nabere zpětný ráz, velice ji fandím a přeji této ambiciózní a fiktivní postavě štěstí v knihách od pana Roberta Brynzy

10.01.2019 4 z 5

Temné šílenství Temné šílenství Wulf Dorn

Mám velice ráda knihy od Wulfa Dorna, ale asi jsem čekala mnoho oproti dvoum předchozím dílům. Kniha je čtivá i napínavá, ale chybí mi tam ta jiskra jako například u Spouštěče kdy jsem se bála, když jsem šla na toaletu večer. Jistě jo nechci nikam odložit a v mé knihově se již nachází autorova novinka a velice se těším až na ní dojde řada.

22.12.2018 2 z 5

Obeť bez tváre Obeť bez tváre Stefan Ahnhem

Kniha nebyla špatná. Líbila se mi, ale ztrácela jsem se ve jménech postav. Jinak mělo to spád a čím dál víc mě kniha upoutávala. Ráda dám možnost další jeho knize se dostat do mé knihovny. Takže, Ježíšku...

29.11.2018 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Od první knihy si mně autor dostal.
Má své pozitiva i negativa z mé strany.
Pozitiva:
1. Krátké kapitoly cca po 4 stránkách (rada čtu od kapitoly ke kapitole)
2. Sympatická vyšetřovatelka Erika (ambiciózní, sverázná, věří svému instinktu a pěkně “držkatá”), mám rada i její spolupracovníky
3. Velice se mi líbí jaký se vytváří vztah se svým spolupracovníkem a velice jim fandím!!
4. Autor se v každé knize snaží seznámit s “problematikou” dnešního světa a čtenáře tak zasvěcuje. Kniha se od toho odpichuje (homosexuálové, sociální sítě, sebevraždy,...)
Negativa
1. Ve většině knih Eriku odvolávají - dovolená či suspendovaní a to je jako [dežaví]

Knihy doporučuji! Nemusíte si je kupovat jako já, jelikož když se mi nějaký autor líbí tak musím mít “celou” sbírk, ale knihy jsou v knihovnách tak si je určitě zapůjč- tě a věřím, že většina z Vás nebude zklamaná!!!

11.09.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Psaní autora se mi zda velmi podobné od dílu prvního aspoň v nějakých částech. Jinak kniha se mi četla velice dobře a oceňuji vybranou tématiku co se týče homosexuálů a výběr vraha i styl vraždění

05.09.2018 4 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Tak, kdy výjde dálší Kim?!
Angela Marsons je prostě skvělá spisovatelka!!!
Ani tentokrát kniha nezklamala!

26.08.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Právě jsem dočetla a musím říct, že Bomba. Mě kniha velice nadchla. Sice jsem věděla kdo je vrahem, ale i tak mě to překvapilo když to byla pravda. Musím se přiznat, že jsem na konci i brečela kdy si Erika "dává" život do pořádku. A hurá na Noční lov!

26.07.2018 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Kniha pro mě byla průměrná na konci jsem se úplně ztratila a moc jsem nechápala. Líbil se mi nápad autora ohledně psychicky a vývoje, ale Hadrový panák se mi líbil více

12.07.2018 3 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Co dodávat ke knihám Angely Marsonové? Vždy je to skvělé a napínavé čtení. Knih jsou svižné, kapitoly nijak dlouhé a neúnavné. Miluji tuto autorku a její styl psaní a obdivuji její myšlení při každém případu Kim. Opět její prokračování Otevřeného hrobu bylo super. DOPORUČUJI a já se těším na nové pokračová Kim Stoneové a Prokrvená pouta....

26.05.2018 5 z 5