Temné šílenství

Kytice růží bez odesílatele. Dárky před domovními dveřmi. Dopisy za stěrači... Neznámá žena zavaluje psychiatra Jana Forstnera milostnými vyznáními. Jan se zpočátku domnívá, že jde o nevinné horování některé z jeho bývalých pacientek. Potom ho však jistý novinář požádá o pomoc v případu psychicky narušené osoby a zanedlouho je publicista zavražděn. Jan poznává, že se dostal do hledáčku nebezpečné šílenkyně. A že jeho pronásledovatelka se nezastaví před ničím......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/219545/big_temne-silenstvi-FPT-219545.jpg 4.3419

Lesní psychiatrická klinika 3.

Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Knižní klub

Dunkler Wahn, 2011

Kniha Temné šílenství

em75

Z Lesní kliniky to pro mě byl nejlepší díl. To rozuzlení stálo za to ..

Datr1

S ubývajícími stránkami přibývá napětí, dobře se to čte, závěr byl pro mne dost překvapivý. Končí to vskutku originálně, ale z mého pohledu trochu podivně.

danielosbourne

Temné šílenství je mojí třetí knihou od Wulfa Dorna a musím se přiznat, že jsem se bál, že bude stejně průměrná, jako byly i ty předešlé knihy. Autor u mě zatím neuspěl, protože jeho knihy na mě působily zmatečně, zdlouhavě a nedotaženě. Dlouho jsem si to samé myslel i o Temném šílenství. Pak ale přišlo posledních několik desítek stran, s kterými přišlo rozuzlení, a to změnilo celý můj pohled na knihu. Rozuzlení totiž zahladilo mnoho nedostatků, které kniha zdánlivě měla.
Tahle kniha mě velice mile překvapila a přesně takhle si představuji dokonalého, knižního psychopata. Autor se tady vyřádil a vytvořil skutečně děsivou postavu, která mi v závěru knihy dokázala, v nočních hodinách, navodit velice nepříjemné pocity.

Pája699

Po Mrazivém tichu další super kniha od autora! Temné šílenství bylo vážně šílenééé. Rozuzlení vydýchám ještě teď a opravdu jsem takové odhalení nečekala ani náhodou. Opět jsem měla svoji teorii, ale tohle všechno vzalo za své a rozpadlo se na malé kousíčky. Příběh plný napětí a nečekaných zvratů můžu jen doporučit. Jane to opravdu neměl jednoduché.....

moudivlacek

Psychothriller jak vyšitý!!! Je vidět, že to píše někdo, kdo této oblasti rozumí moc dobře. Je to vlastně pomalé odhalení člověka a jeho mysli a jeho činů a vše s tím spojené. Doktor Jan tentokrát je do tohoto příběhu zapojen hned od začátku chtě nechtě. Do hlavy nikomu nevidíme a to je asi tak ústřední motiv příběhu. Když se zhroutí duše člověka, není to vidět, ale následky jsou o to horší. Trochu zjednodušený výrok doktora Jana.
Fantastické čtení, i když nervy drásající. Milovníkům žánru doporučuji.

akdar72

Napínavé, čtivé..

nikinikiniki
06.12.2020

Super kniha, která Vás nenechá vydechnout. :) Konec velmi překvapivý, to člověk vůbec nečeká. Čtivá, napínavá až do konce! Určitě doporučuji a od spisovatele si hned přečtu další knihy! :)

Lukeronka
31.07.2020

Opět super díl, škoda, že jich není víc. Zajímavé prostředí, velmi čtivé.