Temné šílenství

Kytice růží bez odesílatele. Dárky před domovními dveřmi. Dopisy za stěrači... Neznámá žena zavaluje psychiatra Jana Forstnera milostnými vyznáními. Jan se zpočátku domnívá, že jde o nevinné horování některé z jeho bývalých pacientek. Potom ho však jistý novinář požádá o pomoc v případu psychicky narušené osoby a zanedlouho je publicista zavražděn. Jan poznává, že se dostal do hledáčku nebezpečné šílenkyně. A že jeho pronásledovatelka se nezastaví před ničím......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/219545/temne-silenstvi-FPT-219545.jpg 4.3359

Lesní psychiatrická klinika 3.

Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno · Knižní klub

Dunkler Wahn · 2011

Kniha Temné šílenství

Aurorita

Od autora jsem četla již Spouštěče, který se mi líbil, ale ve finále mě zklamal, jelikož já prostě taková zakončení u knih nemám ráda. Když jsem četla tuto knihu, trochu jsem se bála, aby to nebylo něco podobného, což naštěstí nebylo. Nicméně i tak nemohu říct, že by to byl nejlepší thriller, jaký jsem kdy četla. Byl čtivý a napínavý, to ano, ale za mne trochu přitažený za vlasy.

Sudin

Moje první kniha od autora a hodně se mi líbila. Temné zákoutí nemocné mysli mě bavilo číst, ale měl jsem lehký pocit že už jsem to někde viděl nebo četl. Každopádně si přečtu autorovy další knihy.

DeadUnicorn

Bezesporu nejslabší díl série, neb mu chyběl onen nezaměnitelně nekompromisní šmak Dornových knih. Celý příběh byl takové našlapování kolem a poslední stránka přišla dříve, než jsem stihla postřehnout, že už by mi měla zatuhnout krev v žilách. Lehce zklamaná jsem však pouze proto, že jsem si u tohoto autora zvykla na luxus nadstandardního temného psycha, které u mě hned tak nemá konkurenci.

petrzel

Kniha výborná a napínavá.

hey123

Prvni kniha od tohoto autora. Kniha me velmi pozitivne prekvapila. Dnes se nedalo delat snad nic jineho,nez si cist u vody :) takze jsem se do ni pustila a precetla jednim dechem.
Dej se postupne zacal stavat vice a vice napinavym,az do samotneho konce jsem netusila,kdo je vrahem.
Oddychove cteni,ve kterem neni milion jmen a postav. Jen jsem v teto knize nalezla plno pravopisnych chyb,coz me prekvapilo.

MartyManCZ

Zase sem se bavil a nechal vodit za nos :) Jeho knihy sou takovy divny, nic nic a pak nejde přestat se čtením :) V autorovi se podle mě odráží ten doktor. Vše vystavěné s chirurgickou přesností...ale funguje to a to je důležité. V pohodě thriller

Nazli

Hodně se mi to líbilo. Po prvním a druhém díle to neztratilo náboj. Naopak mi přišlo, že vše nabralo otáčky a řítilo se ke konci, kterého jsem se zprvu obávala.

Katulinka69

Super čtení.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

thrillery německá literatura psychiatrická léčebna

Wulf Dorn
německá, 1969