Tynule Tynule komentáře u knih

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Ze začátku jsem se do knihy nemohla začíst, ale poté se to zlomilo a od knihy jsem se nemohla odtrhnout.

07.02.2018 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Tuto knihu jsem dostala od svých kolegů. Jsem jim šíleně vděčná, že jsem se mohla setkat s Erikou, i když vím, že není ideální začít 3 dílem tak si slibuji, že autora Roberta Bryndzu zařadím do své knihovny.
Jinak kniha byla čtivá a napínavá :)

31.01.2018 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Jako WAU snad ani lépe bych knihu jinak nepopsala.
Angela píše velice pěkně, ale tato poslední kniha mě dostala do kolen. Výborné napětí a konečné překvapení. Velice se mi líbí i myšlenka celé knihy "Jak se člověk zachová", "Instinkt", "Ochranna dítěte"
Už nyní se těším na další knihu, která tu bude co nevidět
T.

14.11.2017 5 z 5

Docela lituji, že jsem si koupila jako divadelní hru nečetla se mi nejlépe
T.

03.06.2017 2 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Kniha byla velmi dobře čtivá až mě mrzí, že jsem jí četla tak dlouho. Mám ráda tyto typy knih a můžu doporučit těm kdo má rád vraždy, záhady a psycho

01.06.2017 5 z 5

Fontána Fontána Jonas Moström

Kniha byla poutavá, velice se mi líbila. Pro mě měla nečekaného vraha :O
A ukončení knihy super už se těším na další

05.03.2017 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Ďábelské hry.... Knížka byla fajn, Kim mám velice ráda, ale Němý křik byl Němý křik. Knížku jsem tak nehltala tak jako první díl kde byla nějaká ta kostřička atd.
Ďábelské hry mě moc nepoutaly, i když tak jsou velice slušné kapitoly a některé méně dobré. Knížka celkově byla dobrá, ale zda bych si měla vybrat neváhám a beru 1 díl.
Psaní Angely Marsons se mi zamlouvám a určitě se nebudu bát sáhnout po dalším díle Kim Stoneové.

07.02.2017 3 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Mám ráda filmy s Harrym Potterem, tak jsem si říkala proč si neudělat změnu a přečíst si knihu. Hned jsem si jí zamilovala a teď hurá na další

03.01.2017 5 z 5

Přečtena jedním dechem za pár dnů. Bála jsem se jak se mi bude číst ale musím uznat, že se mi četla velice dobře. Byl to můj první díl Harryho, kterého jsem přečetla. Kniha byla zajímavá, napínavá. Je dobře napsaná a promyšlená. Za mě super

30.09.2016 5 z 5

Mrazivé ticho Mrazivé ticho Wulf Dorn

Další kniha, která mě od Dorna nezklama a vůbec se nebudu ostíchat šáhnout po poslední knize, která mi od autorachybí. Konec mě opět vzal dech jako u první knihy Spouštěč.

24.09.2016 5 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Do knihy jsem se vrhla naplno, příběh se dobře čte občas jsem se tedy ztrácela ale vždycky jsem se našla. Konec je dobře vyvrcholený.

19.09.2016 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Asi jsem očekávala příliš. Nemůžu říct, že se mi knížka nelíbila, ale také jsem z ní nebyla nadšená. U mnohých kapitol jsem si říkala "páni", "wau" ale to tak všechno. Čekala jsem nějaký překvapivý konec, ale nestalo se tak. Nevím proč ale čekala jsem nějakou "boudu".

09.09.2016 3 z 5

Staré pověsti české Staré pověsti české Alois Jirásek

Snad povinná knížka každého

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Těžké dílo na mě. Knihu jsem četla s dlouhými přestávkami, často jsem jí odkládala ale úspěšně jsem ji "zdolala"

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Maturitní četba která se mi dobře četla

04.09.2016 odpad!

Lakomec Lakomec Molière (p)

Krásně popsaný charakter lakomého člověka a ostatních postav.

04.09.2016 2 z 5

Super hlavně 1 díl

04.09.2016 5 z 5

Povídky z jedné kapsy Povídky z jedné kapsy Karel Čapek

Zajímavá kniha. Moje maturitní četba

04.09.2016 4 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Moje dobře zvolená povinná četba k maturitní zkoušce

Lovci mamutů Lovci mamutů Eduard Štorch

Nikdy jsem si k této knize nenašla cestu už asi proto, že jsme jí louskali ve škole jako básničku

04.09.2016 odpad!