Mrazivé ticho

Magnetofonová nahrávka končící náhlým, nesnesitelným tichem. To je všechno, co Janovi po mladším bratrovi zůstalo. Před třiadvaceti lety Sven beze stopy zmizel. Tu noc havaroval za záhadných okolností i otec obou chlapců. Ani jeden z případů se nikdy nepodařilo objasnit. Když se Jan vrací na místo svého dětství, minulost ho opět začne dohánět. Mysteriózní sebevražda mladé ženy ho přivede k odhalení hrůzného tajemství....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/143970/mrazive-ticho-Jcg-143970.jpg 4.2355

Lesní psychiatrická klinika 2.

Literatura světová, Thrillery
Vydáno · Knižní klub

Kalte Stille · 2010

Kniha Mrazivé ticho

Arev122

Děj měl spád i napětí, sice najednou hodně nenadalych úmrtí, ale závěr byl nečekan aný. Stojí za přečtení.

moudivlacek

Wow! Tenhle díl se mi líbil ještě víc jak první. Od začátku napětí, bolest mrtvých i živých, a postupné spojování "rozdílných" hrdinů. Vraha jsem sice správně netipla, každopádně jsem si celý příběh užila. Bohužel byl velmi reálný. Strašně moc jsem přála Janovi, aby se mu podařilo objasnit zmizení svého malého bratra, každopádně se Jan dozví víc, než by možná chtěl.
Každopádně je vidět, že spisovatel je z oboru.
Pro milovníky thrillerů a psychologických románů zcela jednoznačně mohu jen doporučit.

petrzel

Kniha byla napínavá a četla se moc dobře.

akdar72

Oddechové, napínavé a rychlé čtení.

DeadUnicorn

Nebudu zapírat, Dorn mě opět dostal. Již druhá kniha, která mne opět nenechala klidnou. Autor je opravdovým mistrem ve svém psycho oboru a já nemohu než obdivně sáhnout po další jeho knize. Užívám si nejistotu, ve které jste nuceni pořát přemýtat, jak to vlastně všechno bylo. Čtení se jednoduše nedá jen tak odložit na ráno.

Dannyska

Kniha se mi moc líbila a byla napínavá. A taktéž i ostatní knihy od Wulfa. Přečetla jsem je všechny a na každou další jsem se těšila. Doporučuji! :-)

putpuda

Napínavé, dobře se mi to četlo, škoda, že jsem nečetla první díl. Nedávno jsem měla půjčenou Fobii a to se mi líbilo víc, bylo to napínavější.
A určitě si přečtu i další knihy autora :)

Katulinka69

Už se těším na další,tahle za mě lepší než první

TIP: Máte rádi Databázi knih?

německá literatura thrillery psychiatrická léčebna

Wulf Dorn
německá, 1969