tynka65 tynka65 komentáře u knih

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Pro mě to bylo krásné doplnění příběhu a absence velkých akcí mi vůbec nevadila, těch jsem si v třetím dílu užila až dost. Bylo to milé a oddechové čtení a cokoli v čem vystupuje Rhys pro mě není zbytečné... Moc se těším na další díl, pokud se ho tedy dočkáme.

28.02.2020 4 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Alexovi jsem propadla. Pohltil mě hned na začátku příběhu a nepustil až dokonce... Konec byl moc přeslazený, ale já to tentokrát přehédnu, protože zbytek knížky byl skvělý!... Epilog hold prostě vynechte nebo ho berte s nadhledem :)

09.08.2019 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Tak tohle se zařadí mezi mé oblíbené knížky!! Boží! Jen teda ani nezacinejte číst jedničku, pokud nemate doma i druhý díl...

27.06.2019 5 z 5

Pravidla moštárny Pravidla moštárny John Irving

Je to šest let co jsem knihu četla, ale sirotek Homer zůstává jednou z mých nejoblíbenějších knižních postav... To pro mě mluví úplně za vše

19.06.2019 5 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Nejslabší knížka od této autorky, ale stejně jsem ji hltala... Ona to umí prostě napsat... Mě se příběh moc líbil a konec byl krásný, ten mi v hlavě ještě chvíli zůstane...

19.06.2019 4 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Do poloviny mě knížka opravdu hodně bavila, ale potom to začalo jít trochu z kopce. Ta druhá půlka na mě byla moc přehnaná. Neznám chlapa, který by tohle prekousl a ještě by se ON jel omluvit!! Tam někde v polovině knížky mi začala být Mari hodně protivná. A já na ní celou dobu v duchu křičela:,, Tak řekni mu to už chudakovi! ". A když mu to řekla, šlo mi hlavou jen to, že si takového chlapa fakt nezaslouží! :)

12.06.2019 3 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Kde je nějaký děj? Jakýkoli? Četla jsem už mnohem lepší knihy z tohoto žánru, vůbec nechápu za co má knížka tak vysoké hodnocení...

07.05.2019 2 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

První setkání s Radkou Třeštíkovou a vím, že určitě nebude poslední! Skvělé! Skvělé! Skvělé! ... Každý den, každou minutu jsem musela o knize přemýšlet a vyprávět o ději manželovi a spekulovat jak to asi všechno mohlo být! Knížky, které mi nedají spát jsou mé úplně nejoblíbenější!!

04.11.2018 5 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Hezké, smutné, romantické a čtivé ... To co jsem od této knížky očekávala mi přesně vrátila. :) Jsem zvědavá na další díl

23.06.2017 4 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Skvělé! Je to má asi 5. kniha od J.Lynn a přečtená během jediného dne. Více takových odpočinkových slaďáren :)

07.02.2017 4 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Teď jsem jí dočetla přesně po roce znovu, a i přes to, že vím jak knížka dopadne a pamatuji si skoro každé slovo zase mě něčím naplnila. Miluji tuhle knížku a myslím, že z každoročního čtení si udělám tradici. ♥♥♥

18.02.2016 5 z 5

Vítězný oblouk Vítězný oblouk Erich Maria Remarque (p)

Na některé knihy za celý život nelze zapomenout a tohle je pro mne jedna z nich ♥

16.02.2016 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Těším na další díly ;)

11.12.2015 4 z 5

Eldest Eldest Christopher Paolini

Pro mě skvělé pokračování ;)

15.11.2015 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Jedna z mých největších srdcovek ♥

15.11.2015 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Zajímavá knížka, ale neměla jsem u ní ten pocit, že nedokážu odejít. Pro mě to nebyl ten člověka pohlcující příběh, který vás vtáhne a nenechá odejít dokud není konec. Na druhou stranu velmi příjemně se četla a Lucas je podle popisu opravdu fešák. :)

26.08.2015 4 z 5

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Prostě a jasně báječná! Ačkoli jsem si nemyslela že to bude můj šálek kávy je více než to. Přečetla jsem jí jedním dechem a nemohla ji ani odložit ;)

26.01.2014 5 z 5

Vítězný oblouk Vítězný oblouk Erich Maria Remarque (p)

Nejlepší knížka jakou jsem od Remarqua četla. Dokonce bych se nebála ji zařadit mezi jednu z nejlepších knížek vůbec. Příběh doktora Ravica mě naprosto uchvátil je plný emocí a pravdy.

13.08.2013

Jeden rok Jeden rok Eleanor Corvin (p)

Tak tohle mi sedlo jak pr**l na hrnec! Morbidní téma smrtek a sbírání duší s naprosto skvělou hlavní hrdinkou. Ema je úžasná, je sarkastická, samostatná a není fňukna (konečně!). Strašně mě bavilo, jak tahle naše drsná Ema pomalu roztává v přítomnosti Eskara (on je bůh mezi knižními hrdiny) a postupně se mění.

Zhltla jsem knížku za dva večery, jednoduše jsem se nemohla odtrhnout .

13.10.2022

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Proč nám to ty autorky dělají a za každou cenu rozdělí knížku do dvou dílů? První díl byl úžasný, ve druhém se kromě konce nic závratného nestalo.

23.09.2021 4 z 5