Easy? ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Dívka, která se domnívá, že lidem nelze věřit, na sliby se nedá spoléhat a věrnost je pouhá iluze. Chlapec, který věří, že pravda je relativní, že lži dokážou skrýt nesnesitelnou bolest a vina je neodpustitelná. Potvrdí si navzájem svá přesvědčení, nebo je naopak jeden druhému definitivně vyvrátí?

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216102/big_easy-216102.jpg 4.41077
Série:

Obrysy srdce 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: (ekniha), Jota
Originální název:

Easy?, 2012


více info...
Nahrávám...

Komentáře (240)

Kniha Easy?

jitka_dankova
29. října

Můj osobní pocit z knihy je ten, že si autorka vysnila ty pěkné intimní scény a pak kolem nich zkusila "vybudovat" nějaký příběh, aby to zhruba sedlo. Chování postav mi totiž nepřišlo uvěřitelné, příběh skákal mezi různými tématy, až moc nedávalo smysl, že by se takto všechno dělo dohromady. Když bych měla shrnout, o čem vlastně kniha byla, tak nevím. Když si znovu čtu anotaci, tak mi nepřijde, že patří k této knize. Ale četla se dobře, kdo nečeká silné téma na přemýšlení, tomu se nejspíš bude líbit.

martina1797
16. října

Za mě plný počet hvězdiček. Romantický příběh na pozadí dramatických událostí. Oba si v sobě nesou bolesti ze své minulosti, které se jim společně podaří vyřešit. Moc hezká kniha, doporučuji.


dooky
11. října

Hezký příběh. Romantická linka protkaná mrazivými zážitky. S čím mám problém je obálka. Nikdy to nedělám, ale tady jsem poprvé přemýšlela, že snad strhnu hvězdičku za to 13-ti leté ucho, které má být ten vyspělý, sexy, "zakázaný" a namakaný asistent profesora? Ale co si budeme, ony ty obálky všeobecně jsou většinou hrůza a děs. Tady mě to ale zpočátku odrazovalo od samotné knihy. Nakonec jsem se na to vykašlala a příběh mě vtáhnul.

Kyparis
11. června

Kniha velmi hezky a čtivě napsaná, děj pěkně ubíhal, četlo se krásně, ikdyž příběh byl někdy trochu mimo realitu :-)

Calwen89
08. května

(+ SPOILER) Tak tohle nebylo dobré... Nemůžu říct, že by autorka neuměla psát, to ne, ale neumí psát věrohodně. Dvě hvězdičky dávám za čtivost a poselství, které měla kniha předat, ale vše ostatní bylo opravdu velmi špatné. Špatné a úplně ploché postavy, skoro žádný popis prostředí, vyjádření emocí ještě horší. Nejvíce mě ale vytáčela ta naprostá absurdita v některých situacích viz. SPOILER!
SPOILER:
1) Po sexuálním napadení jde hrdinka po pár dnech chlastat a střídat chlapce u baru a tanečním parketu jak na běžícím pásu.
2) Přemýšlí o tom kolik dní je už bez sexu.
3) Svému doučujímu v prvním mailu oznámí, že ji opustil přítel.
4) Poté mu cpe, jak jí balí její žáci, které učí na hudební nástroj.

Co to sakra je? Ne vážně.. tohle jsou jen střípky z toho, co autorka vyplodila..
Závěr: Chtěla jsem jednoduchou romantickou oddechovku, ale že bude až takhle jednoduchá jsem opravdu nečekala. Celý příběh měl potenciál, mohlo to být fakt dobrý, něco ve stylu Mony Kasten - romantika s přidanou hodnotou..ale bohužel.

zinon
07. dubna

Styl psaní knihy se mi nelíbil. Na to, že se v knize objevují vážná témata, tak jsem necítila žádné emoce, nedošly ke mně. Četla jsem už podobné knihy, které mi přišly mnohem lepší. Za mě průměr.

oresvo
03. dubna

Skvělá knížka, romantika s trochou humoru ale i vážné téma .
Děj měl zápletku, trochu tajemství , romantiku , pěkně to plynulo, žádné zdlouhavé prázdné místa.
Bavilo mě to od začátku až do konce.

etell
02. dubna

Knihy z prostredia vysokoškolákov, rozchody a nové lásky to ja môžem. V tejto som však našla aj niečo naviac, dotýka sa témat, o ktorých je potrebné hovoriť. Odporúčam, nájdete v nej veľa romantiky, príjemné postavy a zaujímavý príbeh, kde sa odkrývajú tajomstvá.

1 ...