Easy? ekniha

Dívka, která se domnívá, že lidem nelze věřit, na sliby se nedá spoléhat a věrnost je pouhá iluze. Chlapec, který věří, že pravda je relativní, že lži dokážou skrýt nesnesitelnou bolest a vina je neodpustitelná. Potvrdí si navzájem svá přesvědčení, nebo je naopak jeden druhému definitivně vyvrátí?

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216102/big_easy-216102.jpg 4.41126

Obrysy srdce 1.

Vydáno: (ekniha), Jota

Easy?, 2012

Kniha Easy?

Ana72154
19.10.2022

Za sebe mohu říct, že mě kniha ihned vtáhla do děje a nemohla jsem se odtrhnout. Hezky napsaná sympatické postavy (některé). Určitě doporučuji k přečtení.

moma08
13.08.2022

Po nějakém to pátku jsem si tuhke knihu opět přečetla a zjistila jsem, že jsem k ní ještě nenapsala recenzi.
Děj vás krásně vtáhne a vy čtěte a čtěte a už jste na konci.
Je to napsáno z pohledu hlavní hrdinky a druhá kniha, která je napsaná z pohledu Lucase u nás bohužel přeložena nebyla.
Příběh byl pěkný a i když je to pro mladší ročníky než jsem já, tak mi to nevadilo.

Ewe291
20.06.2022

Toto je jedna z knih, ktoru mozem citat aj 100x a nikdy sa neomrzi, krasne napisana, sympaticke postavi, pribeh co vtiahne do deja. Takze za mna ANO aj 100x

MAU256
03.05.2022

Moc hezky psaná kniha. Vůbec nechci myslet na to, že se něco takového vůbec může stát, ale bohužel, se to děje. Byla bych ráda, kdyby děj pokračoval dál, konec byl nějak moc rychlý. Ale i přesto doporučuji se knihu přečíst.

Misshell1
29.04.2022

Tohle smlsnete ani nevíte jak. Hlavně mně osobně Lucas přišel jako strašnej sympaťák. U mě většinou rozhodnou první 3 stránky, jak rychle knihu přečtu a od téhle jsem se nemohla odtrhnout. Velmi mě oslovilo, jakým stylem autorka příběh vyprávěla.

katerina94958
02.03.2022

Nádhera! Ano bylo to předvídatelné, ale co na tom záleží když je příběh hezky napsaný. Hlavní hrdina mi byl velice sympatický, k hlavní hrdince jsem občas měla menší výhrady, ale co na tom když to hrdinovi nevadilo :-) . Doporučuji si přečíst už jen proto, že by si každá žena měla uvědomit, že kdekoli na Vás může číhat nebezpečí i od těch od kterých to čekáte nejméně.

Ralemo
26.02.2022

(+ SPOILER) Moc hezky napsaný příběh. Prostředí vysoké školy a zajímavá dramatická zápletka.

Jaqueline mi ihned padla do noty, poté co ji opustil její dlouholetý přítel a zažila pokus o znásilnění, našla oporu v doučovateli Landonovi alias Lucasovi. Knížka se četla sama, hlavní hrdinové byli skvělí, Lucas byl miláček, každopádně si v mládi prošel peklem, o to více si pak vážil vztahu, který spolu mají.

Klasická romantická oddechovka, která neurazí.

Dizzy3
05.02.2022

Tohle byla taková miloučká jednohubka. Příběh se mi líbil, i když si myslím, že se z jednotlivých scén dalo vymáčknout trochu víc. Trochu mi vadily pravopisné chyby a hrubky a občas jsem byla lehce zmatená změnou nebo posunem příběhu, ale jako oddechovka to bylo fajn čtení :)